Skocz do zawartości

Dobra rada. Brutalnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Welma napisał:

Kobiety podnieca zaradność, ambicja i...

... grubość portfela. Ambicja Waszym okiem jest liczona w ilości zarabianych pieniędzy. Przecież gość który zarabia powiedzmy 2500 na rękę i po godzinach np. robi makiety z pociągami (hobby) i potrafi przy tych makietach siedzieć po 5h dziennie (jest kurewsko ambitny aby każdy najmniejszy szczególik był perfekcyjny) nie będzie dla Ciebie ambitny ani trochę. Od razu poszłoby coś w stylu "znalazłbyś sobie lepszą pracę a nie marnujesz czas na głupoty".

 

Serio... My naprawdę na tym forum uczymy, że to NIC ZŁEGO że lecicie na forsę :) Akceptujemy to lub uczymy się akceptować. Nie trzeba tutaj kłamać w tej kwestii. Oczywiście objawia się to mizoginią, o której tak gadasz na każdym następnym multikoncie, ale jest to przejściowe i właśnie na tym polegają nauki forum, żeby wyjść z tej nienawiści i zakceptować to, że jesteście po prostu inne niż my i jest to w porządku.

 

A co do wyglądu to nie ma o czym mówić. Wszyscy wiedzą jak jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, self-aware napisał:

np. robi makiety z pociągami (hobby) i potrafi przy tych makietach siedzieć po 5h dziennie (jest kurewsko ambitny aby każdy najmniejszy szczególik był perfekcyjny) nie będzie dla Ciebie ambitny ani trochę. Od razu poszłoby coś w stylu "znalazłbyś sobie lepszą pracę a nie marnujesz czas na głupoty".

Tak właśnie liczyłem.
Trenuję od 2003 roku czyli 15 lat.
Treningi są 2-3 x w tygodniu.
Miesięcznie to 12 razy.
Rocznie to 144 razy.
Trening trwa ok 2 godzin.
144 x 15 lat = 2160 treningów.
2160 x 2 godziny = 4320 godzin stracone na coś co spowodowało, że wyłysiałem. Oczywiście pieniędzy z tego nigdy nie było i nie będzie.
Czy dzięki temu jestem kurewsko ambitny? NO PEWNIE ŻE TAK :D

Pytanie do dziewczyn z forum.
Masz pasję? SERIO? Ile godzin w życiu temu poświęciłaś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łapinski napisał:

Pytanie do dziewczyn z forum.
Masz pasję? SERIO? Ile godzin w życiu temu poświęciłaś?

Jakoś od 5 miesięcy jeżdżę na łyżwach. Na początku chodziłam prawie codziennie, bo miałam 5 minut od domu odkryte lodowisko. Kiedy zamknęli przez warunki pogodowe to jeżdziłam na kryte, niestety dostępne tylko 4 razy w tygodniu na godzinę, a w wakacje to mało które lodowisko w Polsce jest dostępne, więc nie mam możliwości ćwiczyć. Szkoda, że to taki niedoceniony sport w Polsce. A od września chcę zacząć zajęcia w szkole łyżwiarstwa :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sunny napisał:

@self-aware Wszystko ładnie, ale dlaczego kobieca natura budzi mizoginię? 

Powodem jest matrix. Gdyby od dziecka mówiono nam, że mamy być zaradni finansowo i wtedy będziemy wartościowi dla kobiet to myslę, że nie byłoby problemu. Wszyscy jednak (w tym zwłaszcza kobiety) wmawiają nam, że to nie chodzi o to. Żyjesz tak powiedzmy przez 25 lat i nagle dowiadujesz się prawdy. To jest ogromne zderzenie, cały światopogląd w ruinie. Człowiek, który całe życie wierzył w dobre serce i tego typu bzdury nagle ma tak po prostu stwierdzić "okey, zamiast serca -> hajs". To tak nie działa :) U mnie mizoginia trwała dobry rok, teraz jest już łatwiej chociaż nie czuję jeszcze pełnej akceptacji tego wszystkiego.

Czy my nianawidzimy męzczyzn bo patrzą na wygląd?

Na wygląd patrzy każdy, dlatego łatwiej nam zrozumieć to, że Wy też i nie ganimy Was za to. Wydaje nam się normalne, że chcemy mieć atrakcyjną dla nas osobę. Natomiast nie potrafimy oceniać Waszej wartości na podstawie forsy.

