Skocz do zawartości

Jak zemścić się na byłym mężu. Justyna Żyła na okładce Playboya.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Prawda jest taka, że w miejscu gdzie gra toczy się o fame i duże pieniądze takie skandale będą miały miejsce i tu masz rację, że kobiecie o takiej pozycji rozwód nie jest nie na rękę. 

Pani Justynka niestety nie myśli zupełnie.

Gdyby CWANO podeszła do sprawy, to naprawdę sporo by ugrała.

 

Ona nie gra o pieniądz, tylko właśnie o FEJM. Usiłuje ugrać fizycznością (już więdnącą mocno) i innymi loszkomanipulacjami.

Tyle, że fejm dziś to baaardzo przejściowe "dobro". Zwłaszcza fejm polegający na pokazywaniu dupy.

 

NIESTETY - ona żyje wciąż w światku, w którym dupkę pokaże/nadstawi i hajs poleci.

A tu DUPA - bo gdy gra toczy się o DUŻY pieniądz, to jej działania dowodzą, że "psze sądu, no pierdolnięta jest, sam sąd widzi".

I chuj - zostanie z rozkładówką plejboja i brakiem pieniądza. Tak to się skończy...


 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz

 

Nie bądź taki pewny, zaraz rozkręci się antyskoczkowa nagonka i Pani skoczkowa dostanie solidne alimenty - w końcu interes dzieci. To jest dziki kraj. Ale warto przyglądać się ewentualnej drodze sądowej. Wyrok będzie wskazywał czy faktycznie samce made in Poland idą na odstrzał.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przybędzie kolejna twarz do walki o "prawa" kobiet.

Edyta Górniak też swego czasu robiła niezłą sieczkę wylewając całą rzekę pomyj na byłego męża ale chociaż ona utrzymuje się z występów w TV i koncertów a żyłka no cóż ... Żabka czeka.

A kobiety w zawiści potrafią nieźle dowalić wspólniczkom pracowniczej "niedoli".

 

- Ty gwiazda, tu się pracuje a nie cyckami świeci. Poukładaj równo towar na półkach a nie z gębą w smartfonie siedzisz.

 

Jak Justynka pojawi się w jakiejś reklamie to tylko patrzeć jak wejdzie na salony i cała ta błazenada telewizyjna będzie dla niej otwarta aby tylko trzymała odpowiednie "standardy" czyli silne kobiety i słabi nielogiczni mężczyźni.

Od jakiegoś czasu to widać wszędzie łącznie z filmami Disneya. To jakaś paranoja. Ostatnie części Gwiezdnych Wojen czy przekierowanie produkcji Marvela na hołubienie kobiet to masakryczna przesada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perun82 napisał:

Nie bądź taki pewny

Patrzę na to dość chłodnym okiem (bo i sprawa mnie nie dotyka).
Przez pryzmat argumentacji racjonalnej, to - póki co - pani bardzo (!) chaotycznie kreuje swój wizerunek.

A raczej - kreuje wizerunek NIEZRÓWNOWAŻONEJ osoby.
A to w sporach sądowych nie pomaga.

 

Efekt tego może być taki, że "psze wysokiego sądu, jaka >>wyłączna wina<<, skoro baba jest szurnięta kompletnie i robi/robiła z życia piekło? Dowody? Wystarczy odpalić gugiel i dowody, że szurnięta mamy jak na dłoni!"

 

OCZYWIŚCIE - sądy są "niezawisłe" i orzekają niezależnie, ale też i na podstawie materiału dowodowego.

 

Co by nie mówić - Piotrek jawi się tu jako mega ogarnięty i zrównoważony gostek, którego główną winą jest to, że wziął sobie za żonę jebniętą babę i dość późno na oczy przejrzał...

1 godzinę temu, Ivar napisał:

Jak Justynka pojawi się w jakiejś reklamie to tylko patrzeć jak wejdzie na salony

Jest niezrównoważona.

Może liczyć na reklamę w telezakupach Mango, albo środków na przedłużanie penisa.

Żadna poważna marka nie zaryzykuje z nią współpracy.

Ot, taki skutek nerwowych działań i świecenia cycem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co do tej pory się działo, a pojawiło się kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, w ogóle nie wiem skąd, tak naprawdę się wzięła, bo to nie było tak, że wyprowadziłem się z domu i zostawiłem rodzinę, to jest całkowitą nieprawdą. Po prostu z Justyną od dłuższego czasu tak naprawdę kłóciliśmy się o wszystko. Jak przyjeżdżałem z zawodów, zgrupowań, każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni - wyznał ulubieniec Polaków.

 

- Ja się nie wyprowadziłem ot tak. To Justyna kilka razy mnie spakowała i w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem, można powiedzieć, w swoją stronę. Od dłuższego czasu nie mieszkałem w domu, ale cały czas jeździłem do dzieci i poświęcałem im każdą chwilę. Dla nich zrobiłbym wszystko, a czasem za dużo. Teraz uczę się być ojcem dla swoich dzieci, a nie kolegą - dodał Piotr Żyła.

 

- Podejmowaliśmy się z Justyną dwukrotnie terapii małżeńskiej, ale tak naprawdę wszystko szło w całkowicie innym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz ona chciała do mnie wrócić, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję (o rozwodzie). Sport nauczył mnie tego, że pewne decyzje trzeba zaakceptować, przyjąć je i zacząć funkcjonować od nowa - wyznał skoczek narciarski.

