Skocz do zawartości

Czy rozmiar ma znaczenie?


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2018 o 21:04, JoeBlue napisał:

Dekady temu doprowadzilem dziewczyne do orgazmu TYLKO calujac ja w szyje.

Do dzis to pamietam.

Slabo, ja pamietam jak doprowadzilem do orgazmu pewne panny samym spojrzeniem :)

 

5 godzin temu, Głodny Prawdy napisał:

Z ust mi to wyjełeś, też mam w dupie kutasa.

Jak to rozumiec ?

 

Kurde, znowu post pod postem. Prosze o scalenie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę Wam obu Bracia ;)

Jak @JoeBlue słusznie zauważył, orgazm dzieje się w mózgu, a nie w genitaliach czy jakiejś innej części Ciała.

Jeżeli kobieta jest bardzo napalona i "podatna" na łatwe szczytowanie, to może faktycznie @Unhomme, rozdaje rozkosz spojrzeniem :D

@Unhomme, jeżeli można to proszę o więcej szczegółów i jakiś mały tutorial, jak żeś to zrobił chłopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że masz nie małe smv, znaczy mordę i ciało. Co zauważyłem, że jak jesteś ciacho to nie dadzą po sobie poznać, ale patrzą z takim porzadaniem, że nie raz czuje się zgwałcony, a jak podjedziesz kabrioletem to wiaderko pod nogi musiałbyś ze sobą wozić, żeby w razie co im pod nogi podstawić. A żeby spojrzeniem do orgazmu doprowadzić musisz zrobić taki wzrok, jakbyś nie widział małych literek i full fokus, zoom 200x, prawda to jest pany :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror no dokładnie, nie przejmujcie się. Jedna laska jak jej nie chciałem po seksie mówiła wszystkim, że mam małego, kumpel mi o tym powiedzial, a ja mówię, że co ona pierdoli, przecież mam wielkiego. Generalnie każdy ma to w dupie, a jej nie przeszkadzało się do mnie odzywać po czasie mając chłopaka, a ja faktycznie mam małego. Kurwa nigdy nie ogarnę tych bab :D Jakoś jej to nie zraziło i koleżanek też taka informacja nie zniechęciła więc, wyjebane jajca :D

Edytowane przez Rodryg Diaz de Vivar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większy tym lepszy, im grubszy tym przyjemniej. No i trzeba długo, im dłużej tym lepiej. Każdy facet chce mieć dużego, grubego i móc długo nim wywijać. Ciekawe skąd się to wzięło? Są to wyimaginowane wymagania kobiet którym, inne kobiety te bardziej wyzwolone to wmówiły.

 

Nie masz orgazmu moja droga? To na pewno przez to, że twój boy ma małego, znajdź innego boya z wielkim. I żeby mógł długo, pół godziny sama gra wstępna, później drugie pół godziny bolcowania. Dalej nie masz orgazmu? Gdzie ci prawdziwi mężczyźni??

 

Ciekawe jak to jest z biologicznego punktu widzenia? Dorwał jaskiniowiec samice i jedzie z nią, minuta, dwie, dziesięć minut, pół godziny. Zmęczył się, w między czasie zeżarł go tygrys szablozębny, nie zapłodnił nie przekazał genów, nie zdążył.

 

Masz ochotę chłopie? Bierzesz babę tak jak ty chcesz i tak jak tobie jest wygodnie. Dochodzisz w 3 minuty? No i fajnie. Pani nie ma orgazmu? To niech się stara żeby miała.

 

Pokonasz w walce tygrysa, zarobisz kupę szmalu, namalujesz arcydzieło, napiszesz bestseller. Wszystko na nic jeśli nie doprowadzisz samicy do orgazmu, nie jesteś mężczyzną bo samicy nie zadowoliłeś.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość, długość, technika .... wszystko to nic, liczy się tak naprawdę jedno - tylko jedno - "fi" ( grubość ) ..... portfela.

Z obserwacji : ci co ryczą że nie liczy się wielkość tylko "sztuka" z reguły mają problem z akceptacją wielkości swojego przyrodzenia.

 

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Unhomme said:

Czemu zakladasz, ze ja pisze nieprawde ?

 

To co napisalem to jest autentyk. Ale oczywiscie nie musisz mi wierzyc.

Masz racje.

Podejrzewam ze wiekszosc i mnie nie wierzy.

Jak tak bylo to jestes naprawde dobry.

Uklon szacunku.

Po chwili zastanowienia i przypomnienia sobie pewnych wydarzen mysle ze to moglo by sie zdarzyc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Rodryg Diaz de Vivar said:

@Obliteraror no dokładnie, nie przejmujcie się. Jedna laska jak jej nie chciałem po seksie mówiła wszystkim, że mam małego, kumpel mi o tym powiedzial, a ja mówię, że co ona pierdoli, przecież mam wielkiego. Generalnie każdy ma to w dupie, a jej nie przeszkadzało się do mnie odzywać po czasie mając chłopaka, a ja faktycznie mam małego. Kurwa nigdy nie ogarnę tych bab :D Jakoś jej to nie zraziło i koleżanek też taka informacja nie zniechęciła więc, wyjebane jajca :D

Tu jest ta roznica miedzy facetami a kobietami.

Dla facetow to jest informacja ze masz malego.

Dla kobiet - ze ta dala ci sie bzykac choc masz malego. CIEKAWE dlaczego?

A to juz znaczy ze inne chca przekonac sie jaka jest prawda.

Baby znaja baby. Wiedza ze ta mowila ze zlosliwosci bo np. sie poprztykaliscie, akurat niezla okolicznosc zeby samej sprawdzic.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.