Skocz do zawartości

Jak zemścić się na byłym mężu. Justyna Żyła na okładce Playboya.


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, CalvinCandie napisał:

Co kurwa?! Rekompensata za obniżenie poziomu życia? ??. To się uśmiałem jak głupi. 


To się ożeń.

I już nie będzie Ci do śmiechu...

4 godziny temu, CalvinCandie napisał:

Oby Piotr wygrał uczciwy podział majątku z tą wyrachowaną, leniwą cwaniarą.

 

UCZCIWY to byłby, jakby dostała siarczystego kopa w dupę.

 

Jeszcze raz - niunia popierdala na kasie w Żabce, bo na więcej nie ma kwalifikacji ma dzieci bidulka i nie ma jak innej roboty wziąć.

 

Niestety - "uczciwy" w wykonaniu PL sądu podział będzie zaperwne wyglądał tak, że pani dostanie polecenie "spłacenia" małżonka w jakimś_tam stopniu, po czym zapłacze, jaki on to zły (już to robi, vide loszkologiczny tytuł artykułu) i go nie spłaci. "bo nie ma jak".

I CHUJ. Nic z tym nie zrobisz. Możesz co najwyżej wystąpić do sądu o zniesienie współwłasności i sprzedaż nieruchomości na drodze licytacji komorniczej. Trudna, żmudna i kosztowna droga przez mękę.

No i pytanie jeszcze, co ma do tego ta "rodzinna" działka - czyżby Żyła pobudował dom rodzicom Jusi (co na gruncie = przynależy do gruntu)?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz - Nie skorzystam z propozycji małżeństwa. Szkoda mi życia by zniewolić siebie przez jakąś kobietę + durne prawo w PL, które jej pomoże z całą mocą mnie udupić.

Co do Piotra, to mam nadzieję, że wykorzysta fakt tej sesji w Playboyu, ten tytuł NIECH WIE CO STRACIŁ. Wcześniejsze jej wpisy na instagramie, które rozpoczęły te pranie brudów, które usunęła, ale mam nadzieję, że z prawniczką zabezpieczyli te dowody. Niech wykażą, że ma problemy psychiczne. Te wpisy + playboy + wywiady pokazują obraz tej Justynki Cwaniaczki, która udaje niewinną skrzywdzoną, a tak naprawde po zachowaniu i tekstach widać, że głupiutka z niej samiczka, oby Piotr wykorzystał to. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, CalvinCandie napisał:

Niech wykażą, że ma problemy psychiczne.

Nnnnope.

W takim wypadku byłaby niewinna swoich wybryków.

No i "hora". Więc alimentacja na nią byłaby należna jak psu buty.

 

Psze Wysokiego Sądu, pańcia jest 100% zdrowa na ciele i umyśle, a spierdolenie mózgowe to nie jednostka chorobowa.

Może pracować, a że swoimi cyrkami doprowadziła małżeństwo do ostatecznego rozpadu, no to już jej problem.

 

Aha, psze Wysokiego Sądu - to jest wysokiej klasy modelka. 40k skasowała za sesję.

Górna półka, psze Sądu. Linda Ewangelista.

Więc praca na kasie w Żabce nie wyczerpuje w 100% jej MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH.

Jej kwalifikacje pozwalają na znacznie wyższe zarobki.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żonie pana Piotra ciągle mało medialnej wrzawy. Golizna nie podziałała, pan Piotr się nie skusił na powrót a więc mamy znów nowy wpis - tym razem po nastu latach małżeństwa nagle przypomniało się jego żonie, że:

 

"Mam nadzieję .... że powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz ,groziłeś pobiciem ,zastraszałeś,szantażowałeś,przyznałeś się iż urodziło Ci się dziecko …że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki ????? ...."

 

Nie wierzę w ani jedno jej słowo. Co do dzieci myślę, że pan Piotr najbardziej właśnie je przeżywa.

Oczywiście mamy też wytłumaczenie dlaczego żona publikuje co chwilę takie teksy:

 

"Państwo wybacza kolejna prywatę ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media..."

 

Facet chce mieć psychiczny i prawny spokój a ta mu jątrzy i jątrzy.

 

http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/artykuly/578099,justyna-zyla-znow-oskarza-meza-naplules-mi-w-twarz-groziles-pobiciem-zastraszales-szantazowales.html

 

 

Edytowane przez Normalny
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pozytywny napisał:

Od takich rzeczy są odpowiednie służby a nie portale społecznościowe.

 

Matka roku kurde, ciekawa czy chociaż raz zastanowiła się jak na to wszystko zareagują dzieciaki jak za parę lat znajdą takie newsy o swoich rodzicach.

Przecież ona to robi dla dobra dzieci, zapominasz o tym?

A tak na poważnie, ja wszystkie swoje papiery rozwodowe, pisma etc, skanuje i przerzucam na pendrive. Tak samo z dowodami zdrady mamusi. Syn za parnascie lat otrzyma lekture do czytania. Sam oceni kto tu rodzinkę rozbijal i podziękuję mamusi za lata młodzieńcze, co róż to z nowym tatusiem. 

