Skocz do zawartości

Wewnętrzne wiadomości forum.


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Te prośby są zasłonami dymnymi, Pawełek zna moje adresy - i nie o nie chodzi, tylko o to bym się poczuł zaszczuty, żebym się bał wiedząc że na mnie "ktoś" poluje. Czyli takie wywieranie presji.

 

Miały być super skomplikowane, hakerskie ataki na forum, miały być grupy bojowe które na mnie zapolują - miało być wiele rzeczy, a są donosy do skarbówki i wiadomości do forumowiczów.

 

Czekamy aż zacznie działać policja i prokuratura, śledztwa się toczą, jest nieprzyjemnie ale trzeba to przeczekać. Trzy grupy walą we mnie bezustannie, dodatkowo wkurzone że oni mi dokuczają, a ja jeszcze śmiem tworzyć nową stronę i się rozwijać.

 

Bardzo proszę żeby nic nie robić w ich sprawie, bo są takie gorące charaktery - każde działanie które ktoś wobec nich podejmie, będą w sądzie na ich korzyść. Niech mnie lżą, straszą, wyszydzają codziennie, nagrywają na mój temat - niech się bawią i robią ze mnie i z forumowiczów żarciki. Za każdy dzień takiej zabawy zwiększają szansę na konkretny wyrok.

 

Czekamy na działanie policji, i widzę że chyba trzeba będzie zaangażować w to pewnego dziennikarza z niezbyt lubianej przeze mnie gazety. To chyba przyśpieszy działania służb, bo wszystko trwa mega wolno.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Czekamy na działanie policji, i widzę że chyba trzeba będzie zaangażować w to pewnego dziennikarza z niezbyt lubianej przeze mnie gazety. To chyba przyśpieszy działania służb, bo wszystko trwa mega wolno.

Jestem za a nawet przeciw :D.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.