Skocz do zawartości

Dobra rada. Brutalnie.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, deomi napisał:

@loh-pan Wygląda na to że macie wyższe wymagania od nas ? Dla mnie ok. Nie mój typ, ale dość ładny chłopaczek :)

 

Dla mnie taki Rosjanin/Ukrainiec. Widocznie ładniejszy jestem. :D

 

Poważnie to zero fryzury, nie dba o siebie. Na sympatii z taką fotką to niewiele bym wyrwał. Może wzrost go ratuje, tak minimum 180cm.

 

 

Drugie wyskoczyło i lepsze, może wyglądać na inteligentnego chłopaka. Do tego potencjalne hobby. Taka 6 a jak ma fajny zawód to pewnie i więcej. ;)

 

Edytowane przez loh-pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@loh-pan

Średni to 5-6, matematyki nie oszukasz ;)

 

@deomi

Co tam chcesz, możesz pracować w magazynie, sklepie, być programistą czy zwykłym pracownikiem biurowym. Najlepiej jednak wybrać coś, co znasz.

 

@Lalka

Zawsze możesz w razie czego napisać, że fedrujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy jest imo spoko do testów, ale to moim okiem. Na pierwszym zdjęciu SMV porównałbym do mojego przy czym zrobił tutaj mało korzystną pozę itd, na drugim już moim zdaniem wygląda na przystojnego faceta no ale mówisz, że to średniak to chyba może być. Na drugim zdjęciu dałbym mu SMV spokojnie 7.

 

31 minut temu, Lalka napisał:

@deomi Na ani jednego bym nie zwróciła uwagi. :o

To wiemy, nie jeden z nas średniaków na badoo siedział :) 

 

Wysłałam jedną wiadomość i wykorzystałam limit darmowych wiadomości. No, powojowałam.

Bierz badoo, jest darmowe. Bez sensu płacić za sympatię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się przyłączam i jak będę mieć czas atakuję na badoo, biorę tego w czapce, dla mnie to ciepła klucha, totalnie nieatrakcyjny gość. :D @deomiSkąd masz jego foty?

 

Co uznajemy za sukces, załóżmy że jakaś desperatka się umówi na spotkanie, to już wtedy stop czy pisać dalej i patrzeć czy laska przekłada spotkanie?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Bruxa napisał:

Co uznajemy za sukces, załóżmy że jakaś desperatka się umówi na spotkanie, to już wtedy stop czy pisać dalej i patrzeć czy laska przekłada spotkanie?

15 minut przed spotkaniem musi być, tak jak ktoś wyżej napisał. Żeby uniknąć tego, co piszesz. Zdarza się odwoływanie spotkań albo po prostu brak pojawienia się stosunkowo często.

 

P.S. Bardzo chętnie zobaczę zrzuty z czatów kogoś ogarniętego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale utrudnieniem będzie, że trzeba unikać rozmowy przez tel.

 

Ja zrobię faceta o przeciętnym SMV, powiedzmy stolarz, właściciel Skody Fabii :>, miłośnik spontanicznych wycieczek, okazyjnie klubowicz. Może być? :D I zrobicie jeszcze ciacho i obciacha. :D A potem jak mi się znudzi to odstąpię profil do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruxa napisał:

właściciel Skody Fabii :>, 

Jeśli o tym napiszesz, nie wróżę sukcesu testów:D

 

Powiem szczerze, że trochę akcji przez portale miałem i w sumie nigdy nie gadałem przed 1 spotkaniem przez telefon, ale za eksperta absolutnie się nie uważam. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2018 o 23:12, deomi napisał:

macie sprawiać wrażenie człowieka który jest w miarę inteligentny i potrafi używać zdań wielozłożonych

Bujda na resorach. Jestem dość sprawny intelektualnie, delikatnie oczytany, tworzę zdania multiwielokrotnie złożone i z wielką wyobraźnią. Laska wymieniła się ze mną kilkoma mailami i się wyłączyła. Why? "Nie piszę już do ciebie, jesteś jakiś za mądry dla mnie". I co? I życie zmarnowane, jak mawiał Stanisław Anioł, gospodarz domu.

 

Wam się tylko hajsu chce.?

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka - Od jakiegoś czasu ćwicze ostro kontakt wzrokowy, znaczy patrzę każdej kobiecie w oczy (co ciekawe odkąd zacząłem to z tych, które odwzajemniły wzrok 100% wymiękło szybciej a ćwiczę to kilka tygodni tylko, ludzie nie mają odwagi tak patrzeć) a zatem kojarzę twarz, nie raz już miałem powiadomienie bo mam tą aplikację, że kogoś minąłem i potem jak patrzyłem na fotkę na badoo to kompletnie nie kojarzyłem tej osoby... 

 

To mi uświadamia jak zajebiście mocno mają niektóre laski przerobione te fotki na portalach randkowych. Fota a osoba na żywo to jak dwie inne kobiety.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.