Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Dziki Kaczor pokazuje bicepsy i rzeźbe na streamie Bystrzaka! Niezwykłe!

Recommended Posts

No jak na tyle wypitej wódy  to nieźle trzyma formę.

Edited by qpa

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Marek Kotoński
      Bracia, o ile nic nie stanie mi na przeszkodzie, informuję że dziś od chyba 21-ej odbędzie się na kanale Marek Kotoński Live Lajw Sylwestrowy oraz urodzinowy, ponieważ przeziębiłem się i nie mogłem zrobić lajwa 28 grudnia w moje urodziny. Tak więc połączymy te dwa wydarzenia.

Jestem niestety ciągle chory, więc nie będę emanował za specjalnie brawurą i energią - ale standardowo będzie jak zwykle, czyli będę odpowiadał na pytania, będę się starał pomóc w problemach, a osoby znane z Lajwów czy forum (żeby nie było bluzgów itd., wiadomo o co chodzi) będą mogły zadzwonić do mnie na komóreczkę i uprzejmie służę pomocą.

Ogólnie mam tak, że jak komuś coś pomagam i mówię, to mocno się podniecam i jestem pełen energii, na to liczę, bo tu i teraz czuję się beznadziejnie słaby.

Czyli dzwonisz i pomagam ile mogę, oczywiście za darmo i bez żadnych kosztów, ja po prostu lubię ten sport.

Jak ktoś zechce, może mi złożyć donejtem życzenia urodzinowe.

Tak wyglądają lajwy, jak ktoś nie wie jak to wygląda: https://www.youtube.com/channel/UCXOjkNTnKlq-voj0WTCKq7w

Mam nadzieję że tego nie spierdolę, postaram się mniej mówić o hejterach i bardziej skupić na waszych problemach.

Ogólnie u mojej przyjaciółki też jest impreza, ale towarzystwo jest w wieku 60+ więc zjemy obiadek, złożymy życzenia i uciekam do siebie a goście niech się bawią ze sobą 😆

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, wpisujcie tutaj. Zapraszam.
    • By tomekbat
      Ostatnio zajrzałem na rakową część Tuby i zobaczyłem że Carrioner bije się z Awiecem. Zaciekawiło mnie w sumie jedno. Awiec zarzuca Carrionerowi, że stosuje tzw "cherry picking", czyli ogólnie tłumacząć - manipulacja faktami, wybieranie najbardziej jaskrawych przykładów i stawianie ich jako reguły. Przykłady cherry pickingu:

1) Na Marszu Niepodległości są sami łysi faszyści z nożami
      2) Na Marszu Równości są sami zboczeńcy w skórach z dildosami przyczepionymi na głowie

Cherry Picking jako tania forma manipulacji jest stosowana niestety przez prawie każdego. I teraz moje pytanie. Skoro Awiec tak sie wkurzył, że Carrioner rzekomo używa tej techniki, dlaczego sam użył jej przeciwko nam? Czy już wszyscy zapomniali, jak Awiec wyjał jakiś jeden kontrowersyjny wątek tutaj, i zbudował narracje jakby to forum było pełne takich, co jest bzdurą i kłamstwem, a żeby to udowodnić wystarczy 5 minut przeglądania forum?

To jak w końcu z Awiecem, cherry picking przeciwko Bracia Samcy jest w porządku i nie masz z nim problemu, ale jak Carrioner go użył, to płacz i zgrzytanie zębami?  

I kolejna rzecz. Awiec na swoim filmiku o Carrionerze na koniec znów mówił o forum, tym razem nabijał się z tematu o Krzysztofie Gonciarzu. Widać że jest wiernym czytelnikiem naszego przybytku  . Mam nadzieje że mój temat o raku prostaty i "jądrobusach" też czytałeś Dominiku, i chociaż minimalnie wykręcisz się z tego. W końcu niby taki empatyczny z niego gość. 

• By leto
      Uwaga, będzie kontrowersyjnie, tak jak lubię

Tak sobie ostatnio myślałem. Oglądam dość często filmy ze wspinaczek, z reguły - siłą (nomen omen) rzeczy są to wspinający się mężczyźni. Prawdziwi atleci. Spójrzcie na przykład na takiego Adama Ondrę, naszego rodaka zza południowej granicy, jednego z topowych wspinaczy:

Dobra, przyznajmy, ma trochę ryj jak niewypał. Ale to ciało... To mi daje do myślenia. Uważam się za 100% heteroseksualnego mężczyznę; seksualnie mężczyźni nie pociągają mnie w najmniejszym stopniu. Tymniemniej im dłużej żyję, tym bliższy jestem zdania, że męskie ciało w swym maksymalnym osiągalnym stopniu rozwoju (jak np u Ondry, gdzie na niektórych zdjęciach możecie dosłownie policzyć prawie wszystkie pasma jego mięśni) jest czymś estetycznie fenomenalnym, przekraczającym piękno ciał kobiet. Nie wynika to z tego, że nie widziałem na własne oczy pięknych ciał kobiecych w detalach. Widziałem co najmniej jedno (swoją drogą jego posiadaczka też miała co najwyżej przeciętną twarz) tak doskonale wyrzeźbione przez naturę, że nie da się już dużo ulepszyć. W ciałach mężczyzn jest jednak coś więcej. Nie wiem jeszcze, jak to nazwać, to coś nieuchwytnego. Czy wynika to z tego, że zdaję sobie sprawę z tego, że żeby tak wyglądać, konieczne są lata morderczego treningu - zaś kobieta po prostu to ma od natury albo nie ma? Nie wiem.

Zdaje się że starożytni artyści byli tego samego zdania. Najpiękniejsze, utrwalone na setki i tysiące lat rzeźby, to rzeźby ciał męskich. Ciężko mi w to uwierzyć, żeby wszyscy ci rzeźbiarze byli homoseksualni.

Co o tym myślicie?
    • By Młody_Pelikan
      Polecam także inne filmy z kanału tego pana, na mnie działają relaksująco .
    • By Staś
      Witam
      Koledzy czy aby na pewno mamy racje skoro od lat jest wszem i wobec przez kobiety ogłaszane, co znaczy być kobieta. Każdy z nas kobiety szuka a później ma pretensje do świata. Może warto zapoznać się z informacyjna ulotka tutaj w formie muzycznej, a nie później płakać i mieć pretensje do nich !

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.