Jump to content

Ustalenie ojcostwa już po 8-10 tygodniach!!!


Recommended Posts

Szanowni Bracia,

Ta informacja dla wielu z was to pewnie nie jest nowość, ale dla mnie i niektórych tu zebranych tak.

 

Obecny rozwój technologii pozwala na podstawie próbki krwi ciężarnej matki powyżej 8 tygodnia i materiału genetycznego ojca ustalić czy dziecko znajdujące się w łonie należy do tego, który je miał spłodzić.

 

Skuteczność takiej metody jest rzekomo taka sama jak po urodzeniu, cena jej waha się między 2000-6000 zł, ale pozwala nam i partnerce zaoszczędzić stresu, przecież żaden świadomy mężczyzna nie będzie tak dobrze opiekował się ciężarną partnerką, nie mając pewności co do bycia ojcem maleństwa.

 

Poniżej chciałem zamieścić link, ale z powodu problemów z telefonem nie jestem w stanie tego zrobić, łatwo wyszukać informacje dot. tego typu badania.

 

Wydaje mi się ono być dużo lepsze od tańszej wersji za około 500 zł po porodzie, choć można je z 500+ już sfinansować ???

 

 

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Wyobrażacie sobie, żeby poprosić kobietę nastukaną ciążowymi hormonami w trzecim miesiącu ciąży o krew do sprawdzenia czy dziecko jest nasze? ? Nie wiem jak wy, ale ja bym się po prostu bał ?

 

 

@Perun oba wyjścia bez szans realizacji - zależy jeszcze ile tej krwi trzeba, bo jak probówkę to przejebane, a jak kroplę to może spić ukochaną (ha ha) i jak będzie leżała pijana, ściągnąć parę kropel np. igłą od urządzenia do badania poziomu glukozy we krwi. Jak się obudzi, to skłamać że badamy jej cukier ha ha ha ?

 

 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

@Marek Kotoński
Z tego co wyczytałem w artykule to trzeba raczej próbówkę, ponieważ opis procedury "weryfikacyjnej" jest całkiem złożony.
A tak btw. z tego badania wynika, że kobieta przesiąka materiałem genetycznym mężczyzny XD

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 8 months later...

A po co prawnie ustalać ojcostwo? Jak karynka skacze po bolcach, niech się buja sama. Jak kobieta chce być bezpieczna, niech podpisze z partnerem coś w rodzaju ślubu + testy dna na wiarygodność. Dlaczego ustalać jedyną dobrą drogę? Oszustwa typu dziurawienie gumek nadal będą kontynuowane.

 

Edit

Tak wiem, wygrałem złotą łopatę, 05.2018...

Edited by Imiennik
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Imiennik napisał:

A po co prawnie ustalać ojcostwo?

Tego do końca zrobić się nie da natomiast prawnie da się wykluczyć ojcostwo. I tak powinno brzmieć pytanie - po co prawnie wykluczyć ojcostwo?

Odpowiedź jest jasna - po to aby utrzymywać (nie tylko finansowo) swoje dziecko.

Link to post
Share on other sites
 • Marek Kotoński changed the title to Ustalenie ojcostwa już po 8-10 tygodniach!!!
 • Similar Content

  • By mac
   Ciekawe czasy zaiste.
    
   Forum mgtow.com, które polecałem kilka razy, bo stanowiło dobre uzupełnienie, potwierdzenie wielu wątków tutaj nie działa już i prawdopodobnie nie wróci.
    
   Forum mgtow, jedno z najliczniejszych, bo jeżeli dobrze kojarzę 200-300 000 aktywnych zbanowane za "mowę nienawiści".
    
   https://www.newsweek.com/reddit-bans-men-going-their-own-way-forums-violating-hate-speech-rules-1616379
    
   Jak się przedstawia mgtow? The toxic male separatist movement. Jaka jest prawda? Na swoim przykładzie wyjaśnię. Jestem człowiekiem pracy, honoru, godności osobistej. Wykonuję terminowo obowiązki, mam hobby, nikomu nie przeszkadzam, żyję sam i nie wchodzę w relacje z kobietami. Zajmuję się całkowicie sobą. Według pismaków i trendów jestem toksycznym mężczyzną.
    
   Co z tego wynika? Mgtow z przestrzeni makro zostało praktycznie całkowicie usunięte. Prawie łatka terroryzmu, bo nie chcesz kobiet w swoim życiu.
    
   Na youtube lecą bany za wspomnienie o mgtow, widać podejście za bardzo urosło w siłę. Wszystkie kanały, które oglądam weszły w tryb autocenzury, co i tak nie pomaga.
    
