Skocz do zawartości

TĘSKNIE ZA BYŁYM I GO NIENAWIDZĘ JEDNOCZEŚNIE


Rekomendowane odpowiedzi

To bądź sama, albo czekaj aż wróci i nie marnuj czasu innych facetów, których ciągle będziesz porównywała z wyobrażeniem byłego.?

Niech zgadnę, on Cię rzucił, a reszta się poniża podczas zalotów, dlatego nikt nie dorówna? ❤️

Edytowane przez czader
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, deomi napisał:

Do chuja batona :(

Taki słodki czy taki wypieczony ?

27 minut temu, deomi napisał:

Żaden mu nie dorówna ? więc na co mam w ogóle wchodzić w jakieś imitacja związków poprzedniego!!

A skąd wiesz skoro jeszcze nie weszlaś ?

27 minut temu, deomi napisał:

Kurwa, chuj, dupa, cycki, twarz!

Myślisz, że to właściwa kolejność ?

27 minut temu, deomi napisał:

Dzięki minimalnie mi ulżyło.

Ostatnio chłopakom się spodobało - "najlepsze sa te kobiety, ktorych się jeszcze nie poznało"

 

Mam prośbę. Ty jesteś młoda baba. Więc pewnie nawet ładna, choć jak dla mnie - z uwagi na wiek - tak nieco słabo "ruchable"

W ramach mej prośby - zbadaj czy tak samo jest z facetami. Bo z kobietami - wiem, że jest.

A z facetami, rozumiesz, sam nie sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha widow to "wdowa" po alfie (ex samca alfy). Bardzo niebezpiecznie z taką wchodzić w związek. Zwłaszcza jak się nie jest alfą i omegą. Nie wiem jak to jest, ale z doświadczeń red pillowych samców generalnie ciężki temat :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to cały tytuł z dużej trochę zalatuje gimnazjum ale po tym co czytam między wierszami w twoim lakonicznym acz emocjonalnym wpisie wnioskuje, że jesteś w apogeum fazy:

 

Odstawienia od bolca.

+

Urażonej samiczej dumy (zawsze to ty nim mogłaś jebnąć bo kochał za mocno to by było ok).

+

Jest w tym też element zakochania.

 

Nie krytykuje, jestem taki sam. :)

 

Ps. Jeśli nie potrafi cie znieść jak jesteś najgrubsza to cholernie nie zasługuje na ciebie kiedy jesteś najchudsza. ?

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, AR2DI2 napisał:

Pewnie teraz rżnie jakąś inną i opowie jej po ruchaniu jaka byłaś  słaba w łóżku. 

Bez kitu coś w tym jest, ostatnio spotykam się z pewna laska i śmieje się równo z jej byłego, ze jest totalna pizda. 

 

Chociaz wydawało mi się zawsze, ze każdy myśli o ex z jakimiś większymi uczuciami, bzdura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ali napisał:

 

Chociaz wydawało mi się zawsze, ze każdy myśli o ex z jakimiś większymi uczuciami, bzdura

Zależy od eksa. :D

Jest taki do którego mam lekki sentyment ze względu na to co razem przeżyliśmy itd, mimo wszystko dobrze mu życzę, ale jest też taki (tzw. pomyłka- "plasterek" po długim związku),  którego nie darze pozytywnymi uczuciami, chociaż raczej jest mi obojętny. ;)

@deomiPrzejdzie kiedy się zakochasz- zobaczysz. Sentyment może jakiś pozostanie, ale stopniowo zacznie słabnąć i przestanie Cię to męczyć. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebłem.

 

Ale to pewnie dlatego, że jestem uprzedzony do kobiet, do @deomiw szczególności.

 

Myślałem, że takie teksty tylko w gimnazjach lecą.

 

@czaderpięknie rozszyfrował schemat. Kurła, jakie to jest jednak banalne.

 

P.S. Przypominam, że ta Pani ma poradnik napisać, jak facet powinien podrywać na portalach randkowych. Może po prostu swojego ex-a nam tu zaprosisz? :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...
Kiedyś pisałem w poście, że większość kobiet nie wie co to jest miłość.
Jednego dnia kocha, a drugiego nienawidzi :)
No proszę, a tutaj mamy to wszystko równocześnie xD

Związane to jest pewnie z tym, że były jest alfą i jak to alfa wywołuje mega podniecenie.
To jest po części wywołane jego skurwiałym i chłodnym w stosunku do ciebie zachowaniem, na przemian z odrobiną czułości. :) 
W związku z czym świadomie go nienawidzisz no bo w końcu cię zostawił i zranił.
Ale podświadomie oo nie... nie kochasz go, tylko POŻĄDASZ.
Bo on jest alpha male ?
Skąd wiadomo, że jest alfą?
Cytuję:
 

13 godzin temu, deomi napisał:

Żaden mu nie dorówna ? więc na co mam w ogóle wchodzić w jakieś imitacja związków poprzedniego!!

Mało jaki mężczyzna jest w stanie doprowadzić kobietę do takich słów.
Bracia wiele razy pisali jak dziewczyny się śmieją ze swoich ex'ów bądź ewentualnie są obojętni.:)
Więc zapewne chłop należy do tego słynnego 20% mężczyzn.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie "zastępcy" to idiotyzm. Tak po mojemu. To trochę fałszywe... i smutne jednocześnie.

No i się nie sprawdza. Bo zawsze się będzie porównywało, co by zrobił "tamten".

Nie chodzi o to by szukać kogoś o 180 stopni innego. Tylko nie szukać na siłę. Jak nas trafi i się zakochamy, to nie bo ma cechy jak nasz były, tylko dlatego, że to wszystko co ma lub czego nie ma, powoduje, że się zakochaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.