Skocz do zawartości

Wtopa


blck.shp

Rekomendowane odpowiedzi

Znam takiego co przez 5 lat wyciągał przed końcem. Tak naokoło cwaniaczył i wszystkim chwalił się tym sposobem, że w zeszłym roku nie zdążył. :D

 

Dla przykładu ja od małego żyłem w nieświadomości, że podczas okresu nie można zrobić dzieciaka, podobno jest inaczej. Jak pomyślę ile tego przelałem na luziku to mnie ściska. Chyba jednak jest jakaś opatrzność. Tak więc, wtop nie zalicza tylko ten co nie rucha. ;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lethys napisał:

2017.11.XX krzyknęli mi 129zł za tabletkę

Ja też kupowałem, ble to już było w 2018 jakoś na początku to zapłaciłem 132zł plus wizyta pańci, niby drogo, ale mocno znając już forum w tamtym czasie wiedziałem ile dzidzi kosztuje i te 2 i pół stówki wydałem lekką ręką i z uśmiechem na twarzy:) A to było po pęknięciu gumy z moją FF i to w pełnej fazie owulacji, czyli płodnych. No tylko od razu przerzuciliśmy spanikowani internet, prysznic i do lekarza. Także przyjęła tabletkę jakieś 3 godziny po i zadziałało w 100 procentach, a do tego powiem że czytałem na ulotce czas działania do 120godzin, czyli aż 5 dni.

@blck.shp A z osobistych doświadczeń wiem, że jak jesteś w związku tylko z jedną partnerką i znacz jej cykl to w takim wypadku nie ma co się bać, bo ja jak tak miałem to dwa dni przed okresem, w okres i dwa dni po bez lipy zalewałem i nigdy nic złego się nie działo, bo plemniki zdążyły "paść" przez ten czas.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan No wiesz, w owych czasach to była ta jedyna miłość mojego życia, a jak miała ochotę to czemu nie? Oczywiście jak kobieta źle się czuje to nie naciskam, ale jak jej dobrze to stwierdzam, że w okres najbardziej napalona jest i sama wszystko inicjuje:) A poza tym to zawsze szliśmy pod prysznic, bądź ogólnie do łazienki, żeby moje biedactwo miało mniej do sprzątania co najwyżej zetrzeć z płytek. Nie chciałem żeby się przemęczała i ciągle prała pościel przecież ?

 

Taki apel do młodych kolegów wchodzących w swoje pierwsze związki z podtekstem seksualnym:

DBAJCIE O SWOJĄ PIERWSZĄ JEDYNĄ MIŁOŚĆ ŻYCIA, TAK SZYBKO SIĘ KOŃCZY :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus odzywki co niektórych są na poziomie rynsztokowej elity. Jeśli tak ma wyglądać wzajemna pomoc, to ja dziękuję. 

 

Ale ok. Dnia 16 kwietnia 2018r obiecuję Ci, że będę Cię motywował epitetami per "ciota", "debil" a w razie obiekcji szefostwa, pokażę im Twoje "motywacyjne" przekonania. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.