Skocz do zawartości

Jak czytać jej sygnały?


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż po kilku godzinach na forum zdecydowałem, że trzeba wrzucić stare do kosza i umówiłem się ze znajomą na drugie spotkanie. A dokładniej na koncert. Staliśmy zaraz przy scenie, zrobiło się ciasno. Stała przede mną i zaczęła na mnie napierać ciałkiem. Po pewnym czasie objąłem ją, nie broniła się. Złapałem za biodra, mimowolnie jak mówiła mi coś do ucha muskala mnie ustami. Wtuliła się we mnie a ja niby przypadkiem dotykałam piersi. Ale żadnych konkretow. Nie chciałem jej spłoszyc więc nie naciskałem choć wydaje mi sie, ze czuła że jestem "twardziel"... ? 

Mam rozkraczone auto i ona po mnie przyjechala. Sąsiad widział ją jak jechał do domu. Stała pół kilosa ode mnie i sie jeszcze ogarniała w lusterku. 

 

I teraz moje pytanie. Będzie ruchable? Powiedziałem jej, ze jesteśmy dorośli i ze czas zagrać w otwarte karty. Ze ja związków nie chce ale spotykać się mogę i nawet chcę. Obróciła to w źart. Zero konkretów z jej strony. Wydaje się być nieśmiała...

 

Będzie co ? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci bracie szczerze , ze nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Nie jestem jakiś mega przystojny. Może nawet ładny nie jestem. Kasa nigdy nie rzucalem. Mądry raczej wątpię. Robię wszakże w mundorowce. Ale jakoś panie zawsze szybko mi ulegały. Wydaje mi sie ,ze umiem czytać te dobre sygnały i wiem kiedy iść naprzód. Nie umiałem mojej byłej baby rozszyfrować bo była chyba za bardzo powichrowana. Ale intuicja mi zawsze coś podpowiadala. Samo to ze jak mnie w rogi zrobiła ten ostatni raz to wiedziałem gdzie się mam pojawić i trafiłem czasowo w punkt. Minuta później minuta wcześniej i bym ich nie zobaczył. Nie umiem tego wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemuż to nie chcesz związków? Nie spełnia twoich kryteriów? Nie jest 7 lat starsza i nie ma dwójki dzieci? Bo w takiej zakochany byłeś przez 1/3 swojego życia.

 

Poprzedniego twojego tematu czytać się nie da, oczy bolą, tak się dałeś szmacić, a teraz chojrak jakich mało, laski się o ciebie biją.

Edytowane przez Gr4nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzieci. Nie było alkoholu z niczyjej strony, jest starsza ale tylko o 3 lata ?. Nie biją się bo póki co nie obracam się w jakimś większym towarzystwie. Szmacic się dałem. Owszem przyznaje. Czy hojrak? Raczej nie. Kompleksy mnie gryzą ale chciałbym stanąć na nogi. Związku nie chce bo muszę się ogarnąć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był smielszy 15 lat temu to na bzykanie nie mógł bym już patrzeć. Po pierwsze kto nie ryzykuje szampana nie pije a po drugie baby lubią się bzykać nie mniej niż my tylko mają zakorzenione że nie wypada tego pokazywać bo każdy pomyśli że łatwa dziwką. A prawda jest taka, ze na bzykaniu wszystko sie opiera.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Woytaz napisał:

jest starsza ale tylko o 3 lata ?

Jak znajdziesz sobie młodszą o minimum 3 lata, to zabiorę głos w dyskusji :) 

Coś tak się chłopie uparł na te stare baby, wszystkie młode lale wyjechały zagranicę, czy co? 

 

PS. Młode atakuj, a nie jakieś stare "raszple", które mają z garem. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mundur? To dla prymitywnej podświadomości Pań sygnał powiązania z "władzą". Sam byłem świadkiem jak pewne Panie bzika dostawały, gdy tylko dowiedziały się, ze nieopodal miasteczka powstałą filia jakiejś izby celnej. No i mundur kojarzy się z dobrą emeryturą...
Mam podobny przypadek. Znajoma z pewnej pracy, taka 7/10 z twarzy a 8/10 z ciała. Wydaje się bardzo miła, uczynna, taka "porządna". Około 25 lat. Czasem podgadywała do mnie. Jak myślicie, jaka jest szansa, że nikt jej na boku nie chędoży? Wiem tylko, że jest single.

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/15/2018 at 8:31 AM, Woytaz said:

I teraz moje pytanie. Będzie ruchable? Powiedziałem jej, ze jesteśmy dorośli i ze czas zagrać w otwarte karty. Ze ja związków nie chce ale spotykać się mogę i nawet chcę. Obróciła to w źart. Zero konkretów z jej strony. Wydaje się być nieśmiała...

Oczywiście, że będzie jak tego jakoś beznadziejnie nie spierdolisz.

Kuriozalnie, i jak widze przypadkowo zastosowałeś technikę niedostępności pt " nie szukam związków". 
Jeśli masz attraction u tej laski to taka "tama" nakręca ją bardziej na Ciebie.

Idź do przodu. Tylko z wyczuciem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.