Skocz do zawartości

Forum pojawiło się w życiu kilku facetów


Rekomendowane odpowiedzi

Temat pewnie oklepany. Ale. Pogadałem z kolegą z pracy (pozdrawiam) ma takie same spostrzeżenia jak tu na forum. Podałem mu adres. Kolega poczytał. I przekazał forum sąsiadom.

 

Reakcja sąsiadek była szybka - powiedziały koledze, żeby nie mieszał mężom w głowie bo pary się przez to kłócą. W chwili obecnej sąsiadki, się do kolegi nie odzywają.

 

Z tego co kolega mówił to u sąsiadów jest grubo.  Sąsiad dostał premię w pracy  - dość naprawdę spora sumka - kikadziesiat tys zł. Pańcia przelała sobie tą sumkę na jakieś konto które niby założyła dla ich pociechy. Oczywiście szczęsliwy mężuś nie ma dostępu do tego konta ?

 

To forum jest zagrożeniem dla żerujących drapieżników, bo ofiara może się wymknąć.

  • Like 19
  • Dzięki 5
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie jest zagrożeniem, jest ratunkiem dla mężczyzn, którzy zatracili swoją męskość i błądzą jak dzieci we mgle. 

 

Uważam, że każdy facet powinien tu trafić i zagłębić się w wiedzy, która szerzymy, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy z nich byłby w stanie odpowiednio tą wiedzę wykorzystać. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z miesiąc temu kumpel (26 lat)  przyznał się że w sierpniu się żeni. Jednocześnie mówił, że zamierza wziąść kredyt na mieszkanie, opowiadał o wydatkach ślubnych (oczywiście on większość pokrywa wraz z zachcianki księżniczki), jednocześnie narzekał, że mało zarabia. 

 

Pytam go czy wszystko na pewno sobie przemyślał a on mówi, że już pora bo chodzą razem kilka lat. Ja mówię, żeby chociaż kredytu nie brał a on, że on z żoną nie może mieszkać w wynajmowanym tylko w swoim. Na argumenty, że to i tak nie będzie jego mieszkanie do momentu spłaty a jednocześnie może z niego zostać usuniętym jeżeli dojdzie do rozwodu, wogole tego nie przyjmował jak kamieniem w płot. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tomko napisał:

@rarek2 No chyba chłopa powaliło, że dał przelać pieniądze na konto bez dostępu... Jak czytam takie rzeczy to mi się rzygać chce. Brawo za postawę obywatelską! 

Też nie ogarniam jak można się tak dać zrobić w chuja z kasą. A kobieta go ładnie wycyckała, wiadomo, że to nie dla dziecka tylko dla niej. No, ale uzyskiwanie przez kobiety benefitów przy pomocy dzieci to norma, więc to nie dziwi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrrła ja jak się będę żenił to oddam wszystko mojej księżnitce . 

Dostęp do konta od razu ! następnie przepisze dom,telefon, w koncie niech zmieni numery bym nie miał dostępu, kredyt wezmę we frankach bo to modne jest przecież a później sprzedam jeszcze nerkę na lokatę dla księżniczki mojej ukochanej.

Tak robi prawdziwy mężczyzna co nie ?

Przecież nie mogę się mylić bo ja wszystko wiem i nawet żadnej książki nie przeczytałem w życiu ale tak musi być.

A i właśnie na ślub to broń boże ja wszystko zapłacę ale to taki ślub porzadny za 50.000 z wiśniewskim by pośpiewał a nie jakieś gówienka po 10,000.

Niech zazdroszczą sąsiedzi niech ich zeżre !

Pozdrawiam....... 

 

P.S Widać dokładnie jak pasożyty i drapieżniki boją się prawdy i światła wiedzy....

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, rarek2 napisał:

żeby nie mieszał mężom w głowie bo pary się przez to kłócą

Wiadomo, lepiej jak ofiara jest ślepa, głucha i daje sobą manipulować. Wtedy teoretycznie nie powinno być kłótni, bo wszystko jest tak, jak życzy sobie kobieta. Ale zonk, bo kobieta jest niezadowolona, bo ma pizdeusza, który awantury ma codziennie, tylko że zamiast się stawiać, daje się popychać i przeprasza żonkę, która już znalazła na boku bad boya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote.jpg

 

Osobiście jestem daleki od uświadamiania kogokolwiek na siłę, nawet jeśli widzę, jak taki ktoś na moich oczach pierdoli sobie życie, i nawet jeśli wiem, że mógłbym takiej osobie pomóc tego nie robić.

