Skocz do zawartości

Wewnętrzne wiadomości forum.


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem taką wiadomość, moja łechtaczka nabrzmiała od tych przemiłych słów. 

I nie wiem na chuj, próbujecie ze mną, ja jestem ćwierć inteligentem z bloku, proszę wszystkich detektywów, o nie pisanie do mnie. Ja kurwa nie mam na to czasu. I chuj mnie obchodzi gdzie mieszka Marek.

 

Uzytkownik @samczy brat, oraz jego info:

 

Witaj. Mam do Ciebie prośbę, prosze też o anonimowość w tej sprawie. Z racji tego co się ostatnio dzieje, z racji tych pomówień, szkalowania któego dopuszcza się Marek Kotoński próbuję ustalić jego adres na Podkarpaciu. Proszę o jakieś informacje które pomogą mi i odpowiednim służbom (Policja) ustalić gdzie dokładnie on może mieszkać lub przebywać. Obiecuję anonimowość. Napisałem do Ciebie bo wydajesz się być osobą godną zaufania - piszesz bardzo inteligentne posty. Mam nadzieję że się nie zawiodę. Pozdrawiam. Adrian

 

 

ps. Proszę następnym razem opuszczać mój nick, przy waszych intrygach, kimkolwiek jesteście, ja nie jestem inteligetny. Podążam tylko za dolarami banku centralnego, a moja cena, za mój czas zaczyna się od sześciu oczek, w górę. 

 Pytasz o adres?

Przypomnialo mi się. 

Chuj Ci w dupę! 7a

Woj. Spierdalaj!

Polska. 

 

 

Jestem, kurwa zażenowany. 

 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mu do łba strzeliło, żeby wytypować Cię na "ofiarę" tak tandetnego brania pod chuj? To bardziej obelżywe od zainteresowania ze strony obleśnej laski. 

 

p.s. ciekawe ilu userów zaraportuje że dostało takie PW. Bo na pewno inni też dostali.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem identyczną od @samczy brat wiadomość typu "kopiuj-wklej".

 

@samczy brat dlaczego chcesz zniszczyć Marka, który stworzył to wyjątkowe miejsce?

Przecież to forum jest jednym z nielicznych w polskim internecie gdzie zdradzani mężczyźni, często będący na skraju załamania mogą szukać porad i prawdziwego wsparcia. 

 

 

@Rnext wszedłem w profil @samczy brat i ma zero postów a już może wysyłać prywatne wiadomości?

Może warto porobić jakieś ograniczenia dla nowych?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia brak pomyślunku autora tych wiadomości. Powinien pisać do pań. Przecież wiadomo, że forumowiczki mają obowiązek odwiedzać Marka i a to coś ugotować, trochę chatę wysprzątać, dywan przetrzepać itd ;)

 

@Normalny 

- Podkarpacie to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie. 
- Pojedziesz, to sam zobaczysz gdzie to jest. 
(Rozmowy kontrolowane) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Krew mnie zalała jak to przeczytałem... Rozumiem (nie pochwalam), że można kogoś nienawidzić z całej siły i duszy, ale wciągać w swoje żałosne gierki postronnych ludzi... To są kreatury, a nie ludzie. W sumie czego się po nich spodziewać. To już nawet hejterzy popiszą jak kogoś nie lubią i tyle (lub, aż tyle). Wypisywanie spamowych wiadomości, to jedno, ale konsekwentne dążenie do dowiedzenia się wrażliwych danych o kimś, dążenie do ich opublikowani, zastraszanie nie mieści mi się w głowie. Za to powinien być bezwzględny kryminał. Nie chce się jak normalni ludzie chodzić do pracy i żyć swoim życiem? To niech gnije za kratami może go to czegoś nauczy, żeby nie niszczyć życia innym ludziom. Ahh się zagotowałem, pół dnia minie zanim, to rozchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo robił nasz były mod @Vincent, wysyłał forumowiczom paszkwile że mu złamałem/skręciłem/zwichnąłem (ciągle zmieniał wersje) kolano, bo nie byłem na rozmowie na skype o której nie wiedziałem a on się śpieszył i to przez to uszkodził kolano.

 

Ale do rzeczy. Być może Pani Feministka to Pawełek który chapnął jej tożsamość, tak jak zrobił Ani J. której już rozpieprzył dokumentnie oszczerstwami opinię. Sprawdza to dokładnie policja, bo Anię prawie doprowadził do wielkiego nieszczęścia.

 

Wiadomości na priv - dziękuję za info, ale dostałem już masę wiadomości i nie dam rady z każdym pisać, niemniej dziękuję.

 

Co do Pawełka - toczą się postępowania karne, a on już się miota. Ale nawet jak mi zrobi większą krzywdę niż do tej pory, to i tak go w końcu postawią przed sądem i za każdą rzecz którą robi mu naliczą. Groźby śmierci i zastraszanie to już nie przelewki, zwłaszcza że doprowadził Anię do desperacji.

 

To co się obecnie dzieje, to jest osaczanie mnie i forum przez kilka grupek - i liczenie że mój układ nerwowy po prostu odmówi posłuszeństwa, ponieważ nie panujemy nad tym. W końcu coś w człowieku pęka, i o to im chodzi. Sławek tak wykończył niejednego blogera, a teraz trzy ekipy (jedna na razie ucichła) aktywnie atakują dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku.

 

Jeden opisuje na blogu oszczerstwa o mnie (kontynuacja wykopu), drugi nagrywa o mnie bezustannie kłamstwa i wyszydza, a także grozi publicznie brutalnym zgwałceniem mojej matki, trzeci wysyła groźby śmierci i grozi moim rodzicom, żądając dostępu do danych forumowiczów. Do tego bezustannie donosy do skarbówki i w inne ciekawe miejsca, oraz inne ciekawostki. Poboczne działania typu zakładanie o mnie blogów i kanałów, przerabianie moich audycji itd. pomijam, bo to (na razie) mały kaliber.

 

Trzeba czekać, nic nie wolno z nimi robić. Maszyneria została poruszona i to działa, niezwykle powoli ale działa. A ja muszę jakoś wytrzymać.

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zgłosiłem wiadomość za pomocą dedykowanej opcji zaraz po przeczytaniu. Myślę, że każdy z nas, kto udziela się tu aktywnie, sporo zawdzięcza temu forum. Dlatego byłby przede wszystkim debilem, gdyby nawet mając te informacje, podał je. A na pewno kimś bez elementarnej wdzięczności i lojalności. 

 

Niestety, jak ktoś jest kagankiem oświaty jak Pan @Marek Kotoński, to takie ataki są wpisane w taką rolę. Nawet tak nieprzemyślane i podłe. Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję - nie tylko za książki, ale i za stworzenie pierwszego forum, które jest mi bliskie i które wiele mnie nauczyło. Wszystkim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.