 

Ja nie widzę sensu w mówieniu, że pieniądze są nieważne. Bo są bardzo. I masz całkowitą rację, jeśli facet chcąc mieć rodzinę zarabia 2,5 koła i skleja godzinami modele w domu to nie ta ambicja o której mówię.

No my też nie widzimy sensu, wiemy, że bez kasy nie ma się kobiety i tyle :) Tego tutaj uczymy. Nie próbuj jednak mi teraz pisać o jakichś "typach ambicji" i tego typu pierdół. Po prostu kasa :) Może za kilka lat byłby mistrzem w tych samolotach i zarabiałby na tym jakoś grube kokosy -> wtedy NAGLE byłaby to właśnie ta ambicja o której mówisz :) Tak to już jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Świat ludzki to jeden wielki fałsz, obłuda i hipokryzja. Ludzie muszą tworzyć kłamstwa a później w nie wierzyć bo inaczej by powariowali. Nam kobietom też za dziecka wmawiali, że wygląd się nie liczy. To wszystko to są pocieszające brednie. Takie gadanie aby ulżyć czyjemuś beznadziejnemu położeniu. Tylko nie wiem skąd nienawiść do kobiet? W sensie już dawno zauważyłam taką tendencje, jeśli kobiety nie mają powodzenia obwiniają przeważnie siebie, że są zbyt brzydkie, zbyt grube, jeśli facet nie ma powodzenia, obwinia kobiety, no bo jak to one mogą go nie chcieć. 

Trochę samokrytycyzmu, zastanówcie się czy Wy sami chcielibyście być z takim partnerem jakiego reprezentujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware gdzie tam zaraz hajs.
A ilu na świecie jest beta-providerów co myśleli, że hajsem dupy będą wyrywać a potem rogi mieli?
No właśnie. Hajs po to by kobita miała stabilny grunt, a jak wiemy panie paradoksalnie nie lubią stabilności i nudy :) 
Na panie trzeba zadziałać emocjonalnie, hajs spada na drugi plan.
Oczywiście w kwestii długich związków/małżeństwo różnie bywa...
Są panie co wezmą beta providera by płacił na nią, a będzie się puszczać z alfą kochankiem.
To są już techniki bezczelnych, wyrafinowanych kobiet, które wykorzystują swoje piękno :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, deomi said:

napiszę watek- poradnik dla początkujących

@deomi Takich poradników jest multum, a jako że szkoda by było, jakbyś się napracowała i efekt zginąłby w tłumie podobnych opracowań, to mam propozycję podejścia do sprawy bardziej naukowo. Mianowicie, proponuję eksperyment.

 

Z grubsza plan proponuję następujący: z portalu typu maxmodels kopiujesz zdjęcia typa, którego uznasz za odpowiedniego; zakładasz profil na dowolnym serwisie 'randkowym' z tymi zdjęciami, wpisujesz dowolne dane o sobie i masowo rwiesz dziołchy stosując swoje porady w praktyce; czas eksperymentu proponuję 1 miesiąc; po miesiącu udostępniasz zapisz wszystkich rozmów (łącznie z tymi bez odpowiedzi - dla celów statystycznych) i każdy sobie może sam sformułować ogólne wnioski na podstawie Twoich wyników;  za sukces uznajemy umówienie spotkania, o ile nie nastąpi jego odwołanie do 15 min od wyznaczonego terminu (możemy negocjować czas); Ty odwołujesz spotkanie na 14 min lub mniej przed terminem albo wcale, albo spotykasz się  z dziołchą - Twoje sprawa jak to dalej pociągniesz

 

Jak ma być naukowo, to potrzebne będzie porównanie. Dlatego uprzejmie zachęcam ochotników, by zrobili to samo i po miesiącu porównamy wyniki. Bez tego każdy będzie mógł porównać ze swoimi wynikami, ale jak ma powstać sensowny poradnik, to dobrze by było mieć z czym porównać, w sensie z badaniami prowadzonymi w zbliżonych warunkach. Mówię o tym dlatego, że każdy rodzaj aktywności charakteryzuje jakaś skuteczność, ale niekiedy ten typowy poziom jest nieznany, a powszechne opinie na ten temat są błędne. Dla przykładu choćby sprawa oleju opałowego w samochodach - miało to być taaaaaakie powszechne zjawisko, a kontrole wykazały, że jest to zjawisko zaniedbywalnie małe. I ktoś mógłby stwierdzić, że Twoje wyniki są słabe, a w rzeczywistości były by wybitne.

