Skocz do zawartości

Jak mnie to wkurza że nie mogę pisać w każdym dziale.


deomi

Rekomendowane odpowiedzi

@deomi Mnie może nie wkurza, ale czasem chce się odnieść do wątku już istniejącego, więc robię odniesienie tutaj i tyle.  

 

Chyba jeszcze Cię tu nie było, kiedy miałyśmy możliwość pisać w dziale dotyczącym manipulacji kobiet i obrony przez nimi - niestety eksperyment się nie powiódł. Nawet możesz sobie poszukać i poczytać jakie niewiasty odprawiały cyrki. Niestety?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, deomi napisał:

Te bystre moderatorskie i administratorskie bestie szybko to wychwyciły ? Nawat avatar mi zostal z tamtych czasów :)

Istnieje coś takiego jak "zgłoś odpowiedź" także każdy użytkownik jak coś wywęszy, że coś nie tak z płciowością usera to klika i zgłasza :)
PATRZ JA :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei zadziwia, że są osoby (nowe), które przychodzą do danego miejsca z konkretnie ustalonymi zasadami, i mają problem z ich akceptacją.

To jak rozumiem, ktoś tutaj lubi od czasu do czasu przykuć łańcuchami? :D

 

Czasem chyba lepiej się o czymś nie wypowiedzieć. Niech sobie chłopcy się bawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwizualizuję Ci to - to jest tak, że jak idziesz gdzieś grupą  np. to zazwyczaj jak jest grupa mieszana pod względem płci, to zazwyczaj pewne wątki nie są poruszane*, albo są omawiane w inny sposób niźli jak osobno.  Wchodzi jakiś moment cenzury, lub druga płeć zakłóca porozumienie w pewnej sprawie. Panowie chcieli sobie zorganizować miejsce w internetach do plotek to i mają.

A to co Ty napisałaś to mi się kojarzy z miejsca z kobietami, które próbują się wbić w dyskusję :D 

 

Także wyluzuj, możesz sobie to poczytać - tak samo jak ja czasem np. jestem słuchaczką zawiłej dyskusji o motoryzacji z którą na razie mi nie po drodze, to nie wtrącę się pytając o kolor :D .

A jak panowie chcą naszej opinii to wiedzą gdzie jest  rezerwat i zapytają. Co oznacza, że np. przedstawiam inne podejście niż @Smerfetka i nie przenoszę tematów do rezerwatu, żeby się w nich wypowiedzieć. Wychodzę z założenia, że jak się nie jest zaproszonym do dyskusji to najwyżej można ją poobserwować, ale absolutnie nie ma się co wtrącać.

Co oczywiście nie ujmuje wartości dodanej opinii dziewczyn, które to tutaj robią, poza tym wypowiadają się częściej niż ja i mają bardzo duży wkład w rezerwat, więc żeby nie było - każdy robi jak uważa :) 

 

*tak samo się dzieje, gdy spotykają się grupy o różnych zainteresowaniach/poglądach/itd/itp.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zasady specyficzne, ale po przeczytaniu "idei" rozumiem, że mają za zadanie po prostu kobiety wkurzyć. Panowie często czują się męscy bardziej, gdy im się to udaję. Haha, jesteś kobietą nie możesz wypowiadać się na naszym zajebistym forum:D Dziecinne.

 

I drugim powodem jest z pewnością to, że w pewnych częściach forum panowie bardzo ehm...niewybrednie się o kobietach wypowiadają, więc gdyby zmienić "zasady" to większość dysksuji to byłyby gównoburze.

Panowie wiedzą, że w świecie rzeczywistym takie wypowiadanie się o kobietach byłoby niemożliwe, bo zarobił by w mózgo - czaszkę. To miejce pewnie im pomaga czuć się bardziej maczo i przekrzykować się w historiach który jest bardziej samczy :D

Przy niektórych perełkach można się nieźle ubawić.

Jednak nie zgadzam się z @Hayley , gdyby panowie obok mnie zaczęli deliberować o tym, że kobiety to 3 dziurki albo że nie sa zdolne do autorefeksji napewno bym się wtrąciła :D

Śmieszy mnie opis "dupoobrabialni", bo co innego robią Panowie w dziale o relacjach damsko - męskich?