   Podsumowanie.
    
   Największe dyskusje prawdopodobnie na świecie skupiające wiele wiedzy o relacjach i budowaniu prawdziwej męskiej pozycji usunięte z widoku publicznego.
    
   Ciężka gra o męską uległość i świadomość się toczy. Ktoś tego pilnuje, żeby nie urosło. Ale i tak urośnie, bo z kobietami moim zdaniem nie można już funkcjonować i każdy, kto ma chociaż minimum rozumu wyjdzie z tego cyrku. To naturalna konsekwencja feminizmu i współczesnej kultury. Nie ma innego rozwiązania, po prostu.
    
   Jeszcze, co ciekawsze na reddicie znajduje się forum kobiet, które masakruje mężczyzn, hejtuje, ubliża, non stop atakuje, typowy szał macicy, a dobrze się ma i jest wręcz chronione. Jeden z najlepszych przykładów kształtowania trendów i promocji patologii babskiej ciąg dalszy. Proszę bardzo. To dla tych, którzy myślą, że nie ma problemu.
    
   Dziękuję za uwagę.
  • By deleteduser98
   Podczytuję to forum od jakiegoś czasu i nie przekonuje mnie, że kobiety są takie złe, a mężczyźni lepsi. Wręcz przeciwnie - po samym forum widać, że co mniej więcej szósty user ma jakieś żale do kobiet i czasem po nas pojedzie, a ze strony rezerwatu w stronę mężczyzn tego nie widzę. Na każdy przykład podłości kobiecej jest analogiczna podłość męska. Kobiety zdradzają? Mężczyźni też. Kobiety perfidne tuszują kto może być ojcem dziecka? Ojciec do dziecka w ogóle się nie przyznaje, że uprawiał seks z taką i taką. Kobiety zostawiają dla bogatszych/silniejszych? Mężczyźni dla młodszych i jędrniejszych. Kobiety kłamią? Znajdźcie mi uczciwego mechanika. Kobiecy mają gadzi mózg i chcą prymitywnych silnych facetów? Faceci też mają gadzi i chcą dziewicy chociaż jest antykoncepcja. Kobiety korzystają z bezpiecznego świata i nie potrzebują już mężczyzn? Mężczyźni też korzystają z bezpiecznego świata i nie potrzebują być silni. Kobiety lecą na murzynów, mężczyźni lecą po Azjatki. Itd. Żeby się zgodzić z red i black pill trzeba trafić na forum w odpowiednim momencie, po jakimś konflikcie z kobietą, bo inaczej się tego nie łyknie.

   Zatem pytanie do kobiet - z jakiego powodu trafiłyście na forum i czemu na nim pozostajecie? Dalej - czy czujecie, że część userów po nas jedzie i w jakimś stopniu jest na to przyzwolenie? Czy jeśli tak właśnie jest, to nie czujecie się przez to masochistkami? Czy może jesteście odporne więc spoko, niech sobie piszą?
  • By t0rek
   Z czystym sumieniem polecam cały kanał tego pana - bez uprzedzeń i agresji, stoicko i spokojnie analizuje kobiecą psychikę. Jeden z lepszych contentów tego typu jakie znalazłem.
    
    
   @absolutarianin - na miniaturce dałoby Was pomylić  
  • By lxdead
   Kolejny świetny materiał od Alexandra Grace'a podsumowujący główny trzon "problematyki kobiecej".
    
    
    
  • By EsteradThyssen
   Witam bardzo serdecznie nazywam się Daniel jestem mieszkańcem Lublina (Polska Wschodnia).
    
   Moje zainteresowania to piłka nożna w tym latynoamerykańska, Formuła 1, książki z gatunku: fantasy, science fiction, kryminał i inne.
    
   Co mnie sprowadza do tej grupy chęć samorozwoju oraz skuteczna obrona przed manipulacją ze strony kobiet. Nigdy nie byłem w związku. Wiele lat temu zrobiłem szczegółową, jak mi się zdaje, kalkulacje za i przeciw związkom (relacjo damsko-męskim na szczeblu prywatnym, nie zawodowym) wyszło mi iż więcej jest przeciw niż za. Tej kalkulacji się trzymam.
   Patrząc na dzisiejsze czasy wiem, że muszę się wzmocnić o praktyczną wiedzę z tej tematyki, aby później nie mieć przejebane przez niestety abstrakcyjną logikę kobiet, można powiedzieć logikę różowych pasków wg. wykop.pl
    
   Także jeszcze raz witam bardzo serdecznie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.