 

W przypadku pozytywnych rezultatów, istotnie przewyższających poziom osiągnięty przez pozostałych badaczy, myślę, że wszyscy chętnie dołożymy starań do wydania Twojego poradnika w formie zapewniającej Ci wymierne zyski z jego publikacji. Sam chętnie kupię i jeszcze prześlę kwiaty.

Edytowane przez Adams
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adams Fajny pomysł :D? 

Ale w sumie mam jeszcze ciekawszy. Załóżmy grupowe konto np na sympati albo badoo. Ze zdjęciami osób atrakcyjnych i nie atrakcyjnych obu płci sciągnietych np z facebooka- osób z zagranicy, ale tak by wyglądały na Polaków. Bedzięmy mogli na bieżąco obserować różnice w traktowaniu :) i miec wgląd do bieżacych rozmówek. Taki eksperyment społeczny.

Ja się podejmuje mogę coś opłacić i coś poprowadzić. 

Wpisujcie Wasze propozycje jakbyście chcieli żeby to wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za eksperymentem, ale osobiście nie chce się w to mieszać :P Zróbcie sobie jakąś konwersacje w kilka osób, załóżcie konto na B. i podzielcie się hasłem. Wtedy kilka osób przypilnuje eksperymentu. A potem możecie podzielić się na ramach forum czystą empirią :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może fajniejsza jest opcja próby poderwania kobiety przez kobiety? Albo meżczyznę przez mężczyzne? Możemy się podzielić na obozy płciowe z dostępem do danych kont. Wtedy obie płcie poznały by z jakimi trudnościami badź łatwościami ta druga strona musi się borykać. Co wydaje Wam się ciekawsze?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, deomi said:

Załóżmy grupowe konto

No nie, to rozmyje wartość naukową eksperymentu. Chcesz pisać poradnik to zbierz dane na podstawie swoich przemyśleń, metod, sposobów itp. Porównamy i zobaczymy co wyjdzie. Jak to będzie działanie kolektywne, to rozmyją się granice, będzie pole do rozważań typu gdyby ten tego, a tamten nie tego...

 

51 minutes ago, deomi said:

Czy może fajniejsza jest opcja próby poderwania kobiety przez kobiety? Albo meżczyznę przez mężczyzne?

Zdecydowanie kobiety przez kobiety. Kilka razy były opisywane przypadki facetów działających z kobiecego troll-konta i wyniki są powszechnie znane. Poza tym chciałaś pisać poradnik o rwaniu kobiet, więc opcja M vs M nie bardzo ma coś do rzeczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, deomi napisał:

@self-aware Świat ludzki to jeden wielki fałsz, obłuda i hipokryzja. Ludzie muszą tworzyć kłamstwa a później w nie wierzyć bo inaczej by powariowali. Nam kobietom też za dziecka wmawiali, że wygląd się nie liczy. To wszystko to są pocieszające brednie. Takie gadanie aby ulżyć czyjemuś beznadziejnemu położeniu. Tylko nie wiem skąd nienawiść do kobiet? W sensie już dawno zauważyłam taką tendencje, jeśli kobiety nie mają powodzenia obwiniają przeważnie siebie, że są zbyt brzydkie, zbyt grube, jeśli facet nie ma powodzenia, obwinia kobiety, no bo jak to one mogą go nie chcieć. 

Trochę samokrytycyzmu, zastanówcie się czy Wy sami chcielibyście być z takim partnerem jakiego reprezentujecie.

Akurat dziewczyny już w bardzo młodym wieku wiedzą, że wygląd to jest to co trzeba ogarnąć :) My o kwestiach dot. finansów dowiadujemy się raczej jak kobieta odchodzi do bogatszego. Nienawiść jest właśnie wynikiem matrixa, całe życie żyjesz z pewnym światopoglądem i potem Ci go burzą. To nie jest tak, że my okłamujemy siebie, że bycie romantycznym jest spoko, my w to przez lwią część życia wierzymy, stąd stado białych rycerzy. No i warto dodać, że my wygląd musimy ogarniać tak samo dobrze + status + jak uznałaś jeszcze gadkę. Dojść do poziomu, gdy możemy odznaczyć całą checklistę jest po prostu bardzo trudno. To frustruje, stąd również część negatywnych emocji do kobiet -> ale głównie jest to matrix. A ogólnie takich jak my nazywa się mizoginami, poza forum nie masz za bardzo mężczyzn naszego typu, są biali rycerze itd. więc o tą "nienawiść" żadna z Was bać się nie musi :) Mimo wszystko dziwi mnie, że nie rozumiesz skąd negatywne podejście do kobiet akurat na tym forum.

