Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, baron Ungern von Sternberg said:

@Les odnosiłem się wyłącznie do rozumowania @AR2DI2, który przedstawił ciąg kosztownych wydarzeń mających na celu utworzenie małego państewka, które mając tak potężne siły można było utworzyć znacznie prostszymi sposobami (przykład: Kosowo).

 

Co do zasadności istnienia Izraela: Izrael zawdzięcza swe trwanie wyłącznie dzięki całkowicie nieracjonalnej jankeskiej polityce bliskowschodniej (w mniejszym stopniu UK i Francji). Generuje to ogromne koszta. Żydzi, dla których bastionem finansowym są USA (ogromny kraj z dużym potencjałem ludnościowym, gospodarczym, technologicznym) także je ponoszą. Myślę, że obecnie doszli do wniosku, że utrzymywanie tego cyrku na bliskim wschodzie jest zbyt kosztowną fanaberią, gdyż znacznie ważniejszym problemem staje się wzrost potęgi Chin. Myślicie, że Żydzi nie mają świadomości tego, że jak Chiny zdobędą przewagę nad USA to ich pozycja na świecie ulegnie osłabieniu?

 

Co do masonów: co ma im przynieść wojna między islamem a chrześcijaństwem? Co z tego będą mieli?


Mylisz przyczyny ze skutkami. Nie jest to Twoja wina, tylko zawierzasz za bardzo temu co przekazują na lekcjach historii, w tv itd.

Patrz...jesteś na portalu, na którym uczestniczysz w rozwalaniu matrixa, i z tego co widzę po tym co piszesz w tematach damsko/męskich, również wierzysz to, że jesteśmy indoktrynowani kłamstwami. Tak jest?
Ty to wiesz. Przychodzi ten przysłowiowy "biały rycerz" i najpierw się śmieje z tego co tutaj czyta. Później przekonuje, że jesteśmy wariatami bo przecież cipka jest najsłodszym narkotykiem za który trzeba oddać życie, majątek, spokój itd. 
I to wiesz, umiesz zlokalizować, nazwać. 


Kiedy zaś w innym temacie - historii - czytasz coś co nie pasuje do Twojej (?) wizji historycznej świata, reagujesz tak samo jak biały rycerz na wiedzę o babach - negujesz z całych sił.
....................
" Nawtykaliśmy " sobie, a teraz ci po krótce wyjaśnię o co w tym chodzi. Jak Cię zainteresuje, to sam zgłebisz temat. Jak nie, trudno, może inni się zainteresują.
Od razu mówię, to co napiszę to SKRÓTY traktujące o setkach lat procesu skumulowanego w kilku zdaniach. Cały zakres tematu, gdyby go zebrać, to kilkanaście grubych książek. To min dlatego tak mało ludzi posiada prawdziwą wiedzę historyczną. Wymaga ona poszukiwań i wielu wielu godzin czytania.


Po pierwsze poczytaj o tym kim z urodzenia jest Hitler i kto go wystrugał na kanclerza rzeszy (tak, wiem, strona spiskowa. To zawsze jest argument przeciwnika prawdy. Tylko ze owe strony "spiskowe" tylko zajmują się dochodzeniem do prawdy. W gazecie wyborczej tego nie wyczytasz).

http://www.iluminaci.pl/info/pochodzenie-hitlera

Po drugie Izrael nie powstał z kaprysu mocarstw, a był przewidziany w planie jako etap przyjścia żydowskiego mesjasza. Bo to była wojna religijna. I jest dalej zresztą. Stąd te liczby kabalistyczne 6 milionów żydów itd.

Po trzecie wojna światowa nie była jakimś tam wydarzeniem sprokurowanym przez jakiegoś malarza, a akcja zaplanowaną, przygotowaną finansowo, logistycznie itd wiele lat wcześniej. 


 
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, AR2DI2 napisał:

Wierz więc w malarza który został kanclerzem. I w całą resztę bzdur, o których myślisz, że to wiedza. Na tym kończę.

To jeszcze nic, w Polsce wielu jeszcze myśli że Bolek obalił komunę :P to jest dopiero numer.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Themotha said:

To jeszcze nic, w Polsce wielu jeszcze myśli że Bolek obalił komunę :P to jest dopiero numer.

To jest ten sam zakres wyobraźni i inteligencji. 
Im głupsza bajka tym chwytliwsza, i tym mocniej się jej trzymają zindoktrynowani naiwniacy. 
Tak jak malarz zbudował rzeszę od podstaw i napadł na pół świata, tak bolek pokonał mocarstwo nuklearne które trzymało w szachu cały świat. Ręce i wszystko opada jak się widzi w co ludzie WIERZĄ, myśląc że WIEDZĄ. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 fajnie posłuchać w tej kwestii ludzi starszych 60+ którzy są święcie przekonani że komunizm upadł ponieważ Bóg zainterweniował, że posłał Papieża Polaka aby obalił ten system. Co gorsza, ostatnio usłyszałem od pewnego człowieka że PiS jest partią którą wybrał Bóg dla Polski, że to jest nasze wybawienie.

 

Zastanawiam się czy to po prostu brak wykształcenia u tych ludzi, naiwność czy coś innego, nie potrafię sobie tego uzmysłowić że stary koń wierzy w takie bajki i reaguję agresją i kłótnią  na każde podważanie jego teorii, a może to ja twardo stąpam po ziemii i taki naiwny nie jestem, bo za cholerę nie mogę dostrzec działania Boga w moim kraju, no za cholerę, może jestem za krótki i za mały, ale kurwa pewne fakty łączyć umiem.

 

 

Edytowane przez Themotha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, AR2DI2 napisał:

Taa, te bajki o dobrym papie też są niezłe. 