 

Każdy człowiek musi sam chcieć się przebudzić i otrząsnąć z iluzji, w której żyje, a w dobie Internetu, gdzie wiedzę mamy na wyciągnięcie ręki, jest to dziecinnie proste.   

 

Niestety - tak jak w powyższym cytacie - wiele osób nie jest gotowych na taką dawkę percepcyjnego antidotum, a nie widzi mi się być współodpowiedzialnym za czyjeś samobójstwo, jeśli ten ktoś nie będzie w stanie przetrawić - bądź, co bądź - bolesnej prawdy nt. otaczającej go rzeczywistości i kłamstw, w jakich egzystował przez całe życie.

 

Ba, możliwe, że miałbym w takiej osobie automatycznie wroga, bo kojarzyłby moją osobę z bólem poznawczym i pretensjami o bycie bardziej "awaken" od niego.

 

Ludzie nie chcą cierpieć i zdecydowana większość owieczek woli mniej wiedzieć, ale za to lepiej spać, więc będą bronić swojego wyimaginowanego świata rękami i nogami. Nawet jeśli jest to równoznaczne z oddawaniem wszystkich swoich dochodów swojej "drugiej połówce jabłuszka <3".

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak   

Edytowane przez Ważniak
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiecie można śmiało udostępnić dostęp ale do rozporka.

@Król Jarosław I śmieszne, tragiczne i tak kuresko prawdziwe że głowa puchnie.

Wyciąganie kogoś na siłę z systemu może obrócić się przeciwko nam. 

Lubie napomknąć facetom o forum i co z tym zrobią to ich wola.

 

Każdy dobrze zdaję sobię sprawę jak zdanie kawalera jest odbierane przez małżeństwa.

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magician napisał:

To całe samcze forum to szatan jest. 

No właśnie. Tak się zastanawiam nad tą postacią. 

Z tego co pamiętam to byłe ekipa aniołów, jakieś niebiańskie stowarzyszenie, nadziemska idylla, system, normy, nakazy i jeden gość się zbuntował, sprzeciwił się całemu systemowi i zaczął żyć po swojemu.

To bardzo ciekawa postać tak bardzo gnębiona przez religię, bardzo niewygodna dla wielu.

 

Myślę że każdy kawaler to po części szatan dzisiejszych czasów. Dla matrixa ziemskiego.

Dla wielu to forum to iscie diabelska forma przekazu.

Kasa, szczęście, radośc, przyjemności, nosz kur.... na kolana głupcze !!! Masz cierpieć:-)

Edytowane przez IgorWilk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, IgorWilk napisał:

Myślę że każdy kawaler to po części szatan dzisiejszych czasów

Kiedy jestem w towarzystwie i mówię, że jestem kawalerem (40+) bezdzietnym i bez zobowiązań to patrzą na mnie jak na debila i myślą że bozia mnie pokarała, taki duży a nie ma żony. Ja na to nie reaguję, współczuję im tylko, mają zły dzień.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

my wszyscy jesteśmy nienormalni

Pełna zgoda. Ktoś kto rozpowiada po wsi, że chce myszce zrobić testy DNA ich synka o bardzo ciemnej karnacji mimo że rodzice to biali ludzie, to jest wysłannik piekieł, z dziewiątego kręgu Dantego.

 

Tak na poważnie, to forum zostanie uwalone. Za dużo niewygodnych rzeczy się tu mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rarek2 napisał:

Pańcia przelała sobie tą sumkę na jakieś konto które niby założyła dla ich pociechy. Oczywiście szczęsliwy mężuś nie ma dostępu do tego konta ?

Ale jak? 

 

9 godzin temu, IgorWilk napisał:

Myślę że każdy kawaler to po części szatan dzisiejszych czasów. 

