Skocz do zawartości

Shit testy...


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zastanawia mnie, czy kobity robią shit testy świadomie? Czy może działają całkowicie pod biosem natury- rzucają jakiś shit test i czekają na sprzężenie zwrotne ?

Wydaje mi się, że jako istoty niezdolne do autorefleksji,raczej ta druga opcja. Zastanawia mnie mocno ten mechanizm. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż temat był już poruszany to dodam swoje trzy grosze.
Jedna nierozerwalna prawda brzmi:
"Im ładniejsza Pani, tym mocniejsze shittesty :)"
Można czytać dużo książek, audycji Marka, RSD.
Jednakże to praktyka czyni mistrza.
Teoria dużo pomaga, dzięki czemu szybciej się nauczysz i złapiesz wprawę łącząc z praktyką.

Wydaje mi się, że część testów jest robiona świadomie.
Pani sprawdza czy nie jesteś pizdą po prostu.

Przykład: jesteście na jakimś bankiecie/weselu/imprezie niepotrzebne skreślić.
Mówisz pani, że idziesz do wc, po czym wracasz a Pani nie ma.
Zamiast tego nie szukasz jej, tylko idziesz na parkiet tańczyć z innymi koleżankami.
Ewentualnie idziesz rozmawiać z gośćmi.
Pani wraca z fajki/spacerku i obserwuje ciebie co robisz.
Czy potrafisz się bawić bez niej :) 
Czy jesteś po prostu wartościowym, zabawnym, otwartym socjalnie gościem.
W skrócie czy nie jesteś beta male.

Inny przykład to gdy pani jest starsza(mam tu na myśli rok czy dwa, a nie 10) i wypunktowuje ci to, że jesteś młodszy i jakby się z tego naśmiewa.
Obserwuje ona wtedy twoją reakcję. Czy się tym przejąłeś czy machnąłeś ręką i zmieniasz temat.
Można jeszcze dorzucić fajny żart odnośnie wieku. Niby kobiety tego nie lubią jak im wypomnisz to, że jest stara :) 
Jednak gdy ja tak subtelnie, żartobliwie to zrobiłem to pani się nie obraziła, a wręcz przeciwnie.
Bo nieważne co mówisz, tylko jak to mówisz i jaką przenosisz przez to energię.


Ps. Kolejna bezcenna prawda:
Im bardziej się podobasz kobiecie
Tym mocniej będzie cię testować :)

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na mojej ostatniej znajomości z pewną panią mogę jasno stwierdzić, że prawie wszystkie jej testy były świadome, długo by wymieniać ile tego było. Niby traktowaliśmy się jak dorośli ludzie, ale śmierdziało mi to taką sztucznością, marne babskie gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Panowie ale zastanawianie się nad testami lasek pokazuje tylko nasze zcipienie. Dla mnie to jest dalej efekt nadania nadmiernej wagi cipce i ważności temu co plecie jej właścicielka. 

Czy 200 lat temu chłop się zastanawiał nad jakimiś testami ?

To jakaś zaraza dzisiejszych czasów że staramy się godzinami rozgyźć kobietę, co miała na myśli itp.

Nigdy oprócz dzisiejszych czasów chłop nie zastanawiał się co autorka "miała na myśli" , miała rodzić dzieci, podać ziemniory i mięcho na stół i wypiąć tyłek wieczorem a tego co plecie nikt przy zdrowych zmysłach nie słuchał bo miał co innego do roboty. 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Unhomme napisał:

Tez robcie paniom shittesty na inteligencje a co ? ?

Dobra sprawa :) Może to wyglądać mniej więcej tak:

Park, ławeczka, wtuleni i te sprawy. Patrzą sobie w oczy i rozpoczyna się dialog.

-Słuchaj, ciągle zadaję ci pytania, a ty mnie o nic nie zapytałeś. Nie chcę,  żebyś czuł się jak na przesłuchaniu.

-Do czego dążysz?

