Skocz do zawartości

Kobiety w UK coraz rzadziej się rozwodzą, nie uwierzycie dlaczego.


Beckenbauer

Rekomendowane odpowiedzi

Wg artykułu w The Telegraph, spada liczba kobiet, domagających się rozwodów. Kancelarie prawnicze twierdzą, że jest to efekt postanowienia Sądu Najwyższego z 2014 roku, który nakazał sądom rodzinnym wydawanie takich wyroków, które priorytezują niezależność rozwodników, nawet jeżeli taka transformacja byłaby związana z pewnymi trudnościami dla byłych małżonków, w szczególności pań. Efektem tego, coraz mniej mężczyzn jest zobowiązywanych do płacenia żonie alimentów dożywotnio. Zobowiązania alimentacyjne są coraz częściej ograniczone czasowo. Także zwiększa się liczba par, które ostatecznie rezygnują z rozwodów. 

 

Przykładowo, pani Kim Waggot, która od 2012 miała dostawać 175 tys. funtów rocznie, domagała się zwiększenia kwoty alimentów oraz chciała 1/3 przyszłych bonusów byłego męża. Sąd utrzymał kwotę alimentów, ale skrócił czas obowiązku z dożywotniego, do 3 lat.

 

Link do źródła:

https://www.telegraph.co.uk/news/2018/05/07/rise-women-backing-divorces-court-settlements-shrink/

 

Jak myślicie, jak podobna ustawa przyjęłaby się w Polsce? Oczywiście pomijając protesty feministek i białorycestwa, którzy krzyczeliby, że zabiera im się wolność, demokrację i że <dowolna rządząca partia> nienawidzi kobiet.

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że wtedy 20% samców będzie pokrywać resztę samic. Do tego się u nich sprowadza, haremy. Ja podziwiam u nich jedynie to że kobiety trzymają krótko i nie pozwalają im choćby spojrzeć na ster, nie mówiąc już o dotykaniu go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem, że jak ich tutaj obserwuję, to zaczyna mi się podobac ten model porządku w życiu, rodzinie itd. 

A białe baby dlatego tak do nich lgną, bo czuja siłę. Wiedzą, że sprzeciw spotka się ze stanowczym złapaniem za mordę. I kuriozalnie, one do tego dążą, tylko nie mają tego świadomości, że osłabiają biąłych samców, ale na ich miejsce wejdą bezkompromisowi brutale. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 nie przypisuj im cech (siła) których nie posiadają. Zwyczajnie jest tak, że w sądzie beżowy z kobietą prawie zawsze wygra (bo inaczej będzie rasizm) a białas w analogicznej sytuacji dostanie karę. Ponieważ baba o tym podświadomie wie, to nie ma możliwości pogrywania sobie. Ot, cała tajemnica. Zwróć uwagę że kobieta decydująca się na związek z beżem jest automatycznie osaczana przez jego znajomych i rodzinę. Mieszka w ich sąsiedztwie. Jeśli doprowadzi do awantury domowej to czy ktoś z jej otoczenia będzie zeznawał zgodnie z prawdą? Czy ktoś z nich powie w sądzie "tak, były częste awantury, bił ją" i wsypie swojego kuzyna / kolegę? W takiej sytuacji baba nie odważy się nawet pisnąć bo wie że jest bezbronna i osamotniona, dlatego chodzi pod jego dyktando jak w zegarku.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, baron Ungern von Sternberg said:

@AR2DI2 nie przypisuj im cech (siła) których nie posiadają. Zwyczajnie jest tak, że w sądzie beżowy z kobietą prawie zawsze wygra (bo inaczej będzie rasizm) a białas w analogicznej sytuacji dostanie karę. Ponieważ baba o tym podświadomie wie, to nie ma możliwości pogrywania sobie. Ot, cała tajemnica.

Czysta prawda...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, baron Ungern von Sternberg said:

nie przypisuj im cech (siła) których nie posiadają. Zwyczajnie jest tak, że w sądzie beżowy z kobietą prawie zawsze wygra (bo inaczej będzie rasizm) a białas w analogicznej sytuacji dostanie karę. Ponieważ baba o tym podświadomie wie, to nie ma możliwości pogrywania sobie. Ot, cała tajemnica. Zwróć uwagę że kobieta decydująca się na związek z beżem jest automatycznie osaczana przez jego znajomych i rodzinę. Mieszka w ich sąsiedztwie. Jeśli doprowadzi do awantury domowej to czy ktoś z jej otoczenia będzie zeznawał zgodnie z prawdą? Czy ktoś z nich powie w sądzie "tak, były częste awantury, bił ją" i wsypie swojego kuzyna / kolegę? W takiej sytuacji baba nie odważy się nawet pisnąć bo wie że jest bezbronna i osamotniona.

A przepraszam, co to jest jak nie siła. Tutaj w sądzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się mylisz niestety, system jest przejęty przez społeczności koczownicze (przy czym nie te muzułmańskie, ale chwilowo tymże pozwala na pokaz siły, z racji tego, że to etap planu) - tkanka rakowa infekuje zdrowe organy - więc sam siebie nie alarmuje - jest świadomy, i pozwala na działanie zgodne z wytycznymi swojej głowy. Syjonizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na harem to nie każdy może sobie pozwolić. W krajach muzułmańskich tylko nieliczni je mieli/ mają :) O ile dobrze pamiętam można mieć więcej niż jedną żonę pod warunkiem, że wszystkie traktuje się tak samo (seksualnie, finansowo, obyczajowo, tyle samo poświeca czasu). No i oczywiście wszystko wymaga money.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupcy się żenią. Mądrzy (a raczej, cwani) ludzie wychodzą za mąż.