Edytowane przez Królowa Śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Królowa Śniegu ??

 

Wiem, że dużo osób potrzebuje uwagi innych, aby lepiej się poczuć. 

 

-Jak ja bym tam podyskutowała sobie oj może faceci by zmienili zdanie, może ktoś fajny by się mną zainteresował.

 

- Jak to możliwe, że oni nie potrzebuja kobiet, aby fajnie spędzać czas. No kurdę u nich są takie fajne wątki i tematy poruszane a u nas tak słabo i sama też nie wiem co tu napisać.

 

-Oj, ale tam u nich to bym się rozpisała, oj nie jednemu bym napisła co o tym i tamtym myśle.

I oczywiście doradziła.

 

-Ale cholery jedne nie chcą mnie tam wpuścić. To zasrance jedne no boją się.

W realu by tak nie mówili.

To świadczy o ich poziomie.

Są słabi.

Jak oni tak mogą o nas pisać itd itd itp...

 

No żal pupke ściska co? ?? 

 

No co zrobić, że jesteśmy tacy zajebisci?!

 

PS kochajmy kobiety tak szybko się starzeją ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronisław Oczywiście, że potrzebujecie kobiet jak nikogo innego. Ja to Wiem, Wy to wiecie. A, że się czasami boicie i ukrywacie strach pod przykrywką sesksistów to inna sprawa.

A powiedziałbyś w realu kobiecie, że jest tępa, jest tylko zabawką seksualną i, że Ci tylko chodzi o jej cipkę? Wątpię. To forum jest jak przechwałki w męskiej szatni.

A doradzać oczywiście bardzo chętnie, więc nie krępujcie się :D

Mnie tam nic nie ściska ;)

 

Nie śpieszmy się kochać mężczyzn, bo tak wolno dorastają :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Królowa Śniegu ja z grubsza takie coś powiedziałem jednej kobiecie przy pierwszym spotkaniu i tego samego wieczoru był seks. Może zwyczajnie rozczulila się od kilku słów prawdy? 

 

Potrzebujemy Was wyłącznie do rodzenia nam synow. Skoro teraz nawet tego nie potraficie, to jesteście nam zbedne. 

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternberg To może nie Ty ją zaciągnąłeś do łóżka tylko ona Ciebie? :D

 

No tak zapomniałam, cipka na 2 nogach i żywy inkubator. Och, zaraz się popłaczę. Jednak nie, bo widzę, po mężczynach że bez kobiet by cienko przędli i wiedzą, że jesteśmy im niezbędnę. Polecam książkę " planeta samych chłopców". O sex misji w wersji odwrotnej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Królowa Śniegu nie miało dla mnie znaczenia kto kogo zaciąga do łóżka, to był fajny weekend, a że była mi potrzebna tylko w jednym celu, to zgodnie z tym co jej powiedziałem....

 

Serio uważasz, że macie dla nas większe znaczenie niż zaspokajanie potrzeb seksualnych? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternberg Tak, taką jestem optymistką, że nie jesteście aż tak prymitywni. I macie uczucia, no i w końcy nawet mężczyźni nie planujący dzieci się wiążą. Gdyby chodziło tylko o seks to po co związki? Wierzę, że są mężczyźni ( a często z nimi o tym rozmawiam, wręcz zarzucam im to co Ty mówisz, a oni się tłumaczą, że oni tacy nie są i, że męzczyźni też mają uczucia i w ogóle jak ja mogę tak mówić :D) jednak są zdolni do uczuć wyższych. No ,ale są wyjątki i takich się unika szerokim łukiem. Jak zapomną jak cipka wygląda to się opamiętają ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternberg Chodziło mi o coś bardziej ambitnego. Miłość, odpowiedzialność za drugą osobę, przywiazanie, przyjaźń, sympatię? Na tym polega związek :) Serio musimy Was tego uczyć?

 

Możecie, jak ktoś lubi uprawiać seks ze świadomością, że ta druga osoba uprawia go z nim dlatego, że jej zapłacił. Mnie, by to przerażało.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Królowa Śniegu napisał:

Gdyby chodziło tylko o seks to po co związki?

Z logicznego p-tu widzenia - związki mają sens wyłacznie wtedy kiedy mają z nich być dzieci.

