Skocz do zawartości

Konto na netfliksie


Syzyf

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Od paru miesięcy dziele haslo i login do mojego konta premium z netfliksa z pewną koleżanką która jest zawsze dla mnie miła. Dziś na piwku z znajomymi dowiedziałem się że dane do mojego konta krążą wśród wielu osob z naszego otoczenia. Mój bliski kolego zacytował ją z czego wynikało, że ma konto od jakiegoś frajera. Lada dzień na pewno odezwie się do mnie na facebooku i spyta dlaczego zmieniłem dane dostępu. Chciałbym abyście mi pomogli się trochę na niej odegrać w delikatny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syzyf

"Słyszałem, że ktoś udostępnia za darmo jakieś konto na netflix i ,że masz namiary na te konto ? Podała byś mi też ? " 

Ona coś ci zacznie gadać a ty po prostu zmienisz hasła na drugi dzień nie od razu ! I do widzenia ze ścierwem ludzkim.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Syzyf

"Słyszałem, że ktoś udostępnia za darmo jakieś konto na netflix i ,że masz namiary na te konto ? Podała byś mi też ? " 

Ona coś ci zacznie gadać a ty po prostu zmienisz hasła na drugi dzień nie od razu ! I do widzenia ze ścierwem.

Pozdrawiam.

Nie zrozumiałeś, ja już mam konto, które ona rozdaje na prawo i lewo przy czym mówi że ma go od frajera, a hasło już zmieniłem. Spodziewam się, że się odezwie w tej sprawie

Edytowane przez Syzyf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syzyf

No właśnie ty przyjacielu nie zrozumiałeś :D 

 

Masz udać, że słyszałeś od kolegów czy tam kogo, że za darmo ktoś udostępnia Konto i chciałbyś się też pod to podczepić , powiesz jej : "bo po co płacić jak mogę też mieć za darmo". I dopiero zmień nagle, na następny dzień nie od razu.

Pozdrawiam

P.S (jak nadal czegoś nie rozumiem to sorry, wybacz mi 29 lat się zbliża za pół roku :P )

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje jeszcze raz bo sam zgłupiałem. Konto do Netfliksa należy do mnie. Pewnego razu dałem Jej do niego dostęp. Ona rozdała to konto innym, o czym się dowiedziałem. Wiec jeśli ona wie że mam konto (no bo jak ma nie wiedzieć skoro sama używa mojego :p) to bez sensu jest pytanie czy dała by mi namiary na konto które ona dostała "od frajera" :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Quo Vadis? zablokował(a) ten temat
  • Rnext odblokował(a) ten temat

@Syzyf zrozumieliśmy. A odgrywanie się to dziecinada i najczęściej domena urażonych księżniczek. Jak się spyta, to po prostu powiedz żeby znalazła innego frajera. Na cokolwiek innego szkoda prądu. Zresztą sam sobie jesteś winien. Co chciałeś u niej "kupić"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syzyf

 

Jeszcze raz :P Ty szanowny bracie masz zasugerować, że " słyszałem iż jakimś kontem się dzielicie, może też byś mnie wtajemniczyła w te hasła to przynajmniej bym nie musiał doładowywać mojego i oszczędziłbym pieniądze" Ty masz udać głupka, nie wiem jak inaczej jeszcze to przedstawić byś zrozumiał co mam na myśli ( tak wiem iż to jest twoje konto i rozdała, ty udajesz iż nie wiesz i po prostu słyszałeś, że wszyscy z jakiegoś konta korzystają i chcesz się pod nie podczepić też.)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.