 

Wczoraj mijałem młodą parę, robili zdjęcia w pełnym rynsztunku ślubnym.

Też tak macie, że jak widzicie taką parę to myślicie sobie: "Ty biedny idioto, coś ty zrobił?". "Ty lisico, w końcu dopięłaś swego"?

 

Albo to moja wyobraźnia albo w oczach tych kobiet widzę zawsze takie "Mom cię kułłwa, teraz zobaczysz!". :D

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pozytywny napisał:

Wczoraj mijałem młodą parę, robili zdjęcia w pełnym rynsztunku ślubnym.

Też tak macie, że jak widzicie taką parę to myślicie sobie: "Ty biedny idioto, coś ty zrobił?". "Ty lisico, w końcu dopięłaś swego"?

Dokładnie to mam :) Coś jest na rzeczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z kolei wracając z imprezy zobaczyłem gościa z bukietem kwiatów i w garniaku jak oświadczał się lasce na rynku w mieście, gość przystojny itd, laska atrakcyjna. Odmówiła chyba bo gość wstał, akurat przechodziłem blisko i spojrzał na mnie i mówi: "no oświadczam się a ta nie chce...". To ja mówię, że "spoko, baba jak baba, takich jak ona jest miliony, daj bukiet komukolwiek i szukaj sobie dalej, znajdziesz lepszą." Mina kobiety bezcenna, a gość się nawet uśmiechnął chociaż widać było smutek związany z samiczkowym "NIE", mimo wszystko mam nadzieję, że kolejny facet uratowany :P

  • Like 8
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, self-aware napisał:

Wczoraj z kolei wracając z imprezy zobaczyłem gościa z bukietem kwiatów i w garniaku jak oświadczał się lasce na rynku w mieście, gość przystojny itd, laska atrakcyjna. Odmówiła chyba bo gość wstał, akurat przechodziłem blisko i spojrzał na mnie i mówi: "no oświadczam się a ta nie chce...". To ja mówię, że "spoko, baba jak baba, takich jak ona jest miliony, daj bukiet komukolwiek i szukaj sobie dalej, znajdziesz lepszą." Mina kobiety bezcenna, a gość się nawet uśmiechnął chociaż widać było smutek związany z samiczkowym "NIE", mimo wszystko mam nadzieję, że kolejny facet uratowany :P

I to się nazywa praca u podstaw :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pozytywny napisał:

Też tak macie, że jak widzicie taką parę to myślicie sobie: "Ty biedny idioto, coś ty zrobił?". "Ty lisico, w końcu dopięłaś swego"?

 

Albo to moja wyobraźnia albo w oczach tych kobiet widzę zawsze takie "Mom cię kułłwa, teraz zobaczysz!". :D

+ jeszcze do tego myśl kobiety "teraz to mogę się nawet roztyć".

Edytowane przez koksownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biali mężczyźni coraz częściej korzystają z usług sądów Islamskich opartych na prawie Szariat które legalnie działają na Wyspach, aby odzyskać choć część utraconego majątku, i nie popaść w paranoje, bo ich krajowy sąd czyści ich do zera w sprawie rozwodowych i podziału majątków, alimentów itd :)

 

Sądy Islamskie działają na własnych zasadach, rząd jej królewskiej mości o tym wie, ale jest całkowite przyzwolenie :)

Uczcie się podejścia do kobiet od Islamu, oni trochę przesadzają ale ogólnie trzymają baby za mordę, One o tym wiedzą i są bardzo zadowolone, bo są na swoim miejscu.

 

Gentlemeńska spierdolina Europejska, nadskakiwania i łożenia na kobiety daję skutek odwrotny do zamierzonego.

 

Edytowane przez Themotha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha o tym właśnie pisałem kilka razy. Do tego dodałbym białe puszczające się po cichu z muslimami. Przykład - koleżanka mojej byłej Polka. Bardzo ładna. Wyrwała Angola za którego wyszła za mąż. Facet ogarnięty, przystojny, zaradny. Całe dnie w pracy. Ona nie pracuje. Kupuje okulary po 150 funtów. I cały czas niezadowolona. Po cichu puka się z muslimem który ją zabiera na pukanie w samochodzie, czy wpada na loda jak męża nie ma.

Tak działa spierdolina związków partnerskich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok w przód, alimenty powinny być tylko na dzieci - i to tylko swoje, nie przysposobione, przyszywane czy przyklejane - swoje - krew z krwi.

Po rozwodzie była żona to w zasadzie obca baba, ma swoje życie niech nim żyje.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Themotha said:

Tak to jest jak się próbuje naturę wcisnąć w zasady i ramy wymyślone przez człowieka.

Dobrze powiedziane. 

Natura to w końcu sama skoryguje do zasad naturalnych, tyle, że to też jest proces rozłożony w czasie. Mam jednak nadzieję, że doczekam się widoku uporządkowanych białych rodzin, w których każdy zna swoje miejsce w hierarchii przypisane mu w niej w zależności od wkładu w utrzymanie, ochronę i dawanie poczucia bezpieczeństwa rodzinie.

Na razie bali zajmują się zapierdalaniem w pracy w celu zaspokajania zachcianek baby i dzieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.