W innym przypadku to nie ma żadnego sensownego uzasadnienia.

Cytat

No ,ale są wyjątki i takich się unika szerokim łukiem. Jak zapomną jak cipka wygląda to się opamiętają ;)

Nie zapomną.

Bo aby zapomnieć o czymś - to konieczne jest działanie dwustronne.

I aby można było zapomnieć jak cipka wygląda - trzeba zapomnieć jednocześnie jak wygląda kutasek.

 

My samce cipek potrzebujemy dokładnie tak samo jak Wy - samice potrzebujecie kutasków.

 

Z tą mianowicie drobną, acz znaczącą róznica, że Wy - samice macie lepsze umiejętnosci w oszczednym gospodarowaniu prawdą.

 

Krótko mówiąc - gdybyśmy nawet chcieli zapomnieć jak cipka wygląda - Wy samice w tajemnicy przed światem i samymi sobą (zwłaszcza !) - nie pozwolicie nam na to.

 

Cipka to jest jedyny Wasz atut. Innych nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Tak to już kiedyś ktoś (Bóg, natura czy kosmici) zaprojektował.

 

8 minut temu, Królowa Śniegu napisał:

Możecie, jak ktoś lubi uprawiać seks ze świadomością, że ta druga osoba uprawia go z nim dlatego, że jej zapłacił. Mnie, by to przerażało

Zatem odradzam Ci małzeństwo. Przerażona będziesz aż do rozwodu.

No chyba, że skorzystasz zawczasu z zapisów art 47 i kolejnych KRiO - wtedy przerażenie może zostać co nieco stonowane.

 

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Królowa Śniegu gdybym miał wchodzić w jakikolwiek związek z kobietą to wolałbym sobie strzelić z samopału w oba kolana. Tak, potrafimy się z Wami bzykać wiedząc, że Wam za to płacimy (związek, małżeństwo, sponsoring).

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bonzo napisał:

Cipka to jest jedyny Wasz atut. Innych nie było, nie ma i nigdy nie będzie.

Czyli wg tej logiki penis to jedyny Wasz atut? Coś to kiepsko wygląda. A gdzie charakter, osobowość, charyzma, inteligencja? To wg Ciebie nie ma znaczenia?

 

Ja bez penisa potrafię wytrzymać bardzo długo, po czasie nieobcowania z nim w ogóle zanika ta potrzeba. I napewno nie będę obcowała z mężczyzną tylko dla jego przyrodzenia. Bo dla mnie liczy się człowiek i co do niego czuję. Może za późno to ogarnęłam, ale ogarnęłam. I to co Wy piszecie napawa mnie pewmego rodzaju odrazą i dobrze, że mam świadomość, że takie podejście jest rzadkością, bo bym naprawdę nabrała niechęci do mężczyzn.

 

@baron Ungern von Sternberg Skąd takie podejście? Mam wrażenie, że traktujesz kobiety jak wrogów? Jak zakładasz, że małżeństwo jest płaceniem za seks z żoną masz rację, nie żeń się. Bo zrobisz krzywdę i sobie i jej. Zawsze śmieję się z romantyzmu, a w porównaniu z Wami to romantyczka pełną gębą, bo wierzę, że ludzi coś łączy poza seksem, dziećmi i pięniędzmi. I że to, że kogoś wybiorę za partnera to coś więcej niż zwierzęce instynkty.

Edytowane przez Królowa Śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bonzo napisał:

Z logicznego p-tu widzenia - związki mają sens wyłacznie wtedy kiedy mają z nich być dzieci.

W innym przypadku to nie ma żadnego sensownego uzasadnienia.

Ciekawe, co by powiedział na to mój kuzyn, który jest w związku z pewną kobietą od ponad 10 lat i są naprawdę fajną, zgraną parą - widać miłość pomimo upływu czasu, a od kiedy pamiętam deklarowali niechęć do posiadania dzieci. :) Wybrali sobie takie życie i z tego co widzę jest im dobrze tylko we dwoje i sama nie wykluczam, że w przyszłości mogłabym tak żyć, ale kto wie może za parę lat obudzi się we mnie instynkt przy odpowiednim facecie, wszystko zweryfikuje czas. :)

8 minut temu, Bonzo napisał:

Cipka to jest jedyny Wasz atut. Innych nie było, nie ma i nigdy nie będzie.