Edytowane przez Still
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny pomysł! Pokazać cycki całemu światu na złość byłemu mężowi, a żeby inni faceci widzieli, podziwiali i żeby mogli walić sobie konia do zdjęć. Zwykłe zeszmacenie. Pani Justyno. Jestem na no fapie, także dziękuję nie skorzystam. Rozumiem, że Pani Justynie chodziło o to, żeby pokazać jaki cenny klejnot utracił były małżonek, ale zły sposób obrała na taką zemstę. Absolutnie nie bronię Pana Piotra Żyły, bo On też jest w winny w tej sytuacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Still napisał:

Ciekaw jestem ile prawdy w tym, że ma już dziecko z nową kochanica ? 

Na miejscu skoczka sprawdziłbym, czy dzieci są jego.  W tej rodzinie możliwie, że nie tylko on potrafił skakać.

Edytowane przez Perun82
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Still napisał:

Ciekaw jestem ile prawdy w tym, że ma już dziecko z nową kochanica ? 

Nie bronię go ponieważ zdradził żonę. Na tym forum tak bardzo napiętnuje się niewierne partnerki a kompletnie pomijany jest aspekt zdrady której dopuści się mężczyzna. Podchodźmy do tego sprawiedliwie. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Nie bronię go ponieważ zdradził żonę. Na tym forum tak bardzo napiętnuje się niewierne partnerki a kompletnie pomijany jest aspekt zdrady której dopuści się mężczyzna. Podchodźmy do tego sprawiedliwie.  

Towarzyszu ?

Zauważ, że nikt tu nie roztrząsa winy/niewiny rozkładu pożycia, tylko ZACHOWANIE PANI wobec takiego a nie innego obrotu spraw.

Oraz podtekst owego zachowania, czyli dlaczego i po co ona robi tak, jak robi.

 

Rozważamy SKUTKI, a nie PRZYCZYNY.

 

Dodatkowo - pokazujemy też, że pani Żyłowa NIE JEST jakimś ewenementem i nie jest "inna niż wszystkie myszki".

Tak jak ona postępuje w obliczu rozstania miażdżąca większość kobiet.

Żyłowa robi to na inną skalę niż u szarych zjadaczy chleba naszego powszedniego, ale mechanizmy są dokładnie takie same.

Pani Żyła wpierdala trufle, a Kowalska wpierdala kaszankę.

Ale obie robią potem kupę. I - kto wie - być może pani Żyła po truflach robi jeszcze bardziej śmierdzącą...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki - Tawariszczu, a masz dowody na zdradę żony przez Piotra Żyłę? Bo z tego co pamiętam, żadnych konkretów nie było. Jakieś zdjęcia kobiety na lotnisku to nie dowód zdrady. Równie dobrze mogła to być znajoma/koleżanka, ktoś z rodziny, kuzynostwo itd. Wiele opcji jest. 

Ja widzę jedynie, że ta żonka ma nierówno pod kopułą bo raz atakuje ostro, a potem kasuje wpisy. Nawet kilka razy pod rząd postuje i kasuje. Potem sesja z cyckami z żałosnym tytułem, jakieś skomlenie, że nie dba o dzieci, a było pokazane, że był u nich zaraz po powrocie z Igrzysk i dał im maskotki z Igrzysk. 

Ona wielokrotnie mijała się z prawdą i ja jej absolutnie nie wierzę. Typowa zakłamana góralka co poczuła, że kurek z kasą został zakręcony, a na kasę w Żabce jej się nie bardzo chce iść. Taka gwałtowna zmiana trybu życia to dla niej szok, ale co się dziwić jak lekką rączką wydawała szmal męża na drogie ciuchy, kosmetyki, perfumy, imprezy. Takie potem jęczą, że mąż za mało zarabia, że ma więcej zapierdalać. 

To też nie ma co dziwić, że p. Piotr mógł nie wytrzymać i odejść. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejście od tej pani już procentuje ?. Jak donoszą sportowe fakty WP:

Kamil Stoch wygrał kwalifikacje do konkursu Letniej Grand Prix w Wiśle, a Piotr Żyła zajął drugie miejsce. Obaj polscy skoczkowie zasygnalizowali wysoką formę. - Quali łogień - w swoim stylu podsumował wyniki Żyła.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, CalvinCandie napisał:

Tawariszczu, a masz dowody na zdradę żony przez Piotra Żyłę?

Niestety nie mam. Pod ich łóżkiem nie leżałem w trakcie kopulacji.  
 

Ja napisałem tylko, że według mnie Pan Piotr także nie jest bez winy. Na czym polega problem dokładnie objaśnił mi @Stary_Niedzwiedz i ma rację. 
Prawda jest taka, że w miejscu gdzie gra toczy się o fame i duże pieniądze takie skandale będą miały miejsce i tu masz rację, że kobiecie o takiej pozycji rozwód nie jest nie na rękę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Ja napisałem tylko, że według mnie Pan Piotr także nie jest bez winy

Ale gównoburzę w mediach rozpoczęła jego samica. Nie potrafiła załatwić tej sprawy jak dorosła osoba tylko musiała publicznie rzucać gównem. Te wpisy były uderzeniem w skoczka - przypominam sformułowanie "wasz Piotruś".

 

Oto toczy się dyskusja. Publicznie spuszcza szambo i niszczy mir domowy. Takie postępowanie trzeba piętnować od razu, a nie zastanawiać się -  może jednak mogła?. Gówno, a nie mogła. Później się dziwimy jak inne samice powielają takie zachowanie.  

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.