Skocz do zawartości

Ustalenie ojcostwa już po 8-10 tygodniach!!!


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia,

Ta informacja dla wielu z was to pewnie nie jest nowość, ale dla mnie i niektórych tu zebranych tak.

 

Obecny rozwój technologii pozwala na podstawie próbki krwi ciężarnej matki powyżej 8 tygodnia i materiału genetycznego ojca ustalić czy dziecko znajdujące się w łonie należy do tego, który je miał spłodzić.

 

Skuteczność takiej metody jest rzekomo taka sama jak po urodzeniu, cena jej waha się między 2000-6000 zł, ale pozwala nam i partnerce zaoszczędzić stresu, przecież żaden świadomy mężczyzna nie będzie tak dobrze opiekował się ciężarną partnerką, nie mając pewności co do bycia ojcem maleństwa.

 

Poniżej chciałem zamieścić link, ale z powodu problemów z telefonem nie jestem w stanie tego zrobić, łatwo wyszukać informacje dot. tego typu badania.

 

Wydaje mi się ono być dużo lepsze od tańszej wersji za około 500 zł po porodzie, choć można je z 500+ już sfinansować ???

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie, żeby poprosić kobietę nastukaną ciążowymi hormonami w trzecim miesiącu ciąży o krew do sprawdzenia czy dziecko jest nasze? ? Nie wiem jak wy, ale ja bym się po prostu bał ?

 

 

@Perun oba wyjścia bez szans realizacji - zależy jeszcze ile tej krwi trzeba, bo jak probówkę to przejebane, a jak kroplę to może spić ukochaną (ha ha) i jak będzie leżała pijana, ściągnąć parę kropel np. igłą od urządzenia do badania poziomu glukozy we krwi. Jak się obudzi, to skłamać że badamy jej cukier ha ha ha ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A po co prawnie ustalać ojcostwo? Jak karynka skacze po bolcach, niech się buja sama. Jak kobieta chce być bezpieczna, niech podpisze z partnerem coś w rodzaju ślubu + testy dna na wiarygodność. Dlaczego ustalać jedyną dobrą drogę? Oszustwa typu dziurawienie gumek nadal będą kontynuowane.

 

Edit

Tak wiem, wygrałem złotą łopatę, 05.2018...

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

A po co prawnie ustalać ojcostwo?

Tego do końca zrobić się nie da natomiast prawnie da się wykluczyć ojcostwo. I tak powinno brzmieć pytanie - po co prawnie wykluczyć ojcostwo?

Odpowiedź jest jasna - po to aby utrzymywać (nie tylko finansowo) swoje dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Ustalenie ojcostwa już po 8-10 tygodniach!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.