NIE mogę czytać takich bzdur. Jeśli na serio tak myślisz to współczuję.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Królowa Śniegu napisał:

Czyli wg tej logiki penis to jedyny Wasz atut?

Nie wiem czy aż tak nachalna promocja tzw "równouprawnienia" jest mile widziana nawet w rezerwacie :)

Cytat

Coś to kiepsko wygląda. A gdzie charakter, osobowość, charyzma, inteligencja? To wg Ciebie nie ma znaczenia?

Ależ ma. Szalone :)

Cytat

Ja bez penisa potrafię wytrzymać bardzo długo, po czasie nieobcowania z nim w ogóle zanika ta potrzeba. I napewno nie będę obcowała z mężczyzną tylko dla jego przyrodzenia. Bo dla mnie liczy się człowiek i co do niego czuję. Może za późno to ogarnęłam, ale ogarnęłam.

A łyżka na to - niemożliwe :)

 

Tego typu manifesty jak wyżej wskazany deklaruje 100% dam.

A i dodają wiernosc, uczciwość, "jestem jedyna" - po czym jakoś jedna z drugą dziwnie nerwowo reaguje gdy facet chce sprawdzić zgodnosć DNA urodzonego dziecka ze swoim własnym.

 

No bo jak to tak szargać zaufanie. Zgrozaaaa !

 

Wzruszyłem się normalnie :)

 

PS:

Miła damo, ile masz lat ? Ja wiem, że sie kobiety o wiek nie pyta, ale wybacz tę nachalnosc - nie widzę jak wyglądasz i nie mam możliwości nawet zgrubnej jego oceny.

 

 

5 minut temu, Florence napisał:

Ciekawe, co by powiedział na to mój kuzyn, który jest w związku z pewną kobietą od ponad 10 lat i są naprawdę fajną, zgraną parą - widać miłość pomimo upływu czasu, a od kiedy pamiętam deklarowali niechęć do posiadania dzieci. :)

Jak mu to pasuje - krzyżyk na drogę :)

Bardzo znaczny procent społeczeństwa czyni w życiu rzeczy bezsensowne, a niektórzy robią to cały czas. Mają prawo :)

 

7 minut temu, Florence napisał:

NIE mogę czytać takich bzdur. Jeśli na serio tak myślisz to współczuję.

To poczytaj sobie Biblię lub ksiazke z biologii.

Bóg/ natura (w co tam wierzysz) stworzył kiedyś człowieka. I gdyby uznał, że wystarczy jedna płeć do rozmnażania się - to wymyśliłby samorozmnażających się facetów lub kobiety lub jeszcze coś innego.

A jednak tak nie jest. Trzeba było zakombinowac coś co będzie powodowało mieszanie się genów - i dlatego facet sam sobie dziecka nie zrobi jak również kobieta bez udziału faceta - potomstwa nie urodzi.

 

Kobiety zostały stworzone do rodzenia dzieci i tylko i wyłacznie z tego powodu ich jedynym atutem jest cipka.


Zadaj sobie proste, logiczne pytanie (już omawiałem gdzies ten temat) - po co facetowi kobieta ?

 

Do dwóch celów niezastępowalnych we własnym (męskim) zakresie:

1. Do rodzenia dzieci

2. Do uprawiania seksu z kobietą (co ma ścisły zwiazek z p. 1)

 

Wszelkie pozostałe czynnosci życiowe facet jest w stanie ogarnąć sobie sam.

Sam jest w stanie nauczyć się gotować, prać, sprzątać, a nawet niekiedy - poradzić sobie z wychowaniem całkiem małego dziecka (znane są takie przypadki)

 

Jedyne czego sam nie ogarnie - to urodzenie potomka (z braku technicznych możliwości) oraz uprawianie seksu z kobietą.

Pierwsze jest oczywistą oczywistością (jak na razie nie jest na świecie znany ani jeden przypadek by facet urodził dziecko), a drugi - jak sama nazwa wskazuje ("z kobietą") - jest również tzw "oczywistą oczywistością"

 

Prościej nie umiem.

