Skocz do zawartości

Biało-pizdeo-rycerze ratują zranioną księżniczkę!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci! Strasznie wstrząsnął mną ten news.
Ostatnio z paroma braćmi prowadziliśmy dyskusję na temat "rycerskiej walki o swoją księżniczkę" :) 
Co prawda sytuacja jest nieco inna, ale meritum jest jedno - walka o kobietę :) 
https://www.facebook.com/houndedandsensitive/photos/a.169932756970346.1073741828.131077317522557/198750247421930/?type=3
"Mężczyzna zerwał z z kobietą. Ta najwyraźniej nie mogąc znieść porzucenia (mściwość i nietolerancja odmów to domena narcyzów), poskarżyła się swojemu bratu i jego kumplom, że ex ją bił (przed zerwaniem oczywiście sprawy nie było).
Razem ze swoim bratem i czterema kumplami zgarnęli chłopaka na ulicy po czym kazali mu oddać swoje ubrania dziewczynie i odejść nago.
Do tego robili zdjęcia, przy czym tak, aby nie było widać 5 osiłków stojących poza kadrem gotowych obić mu szczękę, gdyby tylko zaczął uciekać lub odmówił oddania rzeczy.
Odszedł kompletnie nagi w towarzystwie histerycznego śmiechu grupy psycholi. Jak w wielu przypadkach mózgiem działań jest kobieta, a mężczyźni tylko wykonują to czego pragną i wierzą zazwyczaj kiedy kobieta kreuje się na ofiarę."

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisnę z twojego określenia na białorycerzy. Zwłaszcza z chamsko wstawionego w środek wyrazu członu "pizdeo". Kojarzy mi się z połączeniem pizdy i Romeo. :lol:

 

Właśnie doczytałem treść posta. O tym chyba nawet Marek mówił w jednej z audycji.

Edytowane przez koksownik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

Odszedł kompletnie nagi w towarzystwie histerycznego śmiechu grupy psycholi. Jak w wielu przypadkach mózgiem działań jest kobieta, a mężczyźni tylko wykonują to czego pragną i wierzą zazwyczaj kiedy kobieta kreuje się na ofiarę."

Msciwy to ja zaspecjalnie nie jestem, ale gdybym się znalazł w skórze tego delikwenta - wszedłbym do neta używając serwera proxy po czym fotkę plus numer telefonu laski - zamieścił zarówno na Roksie jak i Odlotach.

Jestem przekonany, że nie tylko prędko przestałaby się czuć porzucona - co nawet mogłaby na tym nienajgorzej zarobić nieopodatkowane przez żaden urząd skarbowy pieniadze.

 

Oczywiście jest także sposób tańszy - wchodzisz na czata jako "Ona_24_dla_$$$" i wszystkim zagadującym (zapewniam, że okna będa wyskakiwac niczym pociski z lufy UZI) - podawał jej numer telefonu z krótkim słówkiem "zadzwoń"

 

A gdyby się dało namierzyc telefony białorycerstwa - zawsze można wejść na gejczata jako przykładowo "Pasyw_22_WAW" i robic to samo :).

Tudzież zamieścic gratisowy anons na czyms w rodzaju gejowo.pl.

 

To ostatnie daje bardziej długotrwały ubaw :)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, michau napisał:

Ale jak anonimowo zapłacisz za anons na roksie i odlotach?

A nie da się SMS jak za chomika ? Albo Paypalem ?

Przyznam, że tego nie sprawdzałem.

 

Zresztą - spokojnie da się zamieścic takowy anonsik nawet gratis na jakichś ogłoszeniach lokalnych

Nie wiem jak obecnie, ale przykładowo trojmiasto.pl (gdzie jest cały dział "towarzyskie" w tym "platny seks") - było gratis, ale jak chcialem wyróżnić ogłoszenie to trzeba było jakies grosiki wpłacać.

 

W kazdym razie - chyba najmniej problemowy byłby czat :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bonzo napisał:

 

Oczywiście jest także sposób tańszy - wchodzisz na czata jako "Ona_24_dla_$$$" i wszystkim zagadującym (zapewniam, że okna będa wyskakiwac niczym pociski z lufy UZI) - podawał jej numer telefonu z krótkim słówkiem "zadzwoń"

Zrobiłem coś takiego na jednym czacie, 7 osób w kilkanaście sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

"Mężczyzna zerwał z z kobietą. Ta najwyraźniej nie mogąc znieść porzucenia (mściwość i nietolerancja odmów to domena narcyzów), poskarżyła się swojemu bratu i jego kumplom, że ex ją bił (przed zerwaniem oczywiście sprawy nie było).
Razem ze swoim bratem i czterema kumplami zgarnęli chłopaka na ulicy po czym kazali mu oddać swoje ubrania dziewczynie i odejść nago.
Do tego robili zdjęcia, przy czym tak, aby nie było widać 5 osiłków stojących poza kadrem gotowych obić mu szczękę, gdyby tylko zaczął uciekać lub odmówił oddania rzeczy.

Jestem za szerszym dostępem do broni palnej.
Byłoby kilku białych rycerzy mniej na ziemi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące do czego zdolna odrzucona piczka.

No właśnie. Co robią faceci gdy ich rzuci baba?  Błagają o powrót! Chleją! Ćpają! Staczają się na dno! A nawet popełniają samobójstwa! 

A kobita co robi? Ha, uczmy się od nich.

Słabe, kruche, niewinne ale w sytuacjach kryzysowych potrafią zajebać cudzymi rękami, bez połamania własnych paznokci.

 

I tak oto gość został odarty z godności przez "księmzniczke". Przeliczył swe doświadczenie miłosne. 

Kto wie czy za jakiś czas nie podkręci statystyk skaczących z mostu. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, IgorWilk napisał:

A kobita co robi? Ha, uczmy się od nich.

Muzułmanie w krajach Europy zachodniej i krajach muzułmańskich, gdzie kobieta ma jako-tako prawa, jak są rzucani przez kobietę to oblewają ją kwasem. Tylko czekać aż u nas będzie taki "postęp".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, IgorWilk napisał:

A kobita co robi?

Nie płacze. Zero wspomnień, że miś ją zabierał na karuzelę i kupował naręcza kwiatków. Ona już jest dawno na innej gałęzi. Takie tam bolcowanie niewinne odchodzi z nowym jelonkiem. Nawet nie wspomni w myślach o byłym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste zaskakujące. Gdy mężczyzna dostaje kosza od kobiety, czuje się podłe i niekiedy gardzi nią, ale w życiu nie przychodzi mu do głowy, żeby się na niej brutalnie zemścić. Kobietom trudniej przychodzi znosić odrzucenie, gdyz od adoracji w dupach im się poprzewracało.

Ponadto z każdym koszem od samic, mężczyźni zahartowują się na olewanie. Dziewczęta nie są do tego przyzwyczajone. Jedynie kilka razy w życiu stykają się z brutalną rzeczywistością, ale szybko racjonalizują sobie złe samopoczucie.

Edytowane przez koksownik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.