Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Kaczor strajkuje i nie chce pracować! Tajfun wyjaśnia go łopatą! +18

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By SzatanKrieger
      https://www.filmweb.pl/film/Diabeł-2010-538571

Na netflixie jest, nawet fajny jak ktoś nie oglądał.
    • By TasmanianDevil
      Witam serdecznie,

Proszę o permanentne zbanowanie użytkownika @Analconda
      Jegomość wnosi na forum toksyczne treści, powiela je niemal w każdym temacie i zniechęca wielu użytkowników do udzielania się tutaj. Jego treści są zwyczajnie toksycznie, a sam użytkownik @Analcondapowinien oddać się moim zdaniem na badania do jakiegoś specjalisty (ale to już nie moja sprawa). Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości z kim ma do czynienia proszę sobie wpisać jego nick w google, ja to zrobiłem wczoraj. Sorry, ale gość jest zwyczaj pierdolnięty i nadaje się do leczenia, a nie do udzielania w takim miejscu. 
      Jak już wcześniej pisałem, jego treści mogą spowodować "zatkanie" się wielu ludziom w zwyczajnym funkcjonowaniu. Jego posty są sprzeczne z credo forum, które mówi o rozwijaniu świadomości i pomocy. 

Ps. Zastanawiałem się nad opcją ankiety, ale jednak uważam że nie ma ona sensu. Decyzja należy oczywiście do administracji forum, ale sądzę że nie jestem odosobniony w tym temacie.

• By Ertywek
      Mam nadzieję że dobry dział - jeśli nie to przepraszam.
      Event w sosnowcu od 21 do 24 Sierpnia.
      Dominik Bos, szerzej znanym jako autor kanału "Awięc", który poprowadzi serię spotkań z prelekcjami.
      Część spotkań odbędzie się z udziałem Adama "Fangottena" Wawrzyńskiego,
      Pawła "Lakarnuma" Rosy i Kubą, szerzej znanym z prowadzenia kanału SztywnyPatyk,
      a także Dave'a z Ameryki!
      https://www.facebook.com/events/534871594126116/

Moje pytanie brzmi: dlaczego wystąpią razem w Sosnowcu?
      Czy należą wszyscy do jednego partnera youtube? Jakiś VideoBrothers?
      Pozdrawiam, J.M.K.
    • By kame.hame
      Witam

Aktualnie pracuje w warsztacie przy czyszczeniu różnych elementów z betonu, rdzy itp. Mamy zapewnione jednorazowe maski przeciwpyłowe, mimo ich stosowania w nosie mam czarno po pracy. Martwie się o swoje zdrowie przy długofalowej pracy w takich warunkach.

Chciałbym kupić coś lepszego. Jest ktoś w stanie coś doradzić? Przy okazji żeby nie zbankrutować.

Pozdrawiam🙂

• By Patton
      I co wy bracia o tym myślicie?

https://www.money.pl/gospodarka/zmiany-w-kodeksie-pracy-mobbing-ma-byc-rozumiany-szerzej-6534779373491841a.html

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.