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Królowa Śniegu tak, nie lubię kobiet. Nie dostrzegam w Was ani jednej wartościowej cechy, choć cholernie bardzo próbuję. Zawsze to czułem a to forum dopiero otworzyło mi oczy. Jesteście dla mnie wyłącznie narzędziem do zaspokajania instynktów i tyle. Jestem za wprowadzeniem europejskiej wersji szariatu dla kobiet, już dosyć napsułyście w zachodniej cywilizacji.

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Królowa Śniegu nie zgodzę się, że potrzebuje kobiet jak nikogo innego ? 

 

Nie boje się kobiet. Ja kobiety bardzo lubie. One mnie też. Nie jestem seksistom. Na tyle ile obracam się w damskim towarzystwie to moge stwierdzić, że kobiety są bardziej zboczone i częściej opowiadają szczegóły swoich przeżyć seksualnych w swoim gronie.

 

Jeśli kobieta nie jest tępa to po co mam jej to mówić? Jak ktoś jest głupi, tępy to nie zadaję się z nim. I dotyczy to obu płci.

 

Nie jest dla mnie zabawką seksualną i nie chodzi mi tylko o jej cipke. Seks jak seks. Cipka jak cipka. Nic wielkiego ? Też zależy od kobiety z którą się spotykam, bo niektóre kobiety mają bardzo podobnie. Mają ochote na przystojnego faceta. 

 

Wogóle zawsze myślałem tak, że to jej strata a nie moja jeśli chodzi o seks.

 

Nie powinno Cie interesować co sobie faceci piszą między soba. To nasza sprawa. Ja mam gdzieś co piszą sobie kobiety na kobiecych forach i pupa mnie nie boli, że mnie tam nie ma itd itp

 

Pozdrawiam ??

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bonzo napisał:

Nie wiem czy aż tak nachalna promocja tzw "równouprawnienia" jest mile widziana nawet w rezerwacie

Raczej logika ;) Czy może Waszą wartością jest to jakimi jesteście ludźmi, co osiągneliście, jaką macie osobowość, intelekt a u nas się liczy tylko cipka? Jeśli tak to nie wiem o kim to gorzej świadczy.

 

17 minut temu, Bonzo napisał:

po czym jakoś jedna z drugą dziwnie nerwowo reaguje gdy facet chce sprawdzić zgodnosć DNA urodzonego dziecka ze swoim własnym.

Och,jakie to dziwne. Że kobieta czuję złość i jest jej zwyczajnie przykro, że jej ukochany mężczyzna podejrzewa ją o zdradę. Jeśli myślicie,że większość kobiet nie godzi z tego powodu, że boi się, że wynik będzie negatywny to chyba przeceniam Waszą inteligencję...

 

17 minut temu, Bonzo napisał:

iła damo, ile masz lat ?

Idzie mi 24 wiosna ;) A jakie to ma znaczenie dla dyskusji?

 

 

@baron Ungern von Sternberg No cóż mogę powiedzieć...Złożyć kondolencje? Bo musisz być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem.

14 minut temu, Bronisław napisał:

Nie powinno Cie interesować co sobie faceci piszą między soba.

Jeśli mówią o kobietach to uważam, że dyskusja dotyczy również mnie, więc jak najbardziej mnie interesuje ;)

 

@Bonzo Czyli według tej analogii facetowi drugi facet też nie jest do niczego potrzebny. Mniejsza, że człowiek jest zwierzęciem stadnym, mniejsza, że jest czymś więcej od zwierzęcia, bo myśłli, potrzebuję bliskości. Znana jest Ci piramida potrzeb Maslowa? Rozmnażanie to potrzeba fizjologiczna, w wyżej są potrzeby przynależności, szacunku, samorealizacji do niej są potrzebni inni ludzie, również kobiety. I dla hetereseksualnego mężczyzny zawsze była najważniejsza kobieta, ta konkretna kobieta, którą kocha, nie jej cipka czy macica.

Edytowane przez Królowa Śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Królowa Śniegu co tylko potwierdza teorię o wścibskości kobiet. Mogę się założyć, że na kobiecych forach o mężczyznach także się dyskutuje. Nie wzbudza to jednak naszego zainteresowania.

 

Jeśli jestem nieszczęśliwy, to tylko dlatego, że muszę patrzeć co wszelkie "liberalne" ścierwo wyprawa na świecie niszcząc fundamenty cywilizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.