Skocz do zawartości

Partia Razem chce likwidacji klas w grach RPG


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.google.pl/amp/aszdziennik.pl/amp/123199,razem-chce-likwidacji-klas-w-grach-rpg

 

Panowie, nawet nie wiem, co napisać.:lol::lol:

 

"Razem przedstawiła projekt mający na celu likwidację archaicznego systemu klasowego w grach RPG. Adrian Zandberg i jego koleżanki i koledzy próbują właśnie zebrać w tej sprawie 100 tys. podpisów"

 

"Nie można mówić o kimś, że jest łotrem bez analizy jego sytuacji życiowej. Nie powinno się kogoś stygmatyzować tylko dlatego, że na starcie nie był uprzywilejowany – mówi Zandberg"

 

?

Edytowane przez Lethys
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red, w takim razie dałem się nieźle nabrać. Dzięki za podlinkowanie.

 

 Cholera, trzeba naprawdę wszystko sprawdzać bardzo dogłębnie i filtrować informacje, zanim się coś przyswoi, dałem się zrobić, jak małe dziecko.

 

 Z drugiej strony, gdyby ktoś wpadł na tak genialny i postępowy pomysł, wcale bym się nie zdziwił. :lol:

 

 

Edytowane przez Lethys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko, dzięki, za info. W internecie praktycznie w ogóle nie przebywam jako tako. Zobaczyłem takie cudo, które podrzucił mi znajomy i byłem w szoku. 

 

 Przysięgam więc przed braćmi bardziej weryfikować zbierane w sieci wiadomości. ?

 

 Temat w sumie do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.