-Zadaj mi pytanie które cię najbardziej nurtuje.

-No cóż, mam takie, ale może być trochę zbyt osobiste.

-Mrrr, pytaj :)

-Czy mogłabyś rozwinąć problematykę wpływu masonerii na kreowanie polityki wewnętrznej Państwa Polskiego na przełomie XIX i XX wieku, oraz konsekwencje z tym związane w odniesieniu do aktualnej sceny politycznej?

 

I obserwujemy sobie reakcję ;)

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto chciał ładniej opakowaną cipkę w danym środowisku ten dostawał testy, musiał się jakoś z tym konfrontować, to biologiczne, nie historyczne, w starożytności także. To że nie wiesz jak to się odbywało, nei znaczy, że to nie istniało. W przeszłości nie istnieli sami "maczo alfa".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy chyba nie liczyło się że ładna ale przede wszystkim zdrowa a to nie było tak oczywiste jak dziś. Jak wszystkie baby zdrowe to można się bawić w wybieranie ładnej ale to już inny temat zupełnie.

A tak moim nie potwierdzonym badaniami zdaniem to wtedy testowania było dużo mniej albo wcale bo kobieta dobrze znała swoje miejsce w szeregu i nie miała rozjebanego na maxa ego przez 500 napalonych orbiterów na pejsbuczku.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, AdamPogadam said:

nei znaczy, że to nie istniało. W przeszłości nie istnieli sami "maczo alfa".

Powiedzmy w 16 wieku były stany ; szlachecki, mieszczański,ziemiański, chłopski. I działało to inaczej. Dla jakiejś chłopki awansować do stanu szlacheckiego było NIE NIE NIE niemozliwe. Tak samo taki ziemianin nie żenił się  chłopką tylko panną swojego stanu. Zresztą widzimy to w literaturze - "Trędowata" "Znachor". Co działo się gdy powstawał mezalians. Taka przykładowa Karyna nie miała mozliwości aby wyrwać się ze swojej wsi. Dziś jest inaczej, przy odrobinie szczęścia i waleczności Karyna może błyskawicznie stać sie celebrytką, podziwianą przez miliony. O której czyta sie w tabloidach, wystarczy bogaty mąż, jakiś skandal, albo marna aktorka, skandalik , wywiady, programy, pieniadze. I mamy współczesna księżniczkę. Awans z kocmołucha na księzniczkę jest dziś blyskawiczny i mozliwy. Panie wiedzą o tym i walczą, oj walczą aby byc na topie i w wyższej warstwie społecznej.

 

Oczywiście bywalo że ziemianinowi wpadła w oko chłopka, to ją zbrzuchacił i tyle, ale nie szło za tym małżeństwo. A na pewno nie małżeństwo, rozwód i ogołocenie ziemianina z majątku , jak dzisiaj. Tego nawet ówczesni pisarze fantaści nie wymyślali w swoich pierwszych powieściach fantastycznych.

 

ergo, tam gdzie kobieta nie podlega scisłym zasadom społecznym, rygorowi, tam dochodzi do destabilizacji społeczeństwa i destrukcji. Dziś cywilizacja europejska jest w trakcie regresu, właśnie dlatego. Dano kobietom całkowitą wolnośc od wszelkich zasad, skutek opłakany.

 

Kiedyś taka chłopka miała chłopa, byli biedni ale mieli dach nad głową i cos do zjedzenia i było dobrze. Dzis wez sie ożeń, nie jesteś pewien potem w zasadzie niczego, no chyba że masz zarobki minimum 5 tys netto w pewnej pracy na prowincji, dom i samochód i niezalezność.

Edytowane przez Les
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, jaro670 said:

Sory Panowie ale zastanawianie się nad testami lasek pokazuje tylko nasze zcipienie. Dla mnie to jest dalej efekt nadania nadmiernej wagi cipce i ważności temu co plecie jej właścicielka. 

Czy 200 lat temu chłop się zastanawiał nad jakimiś testami ?

