Skocz do zawartości

Peruńska przysięga


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia w tym temacie będę wypisywał moje cele i postępy w rozwoju

 

Koniec ze śmieciowym jedzeniem po tym jak dałem się oszukać w kebabie

 

Zaczynam odwyk od seksoholizmu, drugi i ostatni wybryk, nofapchallenge start.

 

Ćwiczę nawyk wdzięczności

 

Usuwam toksycznych ludzi z grona bliskich znajomych.

 

Czytam inspirujące książki i skupiam się na nauce

 

Zaczynam dziś metamorfozę ?

 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NewmanObiecuję relację, problemów większych mam sporo, moje relacje z Paniami są sinusoidami dwa lata temu najwyższa półka raz, a dziś szmata wśród szmat, ale koniec kurwa z tym bałaganem :)
Dziękuję wszystkim za dobre słowa, skończyły mi się lajki dziś ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, zdawaj relacje co kilka dni, bądź tydzień. Ja bym dodał jeszcze jakiś system "karania" i "nagradzania" siebie za postępy np. nie wytrzymasz i prawica (bądź lewica) pójdzie w ruch - 100 do świni skarbonki. Wytrzymasz tydzień bez trzepania to 50 dych na bok. To co nazbiera Ci się z kar wydaj dobroczynnie (zrób paczkę czy coś), a to co nazbiera Ci się z nagród wypierdol na jakieś drogie botki czy kurtałkę albo inną pierdołę ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem iść do divy na pożegnanie z fapaniem i wzięciem się za dobre niunie, z powodu kryzysu emocjonalnego ręka zastąpiła panienki. 
Wizyta była mierna, panienka chamka, bez kultury zaspokajająca wg. jej widzi misie (szybko-wolno...) (przynajmniej gumy i chusteczki były gratis)
Po wizycie postanowiłem iść na kebsa z uwagi na moje wkurwienie zostałem przycięty przez pakola na hajs ? 

Całe wydarzenie dzisiejsze traktuje jako cenną naukę i punkt zwrotny w moim życiu

Dziękuję Szanownym Braciom za dobre słowa, jutro polecą rekacje, dziś zużyłem wszystkie .

Zobowiązuje się do relacjonowania postępów

 

Z powodu niemożliwości edycji postu po takim czasie napiszę jeden pod drugim, dziś minie pierwszy dzień no FAP między 10-12 miałem sporą chęć, pohamowalem się. 

Junk foodu nie jadłem, jedynie znów poświęciłem za mało czasu na pracę...

Chyba na pewno jestem paranoikiem,bo dziś miałem myśl, że diva zapładnia się moim zuzytym kondomem.

 Wiem,że to fantastyka, ale wynika z mojej zapobiegliwości...

Nauka mała na dziś z mojej strony gdy macie partnerkę i mówi o dziecku pilnujcie zużytych gum...

Jest trochę tematów o tym na samosiach itd.

 

Kolejny dzień zaliczony, junk foodu nie jadłem, no FAP na razie idzie całkiem ok. 

Nadal zaniedbuje swoje obowiązki,zdarza mi się zaniedbywać też swój wizerunek ?, ale wiem, że jak się postaram,to dzięki sobie, Waszym i nie tylko Waszym wsparciu i Bożej pomocy wyprostuje te kilka spraw. Na razie mój najdłuższy okres abstynencji to było około dwa tygodnie. 

@lxdead kupiłem sobie dwa małe prezenty, choć ich w momencie kupowania tak nie traktowałem,  napiszę na metkach numery dni abstynencji ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień do przodu :) Po 18 już nie złamię się na pewno w postanowieniach. 
Dziś miałem max dwie sytuacje kryzysowe z chęcią fapu i wczoraj był przypał prawie na treningu wyciskania sztangi xdd
Odstawienie JunkFoodu przebiega bardzo pomyślnie, obawiam się weekendu to będzie "chwila próby", czy dam radę i będę odżywiał się stosunkowo zdrowo, ryzyko wynika z faktu, że będę w pracy w której będzie dużo darmowego fast foodu.

Za pierwszą większą nagrodę za wytrwanie w postanowieniach chcę zakupić sobie czytnik e-booków.(zaczynam wyrabiać nawyk czytania codziennie)
Zaczynam też całkiem "przypadkiem"- zwykłym fartem odnosić drobne sukcesy, boję się, że momentem "upadku", będzie przyszy tydzień, jak tak by się stało mocno obniżyłyby mi się morale...
Szczególne podziękowania  dla @Mr. X, za podrzucenie mi na moją prośbę linku do polskiego tłumaczenie "No More Nice Guy"

Zaczynam również studiowanie tematu założonego przez @Długowłosy, o e-datingu, wygląd mam całkiem ok, trochę dobry zdjęć opisu i wrócę do spontanicznych spotkań z Pannami, tylko teraz moje działanie będzie zaplanowane, a nie w stylu "nie ważne czy na tym zdjęciu mam kaca i "ciuch dyżurny" :) Będzie bon ton :) 
Dziękuję wszystkim za dobre słowa :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem szanowni Bracia,

Kolejny dzień tym razem z fartem, popęd daje o sobie znać, ale zdarzyło mi się już minimalnie odczuwać poprawę nastroju i uśmiechać tak po prostu. 

"Przypadkiem" udało mi się wziąć za mordę parę spraw i jest mi z tym lepiej.

Junk foodu nie tykam.

Powoli wcielam w życie plan odcinania się od toksycznych ludzi i otaczania się tymi sprzyjającymi ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień nofap zaliczony, junkfoodu nie jadłem, z produktów, które były takie sobie to jedynie napój izotoniczny (byłem odwodniony trochę) i makaron eko, z dodatkiem dziadowskiego sosu.
Dziś udało mi się nawiązać ciekawą interakcję z pewną dziewczyną, oczywiście bez oczekiwań, choć mogłem ciągnąć, rozmowę stwierdziłem, że tym razem odpuszczę, po to aby oduczyć się bycia needy.
Zaczynam się pierwszy raz od zawsze uczyć pracy, krok za krokiem, prawie zawsze moje działania były pod wpływem impulsu i zdarzało się często, że zostawiałem sporo nie dokończonych tematów.

Chcę od teraz przewartościować zasady nad chwilowe przyjemności

Z wyrazami szacunku Perun

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe każdy wie jak to trudno, ale wszystko zależy od Ciebie. Dla ułatwienia unikaj sytuacji sprzyjających fap on, ktoś kiedyś powiedział aby dawać na tapetę zdjęcie odrzucającej laski. Powoduje opad, dosłownie i w przenośni.

 

A Blue Balls mam tylko kiedy są ostre pieszczoty, a nie ma gdzie dokończyć dzieła z Panią. 

Edytowane przez DOHC
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.