 

Nie zauważyłem w dzisiejszych czasach kobiet obwiniających siebie za nieudane relacje z mężczyznami, ale może musiałbym częściej przebywać z tymi, którym nie wychodzi. Zawsze słysze racjonalizację dlaczego to facet jest bebe. Chyba, że mówimy o typowym kobiecym lamencie "jestem gruba", no to pełna zgoda :) 

 

Co do samokrytycyzmu to chyba na forum nie ma innych mężczyzn. Każdy tutaj otwiera przed braćmi masę swoich niedoskonałości. A narzekania na kobiety, ponownie powiem, wynikają z matrixa. Każdy z nas z tego wyjdzie, potrzeba po prostu miesięcy/lat, słowem cierpliwości.

 

@Ragnar1777 - Do seksu to pewnie styknie pokazać, że ma się jakiś status i kasę i może to być nawet stworzenie iluzji ale relacja długoterminowa to przede wszystkim forsa, wystarczy czytać starszych braci. Tutaj nie ma wyjątków :) Jest kasa, jest związek, nie ma kasy, nie ma kobiety.

Edytowane przez self-aware
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2018 o 03:02, self-aware napisał:

Nie zauważyłem w dzisiejszych czasach kobiet obwiniających siebie za nieudane relacje z mężczyznami...Zawsze słysze racjonalizację dlaczego to facet jest be

Otóż to. Bo facet powinien...bo prawdziwy facet...bo przecież jestem kobietą... Niedawno w knajpiennej rozmowie zapytałem dziołchę, jeakie jej zdaniem facet ma oczekiwania od kandydatki na żonę? (dziołcha właśnie wita się ze ścianą i na gwałt szuka męża). Nie potrafiła nic z siebie wydusić. Nawet takich stereotypowych rzeczy jak ugotować obiad czy posprzątać chatę. No to jak ona w razie porażki ma szukać winy w sobie, skoro nawet nie ma pojęcia, że faceci mają jakieś potrzeby?

Edytowane przez Jerzy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jerzy napisał:

jeakie jej zdaniem facet ma oczekiwania od kandydatki na żonę? (dziołcha właśnie wita się ze ścianą i na gwałt szuka męża)

Ty szowinisto i mizoginie Ty. Co się czepiasz i drążysz? 

 

Na pewno skrzywdziła Cię kiedyś jakaś kobieta (jerzyca?) i teraz się czepiasz:>

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2018 o 21:29, deomi napisał:

Czy może fajniejsza jest opcja próby poderwania kobiety przez kobiety?

Ja z przyjemnością zobaczę coś takiego. Istnieje trochę poradników dla facetów, jak zagadywać do kobiet i są one autorstwa kobiet, ale to takie samo ogólnikowe lanie wody jak większość materiałów PUA-sów. Bądź pewny siebie, zaskocz czymś, ble ble ble - jak zdarta płyta. Oczywiście bez żadnych przykładów, bo autorka jedynie snuje swoje rozważania na podstawie tego, co do niej pisało stado napaleńców, a sama nigdy nie była w ich sytuacji i nie ma pojęcia co działa, a co nie.

 

Wielu ludziom się wydaje, że skoro są klientami, to wiedzą, jak powinien zachowywać się sprzedawca i byli by w tym dobrzy. Rzeczywistość jest inna, dobrych sprzedawców jest jak na lekarstwo. Na takim właśnie błędnym rozumowaniu panie opierają swoje porady, których same nie potrafiłyby wprowadzić w życie.

 

Być może się mylę, jak zobaczę wyniki to wskazujące, że się mylę, to wejdę pod stół i odszczekam.

 

Edytowane przez Jerzy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy - Nie wiem czy dobrze zrozumiałem bo nie chce mi się czytać wszystkiego, ale bardzo chętnie zobaczyłybym jak kobieta podszywa się za samca i podrywa inną kobietę na takim badoo np ;) Dla sprawdzenia 3 próby, profil faceta o wysokim SMV, średnim i niskim.

 

Wydaje mi się, że dla kobiety, która spróbuje będzie to zderzenie z samczą rzeczywistością, ale jeśli się mylę zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.