Podobno CIA maczało w tym paluchy, ale pewnie prawdy nie dowiemy się nigdy, natomiast ludowi sprzedali bajkę o interwencjach sił nadprzyrodzonych.

Edytowane przez Themotha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym innym jest fakt poparcia i kredytu zaufania jaki dostał Hitler od grupy trzymającej władze w Niemczech (przemysłowcy, kręgi wojskowe, bankierzy, posiadacze ziemscy) a czym innym wiara w iluminantow bawiących się w kabale. 

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to może wszystko jeszcze podlegać dyskusji szczerze mówiąc.

Przecież wystarczy włączyć w dzisiejszych czasach pierwszy lepszy filmik dajmy na youtube "ukryta prawda" albo... "illuminaci" I wszystko jak byk jest podane... oczywiście są w tym pewne bajdurzenia czy zakłamywania bo całkowita prawda natychmiast byłaby usuwana z internetów ale chodzi o to, że ci co wierzą w oficjalną stronę są dla mnie niezwykłymi ludźmi z tego powodu, że dla nich wszystko jest takie proste. 

Kto rządzi Niemcami ? Oczywiście Merkel, kto polską ? Duda albo Kaczyński przecież to każde dziecko wie, a kto Ameryką ? no wiadomo iż Pan Obama.

Pomyślcie proszę sceptycy w szerszym zasięgu, żaden malarz nie został przywódcą od tak sobie a jak mi nie wierzycie to choćby z tego jacy teraz jesteście zostańcie sobie prezydentem polski. Good luck.

 

A o bolku czy innych wydmuszkach to ja już nic nie mówię...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze raz: czym innym są zakulisowe rozgrywki, grupy interesów i teatrzyk dla gawiedzi a czym innym wiara, że te kręgi realizują swoje cele używając środków większych niż to konieczne aby osiągnąć cel (utworzenie Izraela jako porażka Niemiec w drugiej wojnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baron Ungern von Sternberg

 

Ja tam wierzę, że ma to ciągłość logiczną i swoje powody. Generalnie to wszystko jest zaplanowane przecież ludzie, którzy mają wszystkie pieniądze świata dążą do zupełnie innych celów niż przeciętny Kowalski. 

Zresztą oni używają wszystkich koniecznych środków by uzyskać swoje cele. I co ma Pan na myśli mówiąc "używając środków większych niż to konieczne aby osiągnąć cel " onu mają ludzi do dyspozycji i wszystkie pieniądze świata na zawołanie(drukują sobie)

Pytanie pozostaje jedno i niezmienne o co tak naprawdę chodzi tym klubom ? O nieśmiertelność ? o władzę na wieki ? Takie pytania mi się nasuwają jako jedyne racjonalne bo mając wszystkie pieniądze świata, chce się być wiecznym i doskonale zdrowym by się móc cieszyć z tego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, baron Ungern von Sternberg napisał:

i kto w zamian? Kukielka macherow jak u USA? 

Kto to są MACHERÓW?
Dlaczego uważasz go za kukiełkę?

Państwem nie da się kierować JEDNOOSOBOWO.

Cały system jest kierowany na dany perymetr.
Każdy element systemu pracuje na rozwój swojego kraju.

Każdy gospodarz dba o swoje Państwo.

A system królewski to jakiś przeżytek.
Dlaczego jest jakaś rodzina "królewska" dostaje pieniądze za darmo.

Po to naród wybiera władzę, żeby to oni sprawowali władzę.
To jest właśnie ta jebana demokracja wymyślona przez Greków.

Nie ma mojej zgody na oddawanie pieniędzy DUŻYCH pieniędzy na kogoś kto nic nie robi. A taka rodzina królewska właśnie NIC NIE ROBI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Pytanie pozostaje jedno i niezmienne o co tak naprawdę chodzi tym klubom ? O nieśmiertelność ? o władzę na wieki ?

To proste nieśmiertelność tak ale najbardziej chodzi im oto żeby oddawać im chwałę a to według mojej religii należy się tylko jednemu bytowi, czyli chcą być jak Bóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski no tak, zapomniałem że organizacja wyborów jest za darmo a wybrany prezydent utrzymuje się z własnoręcznej pracy na roli. O kosztach pobocznych (korupcja, prywata) nie wspominając... 

Edytowane przez baron Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi dobrze nad nim pracować, że jest aż taki zaślepiony. Starszą rozwódkę brać na żonę przy oczach całego świata, gdzie laska nie zaprosiła nikogo ze swojej rodziny. Ewidentnie tutaj coś nie pasuje. Bardzo cwana i przebiegła musi być ta cała Meghan.

 

No ale to nic nowego. Na samej górze drabiny społecznej zawsze były skandale a słowo moralność dla nich nic nie znaczy.

 

Dla Polski to dobry czas, że ten mityczny zachód gnije.

Edytowane przez doler
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Łapinski napisał:

Po to naród wybiera władzę, żeby to oni sprawowali władzę.
To jest właśnie ta jebana demokracja wymyślona przez Greków.

Radzę doczytać jak ta demokracja wyglądała, Arystoteles nie bez przyczyny uznawał ją za najgorszy system sprawowania władzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Łapinski said:

A system królewski to jakiś przeżytek.
Dlaczego jest jakaś rodzina "królewska" dostaje pieniądze za darmo.

Po to naród wybiera władzę, żeby to oni sprawowali władzę.
To jest właśnie ta jebana demokracja wymyślona przez Greków.

System królewski jest lepszy- lepiej jak jedna rodzina królewska dostaje pieniądze niż jak co kilka lat zmienia się banda przy korycie:)

A demokracja wygląda dziś tak, że obywatel głosuje, tylko potem ta wybrana władza robi co jej sie żywnie podoba przeważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.