Skocz do zawartości

Jak zemścić się na byłym mężu. Justyna Żyła na okładce Playboya.


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy CIĄG ? dalszy. Widocznie komuś..

 

https://bliss.natemat.pl/256991,co-robi-justyna-zyla-program-pierzemy-brudy-na-active-family?fbclid=IwAR21J5eldigbqC03rv8jy0xn_EnB0LX545H93Tjw7i9BHTZFFSk3i7lrigA

 

Bohaterami programu Justyny Żyły będą ludzie, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, co sama prowadząca i jej mąż. Ich relacje z małżonkami, rodziną czy sąsiadami stały się nie do wytrzymania, lecz nie mieli oni okazji wyjaśnić sobie wzajemnych złości. Zrobią to w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!", który zadebiutuje na antenie Active Family 18 grudnia o godz. 22.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, karhu napisał:

Bo ma w tym biznes, a nie ze kocha. Podobnie bedzie z ta,no jak jej tam, Justyna.

Mając już 20 tysięcy złotych miesięcznie pensji nie chciałoby mi się użerać z Panią Martą, wiedząc co wyczyniała w przeszłości, nawet za ceną kilkukrotnego zwiększenie zarobku.

Jeszcze żeby urodę miała, ale to samotna matka 35+...

 

@Perun82 Jak widać społeczeństwo ją wspiera w tym co robi. W krajach arabskich byłaby skazana na ostracyzm, a tutaj ochy i achy.

Skutek będzie taki, że więcej takich Pań się pojawi w społeczeństwie.

Dobrze że Panu Żyle to wyszło na dobre i skacze najlepiej w swojej karierze po rozstaniu z tą harpią.

Edytowane przez PewnySiebie
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2018 o 16:12, Normalny napisał:

Dziennikarzom Super Expressu udało się dotrzeć do znajomego skoczka, który ujawnił zaskakujące kulisy rozstania małżeństwa Żyłów. Osoba  z otoczenia pary sugeruje, że sportowiec przeżywa ostatnio trudne chwile w życiu prywatnym, które odbijają się na jego karierze.

„Proszę sobie wyobrazić, jak ostro harują ci, którzy są na najwyższym poziomie sportowym. Jeżeli taki zawodnik nie ma wsparcia w domu, jeżeli wie, że wracając z zawodów, nie odpocznie, bo bez przerwy jest jakieś ciśnienie, to na dłuższą metę jest to nie do wytrzymania”.

No i w gruncie rzeczy, Piotr  Żyła będąc teraz sam osiąga znacznie lepsze wyniki sportowe. To mówi samo za siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że sąd weźmie pod uwagę zwiększone możliwości zarobkowe żony przy ustalaniu kwoty ew. alimentów (mają dzieci w ogóle?). Widać, że Piotr ją tłamsił, tylko odszedł i proszę, mamy kobietę renesansu - i się publicznie rozbierze i brudy upierze. Zawsze to miło popatrzeć, jak ludzie odkryją w sobie talenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem o tym jaki ona będzie program prowadzić to o mało monitora nie oplułem. Współczuć facetom, którzy będą w tym programie zarzynani...

 

Dom wart bańkę? W jego sytuacji zamiast wypruwać, tracić zdrowie na walkę to bym z palcem w dupie poszedł do agenta nieruchomości i z marszu kupił niewielkie mieszkanie.

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia jednym słowem. A ten program to taki absurd, że ja pierdolę :) 

 

Rzeczywistość, w której żyjemy już dawno, dawno temu minęła się z normalnością. 

 

Dupkę pokazała i w TV wystartowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2018 o 02:37, SzejkNaftowy napisał:

No ale się zemściła :D. On wyszedł z tego z twarzą. A ona...

 

No nie wiem. Myślę, że czułbym się hipokrytą, gdybym potępił jej sesję w czambuł.

 

Sam lubię patrzeć na zdjęcia ładnych kobiet, więc nie będę fałszywie twierdził, że taka sesja jest czymś złym. Wręcz przeciwnie, dawać więcej takich. Można dyskutować o tym, czy pani jest ładna, czy nie ale to rzecz gustu. Myślę, że nie o to chodzi.

 

Niektórzy Bracia wyrazili rozczarowanie tym, że ktoś mści się w prymitywny sposób. Moim zdaniem nic bardziej mylnego.

 

Karierę w show-biznesie robi się dupą i skandalami. Pani w temacie bynajmniej tej zasady nie wymyśliła, natomiast odczytała ją i zrobiła z niej twórczy użytek. Na początek oznaczyła swoją obecność w mediach rozbierając się. Może z czasem przyjdzie kolej na ambitniejsze cele, kto wie. Edith Piaf nie powiem, gdzie zaczynała karierę.

 

Takie porąbane czasy, trzeba się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bo ona została wypromowana, tylko i wyłącznie jako żona Piotra Żyły, która wyciąga brudy i dzieli się tym w pudelku. A jak pudelek, to wiadomo rozpoznawalność, następnie playboy. A dalej scenariusz jest już znany: taniec z gwiazdami, później pewnie zacznie prowadzić jakiegoś bloga na temat mody czy zdrowego odżywiania się lub napisze książkę o tym jaka to ona została porzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boshe właśnie trafiłem na jakieś artykuły o ex żonie Piotra, jej program w TV, sesje zdjęciowe, selfi, jessu. 

 

Po prostu gratuluję mu że się z nią rozstał. Ta pani strzela takie bezsensowne, żenujące  głupoty że wstyd mówić "ona stoi u mego boku".

 

Dzieci muszą być silne. Ciekawe co z nich wyrośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.