 

https://sport.onet.pl/ofsajd/piotr-zyla-szczerze-w-kulisach-slawy/331v0mc

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 20:53, CalvinCandie napisał:

NIECH WIE CO STRACIŁ

Hehe, popatrzy na rozkładówkę, na tytuł  i powie... "tak, wiem co straciłem... tyle zdrowia i czasu z tą babą straciłem"

 

Noo kurna stracił: kłótnie, gównoburze domowe, wyrzuty w nagrodę że wraca do domu z medalem czy tytułem mistrza.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety często gdaczą by je nie traktować jak zbiornik na spermę. Ok. Ale tutaj gość zostawił pancie i ta od razu poleciała do gazety wystawić tyłek, żeby widział co stracił, czyli.....zbiornik na spermę. Pancia zaorała system.

Logicznie sam jestem zaorany. Oj ta dupcia, karta przetargowa wszech czasów.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 11.05.2018 o 12:41, giorgio napisał:

A za miesiąc będzie info, że jest zakochana w innym i Żyła, to przeszłość

Jest świeże info!

Na razie o tym że Pani Justyna uruchamia videoblog o gotowaniu.

 

Wrzucam tylko ploteczkę i spadam do ciekawszych zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No ale się zemściła :D. On wyszedł z tego z twarzą. A ona...

gf-3xeQ-QAoa-dgky_justyna-zyla-w-playboy

Co mam powiedzieć gdy kobieta, która nie jest biedna, nie musi zniżać się poniżej pewnego poziomu jednak to robi? Nie zapominajmy, że ona jest przede wszystkim matką i powinna chronić swoje dzieci. Jak się będą czuły gdy odkryją, że ich mamusia świeciła dupą za pieniądze żeby się zemścić na tatusiu? Tak się zachowuje zrównoważona, odpowiedzialna kobieta? Jaki daje przykład swoim dzieciom? Ona nawet swoją sesję do Playboya pozwoliła zatytułować "Góralu, czy ci nie żal?". Byle dopiec facetowi... nawet kosztem swojej godności.

 

Troszkę info odnośnie rozwodu:

(Justynka przejęła dom i dzieci, Pan Piotr będzie płacił alimenty, rozwód bez orzekania o winie...)

 

Tutaj jest jej kanał o gotowaniu:

(trochę... średnio)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2018 o 23:15, Perun82 napisał:

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co do tej pory się działo, a pojawiło się kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, w ogóle nie wiem skąd, tak naprawdę się wzięła, bo to nie było tak, że wyprowadziłem się z domu i zostawiłem rodzinę, to jest całkowitą nieprawdą. Po prostu z Justyną od dłuższego czasu tak naprawdę kłóciliśmy się o wszystko. Jak przyjeżdżałem z zawodów, zgrupowań, każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni - wyznał ulubieniec Polaków.

 

- Ja się nie wyprowadziłem ot tak. To Justyna kilka razy mnie spakowała i w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem, można powiedzieć, w swoją stronę. Od dłuższego czasu nie mieszkałem w domu, ale cały czas jeździłem do dzieci i poświęcałem im każdą chwilę. Dla nich zrobiłbym wszystko, a czasem za dużo. Teraz uczę się być ojcem dla swoich dzieci, a nie kolegą - dodał Piotr Żyła.

 

- Podejmowaliśmy się z Justyną dwukrotnie terapii małżeńskiej, ale tak naprawdę wszystko szło w całkowicie innym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz ona chciała do mnie wrócić, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję (o rozwodzie). Sport nauczył mnie tego, że pewne decyzje trzeba zaakceptować, przyjąć je i zacząć funkcjonować od nowa - wyznał skoczek narciarski.

 

https://sport.onet.pl/ofsajd/piotr-zyla-szczerze-w-kulisach-slawy/331v0mc

Co za kobieta.

Piotrek jest jaki jest , ale myślę z całej naszej kadry po stochu jest najlepiej opłacany.

 

Czasem odpali i ma miejsce na podium.

To kobieta zamiast go motywować , żeby wrócił do domu i miał tą rodzinę to by dodawalo mu kopa żeby wygrywać lepiej trenować to nie lepiej kłótnie a jak chlopa nie ma to szukać nowego bolca.

 

No i gdzie ona teraz znajdzie lepszego.

Narobila takiej wiochy , że każdy ogarniety gość jej nie weźmie bo kto by chciał z takim czymś być.

 

Jakie to jest schematyczne

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Normalny napisał:

Po takich numerach?

Niedługo media przestaną się nią interesować. A Piotr co zawody na podium.

To też pokazuje priorytety pana i pani:

 

Pana - sukcesy zawodowe, dążenie dalej by być lepszym w tym co robi, osiągać kolejne stopnie rozwoju w swojej działce, DALEJ ROBIĆ SWOJE

 

Pani - pokazać wszystkim jaki ON zły, jaka ONA biedna, pokazać wszystkim jaką ona ma dupkę, pokazać jak gotuje, robić publicznie chaos, nie rozwijać się w pracy, robić wstyd dzieciom czyli.... DALEJ ROBIĆ SWOJE

Edytowane przez Imbryk
Połknięta literka, już wypluta na swoje miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2018 o 10:12, Normalny napisał:

Który facet teraz ją weźmie? Po takich numerach?

 

Takie panie jak Pani Justyna zawsze znajdą takich, którzy będą je brali. Przykład chociażby Edzi Górniak, Werki Rosati i innych. Myślę, że na razie jeszcze Justyna jest na początku swojej medialnej drogi, jeśli wywoła jakiś porządny skandal albo załapie dobrą fuchę w idiotycznym programie, to sznurek adoratorów się znajdzie. Ja bym jednak obawiał się... nie trzeba jasnowidza, żeby stwierdzić jakieś porządne zaburzenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.