To jakaś zaraza dzisiejszych czasów że staramy się godzinami rozgyźć kobietę, co miała na myśli itp.

Nigdy oprócz dzisiejszych czasów chłop nie zastanawiał się co autorka "miała na myśli" , miała rodzić dzieci, podać ziemniory i mięcho na stół i wypiąć tyłek wieczorem a tego co plecie nikt przy zdrowych zmysłach nie słuchał bo miał co innego do roboty. 


Masz rację. Żyjemy w tak spieprzonych czasach, że w sumie wszystko obecnie sprowadza się do zgadywania czego sobie życzą kobiety, i jak to pragnienie zaspokoić. Niestety, nie da się jednak tego uniknąć jeśli chce się miec kontakty łóżkowe z nimi. Tak obecnie jest, i nie sądzę aby w najbliższych latach to się zmieniło. Zmieni się to dopiero jak zacznie się zawierucha w Europie.

W odniesieniu do shittestów najważniejszą kwestią jest jak chcesz użyć wiedzy z zakresu rozmontowywania tego G. 

1 - Jeśli po to aby zdawać bezbłędnie egzaminy jakie uskutecznia myszka, to jest to to o czym piszesz - spizdowacenie.

2 - Żeby się z nimi zabawiać - to ja pochwalam nabywanie tej wiedzy.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les - dokładnie tak, rewolucja seksualna nie byłą zaprojektowana dla kobiet tylko przeciwko nim. Kobiety chcą władzy pełnej nad rozrodczością, ale to oznacza, że zasady życia będą mniej cywilizowane (widzimy co robią z nimi bad boye, samotne matki po przejściach, kult nieskrępowanej aborcji etc), bo wówczas wypełza "kurewska natura" cielesna. Kobiety mają prawo do kontroli rozrodczości, jednak powinno to być pod patronatem cywilizowanych mężczyzn i rozumu, a nie tylko ich emocji oraz myślenia stadnego. 
Shit testy w wyniku  tego "wyzwolenia" marksistowskiego stały się przesadzone. Panie chcą testować pod każdym względem trzymając jednocześnie kilku byków za fiutaska. Coraz więcej światłych mężczyzn dojrzało, iż nowoczesne, wyzwolone Panie nie mają już więcej do zaoferowania ponad ciało=seks, a małżeństwo to także umowa z socjalistycznym państwem, które będzie cię niszczyć i grabić dla dobra gynocentryzmu. I tak powstał czokapik, którego Panie nienawidzą - MGTOW....

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ruszę jedeną kwestie.

@Ragnar1777 Napisał o tym, że Panie 2-3 lata starsze potrafią wytykać wiek.

 

Miałem kilka takich znajomości ale bardzo krótkich. Zauważyłem, że owe Panie na pierwszym spotkaniu potrafiły wspomnieć od 2 do 5 razy o tym, że są 2-3 lata starsze zarzucając głośno sobie z niedowierzaniem, że co to się stało, one z młodszym facetem? Dziwaczka przecież to jak prezent dla Pani co ma 30lat Heh. W zależności od drugiej osoby i tego co chcę osiągnąć mówię, że albo w fajnym wieku jestem, albo że no widzisz jaka stara jesteś i śmiech.

 

Zauważyłem u tych Pań mega zbliżone cechy: szybkie denerwowanie się, chęć dominacji, impulsywność, nie stabilność emocjonalna, roszczeniowość, brak zdolności cieszenia się z mojego szczęścia i mniejszych sukcesików, brak oporu przed seksem na 2-3 a nawet 1 spotkaniu. Jakbym dłużej pomyślał pewnie by było więcej wspólnych cech. To wygląda na jakiś typ/rodzaj.

 

Krótkie były te znajomości. Jedna skończyła się testem czy wyjdę, ale poprzedzonym taką rozmową, że albo ulegnę i ona jest „the one” albo wyjdę i już nie wrócę. Zgadnijcie?

Poszedłem w huj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.