Najlepszy cytat ever!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Magician napisał:

Pełna zgoda. Ktoś kto rozpowiada po wsi, że chce myszce zrobić testy DNA ich synka o bardzo ciemnej karnacji mimo że rodzice to biali ludzie, to jest wysłannik piekieł, z dziewiątego kręgu Dantego.

 

Tak na poważnie, to forum zostanie uwalone. Za dużo niewygodnych rzeczy się tu mówi.

Kiedyś w rejonach Polski gdzie psy szczekają od strony ogona, spotkałem się z taką opinią na temat zbyt ciemnej karnacji u dzieciaka, cytuję "bo ona jadła zbyt dużo czekolady jak była w ciąży"

Jebłem :)

 

  • Like 3
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dałem adres na forum kumplowi i do ten pory jest i za to wdzięczny.

 

Regularnie słucha Radia Samiec i czyta forum.

Dzieki wskazówką tu uzyskanym sam doszedł do wniosku że tkwi w beznadziejnym związku na odległość z laska , która nie rokuje na przyszłość.

Ogarnął sie choc trwało to troche.Teraz mega dużo obserwuje i wyciąga wnioski.

Innym nawet adresu nie daje nie chca nic słuchać i nic do nich nie trafia.Choc maja przejebane z mojego punktu widzenia.

Edytowane przez DissolvedAir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Dostęp do konta od razu ! następnie przepisze dom,telefon, w koncie niech zmieni numery bym nie miał dostępu, kredyt wezmę we frankach bo to modne jest przecież a później sprzedam jeszcze nerkę na lokatę dla księżniczki mojej ukochanej.

A ja jeszcze dam dostęp do konta Steam, Uplay i Gog! A co jej bede żałował :P

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, arachill napisał:

(...) Ja mówię, żeby chociaż kredytu nie brał a on, że on z żoną nie może mieszkać w wynajmowanym tylko w swoim. Na argumenty, że to i tak nie będzie jego mieszkanie do momentu spłaty a jednocześnie może z niego zostać usuniętym jeżeli dojdzie do rozwodu, wogole tego nie przyjmował jak kamieniem w płot. 

Dlatego nawet, gdy będę zarabiał tyle co Stonoga, to będę żył w wynajmowanym mieszkaniu. Jak coś, to kończę umowę i tyle, straty niewielkie. Do tego mała ilość ruchomości własnych i można być w pełni mobilnym. Jednego dnia mieszkasz w Nowej Hucie, miesiąc później na Pradze Północ, a potem na Bałutach. Tam gdzie się chce.

13 godzin temu, Ważniak napisał:

(...)

Niestety - tak jak w powyższym cytacie - wiele osób nie jest gotowych na taką dawkę percepcyjnego antidotum, a nie widzi mi się być współodpowiedzialnym za czyjeś samobójstwo, jeśli ten ktoś nie będzie w stanie przetrawić - bądź, co bądź - bolesnej prawdy nt. otaczającej go rzeczywistości i kłamstw, w jakich egzystował przez całe życie.

(...)

Ważniak   

Tak jak po wyzwoleniu Auschwitz więźniom podawano jedzenie do woli, to szybko umierali. Dlatego w przypadkach patologicznego niedożywienia podaje się kroplówkę, a nie wieśmaca z podwójnym kotletem. Trzeba powoli, delikatnymi kroczkami, na poziomie podświadomym. Jak Hannibal Lecter.

12 godzin temu, Magician napisał:

(...)

Tak na poważnie, to forum zostanie uwalone. Za dużo niewygodnych rzeczy się tu mówi.

Też od jakiegoś czasu o tym myślę. Zmieni się władza, wejdą nowe przepisy, rozszerzą definicje jak na zachodzie i mogą forum zamknąć, a dla Marka urządzić proces pokazowy, jak to w reżimach bywa. Dlatego musimy się edukować, poznawać mechanizmy, zdobywać wiedzę, aby później, jak apostołowie, ponieść ją w świat.

 

Ja do tego muszę do edukować się w temacie propagowania idei, bo na razie wyglądam przy tym tak:  

latest?cb=20180402015509

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.