Skocz do zawartości

Sanyaja "wymienił agentów"szykuje się pierwszy pozew


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, SzatanKrieger napisał:

O to chodzi w tym biznesie :) 

 

W sumie to nie wiem co to za biznes - a tego prowadzącego z filmiku pierwszy raz usłyszałem. Kompletnie nie znam go i nie wiem o co tutaj chodzi w tym "biznesie". Nie chcę wiedzieć, nie interesuje mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa jak myślałem, że to tylko oszołom i atencyjny debil ew z lekka schizofrenią, tak teraz wydaje mi się po tym jak ich rozgrywa sanjaya, że to narzędzie i to dość skuteczne do mącenia.

 

edit: gdzie jest częśc 1 tego ? ściagneli juz? czy to tylko zawiera sie w części 2 bo zle opisał?

 

edit2: sam juz nie wiem, czy to debil i mitoman czy czyjeś narzędzie propagandowe, ten cały Miuar co z nim nagrywa wydaje się bezkrytyczny co do sanjay, jak by obaj wiedzieli, że udają i ze to pic, to tak widocznego autorytetu jakim Miłar darzy Sanjaye nie da się udawać.. trochę sektą ew chorobną umysłową bardziej to podchodzi niż spiskiem, wariat ma charyzmę za dużą, żeby udawać on wierzy, że to co mówi to prawda.

Edytowane przez WąsatySamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili juz riposte co do pozwu:

 

To juz nawet nie jest śmieszne, tylko smutne jak można kurwe z logiki zrobić i każde zachowanie dopasować do swojej tezy. Zła wola? czy głupota? Obrzucają ludzi gównem, a jak któryś na to zareaguje to mówią "patrzcie agent" xD (brak reakcji też byłby odebrany jako przyznanie się do bycia agentem :D )nie mam siły do takich rzeczy dość mi w tym tygodniu tego typu kontenu.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WąsatySamiec

Jest dokładnie tak jak mówisz. Ja ostatnio już coraz mniej tego wszystkiego oglądam, tylko jak są jakieś akcje śmieszne to jeszcze coś nie co włącze sobie.

Swoją prawdę już znalazłem i teraz pozostaje mi tylko za nią iść.

Wiesz najlepsze jest to iż Miłar mówi, że ten Eddy idzie użyć środków systemowych ale co najśmieszniejsze sami zgłosili kanał i film swojemu dawnemu koledze "Eter tv"

Także cóż....

 

Edit 1: Albo to jest pierwsza część kij ci wie :

 

 

Kurde ale Radia samiec nie dodali, może Marek to jednak agent ? :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan "Sandżaja" stąpa po bardzo cienkim lodzie. Poprzez takie filmy może naprawdę komuś nadepnąć na odcisk i w niewyjaśnionych okolicznościach  po prostu zniknąć od tak. 

"Regulatorzy" z czarnych BMW znają się na swoim fachu i pana z czapką po prostu odchaczą na swojej liście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zarzuty np: "promuje heliocentryzm", "jest brzydka", "jest stary juz ledwo zipie", "w brzuchu ma dwa wiadra gówna","piwopij, seks też lubi" ja nie mogę po prostu tego na trzeźwo słuchać ubawiłem się po pachy przypomina mi to trochę "Bajeczki o Towarzyszu Leninie" nawet lektor miał podobną manierę głosową.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy taki pozew dla Króla, da mu więcej nowych wyznawców. A co grozi Królowi? Pewnie niewielka grzywna, jeśli w ogóle ktoś przyjmie sprawę.

 

Króla trzeba rozpracować logicznie, tłumaczeniami - a nie ciąganiem po sądach, ponieważ to działa tylko na jego korzyść. Chociaż sam czuję że Sanjaya to zwykły naciągacz, to wiele z tego co mówi - i to mówi sprawnie jako mówca - jest prawdą. Ten jąkający się turbo słowianin tylko wzmocni słowa Króla, że system z nim walczy.

 

No i powiem wam tak - ja np. nie wiedziałem, że Zagórski był oficerem politycznym. Po tej informacji straciłem wszelki szacunek do niego, bo ta funkcja to nic dobrego delikatnie mówiąc. I to jest mega dziwne, że w świecie ezo jest tyle byłych ludzi służb. Wniosek jest prosty - służby opanowały polską ezoterykę; widocznie coś się wymsknęło, i dali nakaz by każdy się oskarżał o agenturę i nikt nic nie wiedział.

 

Zrobiono burdel, ale dlaczego? Czyżby coś miało niebawem wypłynąć? W tym burdelu to ukryją doskonale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

 

Dokładnie jest tak jak mówisz ja bym jeszcze dodał iż jeśli krytykują na przykład daną książkę/osobę/miejsce/cokolwiek to stety niestety trzeba będzie ją sprawdzić.

 

W dzisiejszej dobie dezinformacji ciężko jest komuś zawierzyć. Swoją drogą to wszystko mi przypomina troszkę serial "Agent" gdzie jeden faktyczny agent stara się pokrzyżować szyki całej grupie.

Marek zastanawia mnie jedno, dlaczego Cię tam nie umieszczono nie czujesz się pominięty ? ?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Marek zastanawia mnie jedno, dlaczego Cię tam nie umieszczono nie czujesz się pominięty ? ?

 

Nie biorą mnie pod uwagę tylko z jednego względu - nie jeżdżę i nie organizuję zlotów. Działalność w internecie to tylko (i aż) reklama, liczy się spotkanie z ludźmi, przeciąganie ich na swoją stronę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

 

Oj bracie to jak miałbyś dom samca to chyba z armatami by wyskoczyli a nie tylko z jakimiś filmikami :) 

Dzisiejsza ezoteryka to niestety bagno. Gdyby to człowiek choć potrafił widzieć aury to miałby jakieś wyobrażenie z czym ma do czynienia a tak to lipton :( 

A porpos tematu jeszcze, to fakt wiele z tych twarzy jak Zagórski czy Aleksander Bednaryczyk byli w armiach. Oczywiście nie można wszystkich wrzucać do jednego worka no ale są podejrzani, choć Aleks robi ciekawe wywiady i to jego goście w zasadzie mówią a nie on, więc to go ratuje przed dyskredytacją ale wiadomo nikomu nie można ufać w 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dysponuje jakąś super wspaniała wiedzą.

  • Wycinamy polityka który na uroczystości żydowskiej mówi coś miłego Żydom- agent Izraela/Mossadu
  • Bierzemy katolika który udziela się społecznie np. Braun - agent Watykanu
  • Bierzemy wszystkich po kolei z lewa i prawa w Sejmie - mówimy ze to agenci CIA, Mossadu, Mi6, służb niemieckich, Illuminatów, ludzi jaszczurów, cyklistów

Pada pytanie kim jest Sanyaja ? Kiedyś czytalem że cała ta bajka o Wielkiej Lechii została wymyślona jeszcze za czasów caratu rosyjskiego. Tak aby gawiedź miała się czym zachwycać i prężyć fikcyjne muskuły.

W takim razie pada pytanie czy Sanyaja jest rosyjskim agentem?

Kim jest Sanyaja aby ustalać kto jest agentem a kto nie?

 

PS Była tam jedna ciekawa persona- Pan Aleksander Jabłonowski z którym od zawsze miałem uczucia. Gdy przyjrzymy się na spokojnie wielu osobom to noszą oni znamiona agentury ale kto miałby o tym decydować i na jakiej podstawie?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.