Skocz do zawartości

Certyfikat prawilności dla każdego, co promuje JP i HWDP


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

http://glamrap.pl/component/content/article/41174-od-dzisiaj-placisz-nam-gangster-masa-o-pobiciu-wilka-z-hemp-gru

 

Przeczytajcie, bo to jest mega śmieszne. Tak kończą prawilniacy, JP i HWDP - gdyby nie policja i służby, byliby zniszczeni. Ale małolatom przez lata piorą mózgi, że jebać policję i liczą się tylko ziomki z rejonu, które srają pod siebie ze strachu, gdy konkretniejsza ekipa (tu - grupa mokotowska) przyjdą po ofiarę.

 

I co robi wtedy prawilniak sławiący kryminał i kryminalistów, namawiający do nienawiści wobec policji? Idzie na policję która go ratuje przed opiewanymi przez niego kryminalistami.

 

Dlatego wymyśliłem coś, co warto nagłośnić - "certyfikat prawilności". Jest to oświadczenie składane publicznie przez osobę namawiającą do nienawiści wobec policji, że nigdy, w żadnym przypadku nie skorzysta z pomocy "psów".

 

"Ja, ... przysięgam, że nigdy w życiu nie załatwię swoich spraw za pomocą policji, prokuratury i sądów, bo mam od tego ziomeczków".

 

Może takie oświadczenie być? Niech młodzi fani żądają tego od swoich idoli, którzy nakręcają ich na HWDP.

  • Like 8
  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A popatrzcie w komentarze, ile lajków zgarniają Ci, którzy bronią Wilka i mówią, że zachował się, jak facet z zasadami i okazał się prawdziwym prawilniakiem. :lol:

 

Faktycznie, z tego co jest napisane, to nie sprzedał tych, co go napadli, mimo że wiedział kim oni są, ale jaki z niego facet z zasadami, skoro nawija o jebaniu policji, a potem leci na komisariat? Zero zasad, tylko wciskanie dzieciakom kitu.

 

Właśnie pokazał, że w dupie ma swoje zasady. Jakby jeszcze ich sprzedał, to już w ogóle by go zlinczowali wszyscy chyba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo. Przecież opieracie się na tym co mówi masa, który pomowil wile osób. Ja czytałem już dawno, że wilki faktycznie dostał nie raz wpierdal, bo ma płacić, ale nie poszedł na policję, a jego sprawa wyszła w toku innej. 

Trzeba z dużym dystansem podchodzić do tego co masa pisze, bo on sobie zrobił monopol na pisanie historii polskiej gangsterki. Sprawy o pomowinia nie raz przegrał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wilku MUSIAŁ się rozpruć, bo inaczej byłoby po nim. Po niego nie przyszli złodzieje czy jacyś kolesie z osiedla, tylko najbrutalniejszy gang w Polsce, który obcinał porywanym palce, a tym co im się postawili - dokonywali egzekucji, np. zabili żonę "Bajbusa" za sypanie, i wszyscy się ich bali.

 

Gdyby nie pomoc policji i to że "mokotowskich" złapali, to Wilku musiałby płacić - na początku 30%, później coraz więcej, a na koniec nie wiadomo co by z nim zrobili.

 

To nie Masa o tym mówił, wszelkie media o tym donoszą: https://www.google.pl/search?q=wilk+pobity+mokotowscy&oq=wilk+pobity+mokotowscy&aqs=chrome..69i57.4215j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

 i wszyscy się ich bali.

 

Nie do końca tak było, gang obcinaczy palców wywodził się bezpośrednio od ''Mokotowskich'' ale dopóki rządził Pruszków to Grupa Mokotowska a w szczególności gang ''Korka'' nie był na tyle silny żeby przejąć władzę w mieście, stało się to dopiero po tym jak rozbitą grupę Pruszkowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Tam, była dolewka z innych spaw, a prokurator zawsze chce dorzucić więcej. Napisałem wg mojej wiedzy. Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak. 

?

Dolewka dolewką, ale skąd wiedzieli skoro Wilku się nie rozpruł? ? Musiał podpisać kwit, nie mogli by im tego przybić bez kwitu prawilnego Wilka? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej. Sprawa wilka wyszła przy okazji innych spraw. Czy pociągnął temat, czy nie, nie wiem, ale on sam po pobiciu się nie zgłosił na mendy. 

www.tvp.info/19491015/gangsterzy

Sprawa stara jak świat. I to tylko potwierdza, że masa to stary cwaniak, pomawia wszystkich i pisze historie jaka mu wygodna. Jak widać i na niego przyszła pora. Jaja będą jak ci przez których siedzi będą się odwoływać, bo co jak co, ale wiarygodność stracił. 

I może być też, że potwierdza się słowa Sproketa czy Szlachta, którzy od dawna mówili, że on cały czas działa w branży, ale ma parasol ochronny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 12:51, Marek Kotoński napisał:

http://glamrap.pl/component/content/article/41174-od-dzisiaj-placisz-nam-gangster-masa-o-pobiciu-wilka-z-hemp-gru

 

Przeczytajcie, bo to jest mega śmieszne. Tak kończą prawilniacy, JP i HWDP - gdyby nie policja i służby, byliby zniszczeni. Ale małolatom przez lata piorą mózgi, że jebać policję i liczą się tylko ziomki z rejonu, które srają pod siebie ze strachu, gdy konkretniejsza ekipa (tu - grupa mokotowska) przyjdą po ofiarę.

 

I co robi wtedy prawilniak sławiący kryminał i kryminalistów, namawiający do nienawiści wobec policji? Idzie na policję która go ratuje przed opiewanymi przez niego kryminalistami.

 

Dlatego wymyśliłem coś, co warto nagłośnić - "certyfikat prawilności". Jest to oświadczenie składane publicznie przez osobę namawiającą do nienawiści wobec policji, że nigdy, w żadnym przypadku nie skorzysta z pomocy "psów".

 

"Ja, ... przysięgam, że nigdy w życiu nie załatwię swoich spraw za pomocą policji, prokuratury i sądów, bo mam od tego ziomeczków".

 

Może takie oświadczenie być? Niech młodzi fani żądają tego od swoich idoli, którzy nakręcają ich na HWDP.

 

Komuś zależy żeby podejście ludzi do policji było takie samo jak te do milicji za PRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, że zęby(tak go lubię nazywać) sie rozjebały.

 

Z tego co czytałem to sprawa wyszła na jaw 2lata po pobiciu kiedy to jakiś bandzior zaczął sypać w wielu sprawach i min. wygadał to co wiedział o tej akcji a był jakoś tam powiązany z tymi co sie tego dopuścili.

 

Co do zębów to zachował sie prawilnie. Nie poszedł na policje ale jak już sprawa wyciekła to jedynie potwierdził w mediach, że coś takiego miało miejsce.

 

Co do samej idei hwdp to jest poniżej poziomu gimnazjum więc nawet nie komentuje ale nie widzę aby ząbki w tej sytuacji jakoś złamały swój uliczny kodeks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.