Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam państwa, w ramach rozrywki i nauki, idąc za cudzym pomysłem, założyłam męski profil na badoo, by sprawdzić jak się żyje jako facet i czy faktycznie jest tak źle. Badoo o ile mi wiadomo to portal nastawiony na sex, więc taki też był cel mojego Adama. Oto proszę państwa mężczyzna lat 30, 173cm, 72kg, pali okazyjnie i lubi pić, zna polski i angielski. Dałam mu lekko przypałowy opis "Stolarz z perspektywami na własną działalność, mogę zrobić wszystko z tym co dorwę w swoje stolarskie łapska. :) Posiadacz Skody Fabii, ze mną w środku zapomnisz jakie to obciachowe auto. xD Szukam kobiety na chwile zapomnienia, a może na dłużej, od Ciebie to zależy.", a jego bajera... w sumie zamiast pomyśleć poszłam na żywioł i niestety patrząc po czasie widzę, że chyba wyszedł mi kretyn. Prostaczek. Już po przywitaniu się rzucałam propozycje spotkania. Oczywiście profil wkrótce usuwam, chyba że ktoś się zakocha i zechce go wykorzystać..


https://badoo.com/profile/0629920506

Dziś popracowałam w domu i przy okazji stworzyłam mu profil, od ok. 16 do 19 sprawdzałam co godzinę jego postępy. Otóż najpierw na profil weszło 5 kobiet, dały mi serduszka, czyli Adam się spodobał i dały mu zielone światło (czekały by do nich zagadać). Problem na badoo jest taki, że w darmowej wersji jeśli się komuś spodobasz to nie możesz normalnie wejść na profil tej osoby póki nie wykupisz lepszego konta, Ty widzisz tylko rozmyte zdjęcie tej osoby, więc albo wyszukasz ją po omacku albo będziesz mieć szczęście. Jeśli dasz serduszko kobiecie, która już Ci je dała, to macie połączenie, czyli możecie ze sobą czatować, alleluja. I tak kolejnym 5 kobietom dałam te serduszka, następnie 5 najładniejszym. W sumie dałam je ok. 40-stu o ile dobrze liczyłam, lecz polubiło mnie 25 (obecnie więcej), a pogadać mogłam tylko z ok. kilkunastoma. Wiek wyszukiwania był ustalony najpierw na 20-33, potem zawyżyłam do 40-stki. Jaki wynik? Otóż udało mi się dość szybko umówić na bliżej nieokreślone spotkanie z jedną z nich, lecz akurat była to dość grubawa (drugi podbródek) i niezbyt ładna kobieta, reszta wizualnie jest spoko, niektóre bardzo ładne inne zwyczajne. Niektóre w ogóle nie odpisały, dwie były odpychające w rozmowie :D, z niektórymi gadka się urwała, ale kilka jeszcze pisze. Oto jedyny sukces (czarne szybki to okulary :D):

 

gadkaA.jpg.bf8ffdf76f9b109900ece5dc5ea2635c.jpg

 

A oto przykłady porażek, więcej przykładów się nie mieści, za duży rozmiar załączników (ta po lewej miała niemiłą minę i niespecjalnie z urody, druga bardzo ładna):

gadkaB.jpg.8a5cc63a6608e4ecc69d8fb1e91d9b58.jpggadkaC.jpg.0110da4dd90af3f5ee09519ecfe57337.jpg


Wnioski? Wnioski mam takie, że mój Adam nie jest efektowny, powinno się chyba pisać krócej, ale nie tak szybko przechodzić do celu, a może po prostu jego twarz nie jest "ruchable"?

 

Co sądzicie? Chujnia, czy nie ma chujnia? Wg mnie raczej "Boshe, chujnia":

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobry pomysł, fajnie iż się pofatygowałaś , chciałem dać LIKE ale jak zobaczyłem ten filmik z chujnia to mnie rozwaliło :D 

Powiem ci, że dałaś dosyć przystojną twarz wypadało by dać troszkę gorszą :P

A później najwyżej przekopiuj cały opis i wstaw jakiś ryjok przystojny tak dla porównania :) 

Ja uważam, że i tak chujnia bo jeśli znalazłabyś chęci to polecam stworzyć kobiecy profil to zobaczysz prawdziwe torpedowanie :P  chociaż jako kobieta to pewno doświadczyłaś wielu, chętnych więc może i to nawet nie ma sensu tworzyć, dziękuje za fatygę i za uśmiech, który wywołałaś na mojej twarzy z tą chujnią :D 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Witam państwa, w ramach rozrywki i nauki, idąc za cudzym pomysłem, założyłam męski profil na badoo, by sprawdzić jak się żyje jako facet

Chyba jak się rucha :) ?

Godzinę temu, Bruxa napisał:

"Stolarz z perspektywami na własną działalność, mogę zrobić wszystko z tym co dorwę w swoje stolarskie łapska. :)

Istotnie tartaczny zawód. Na drugi raz wybierz "drwal". I dodaj - "szukam damy w wieku rębnym"

Gwarantuję, że polecą wióry :)

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Posiadacz Skody Fabii,

Z LPG ?

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Dla czystej ciekawości (nie żebym sugerował pretensje) - czyje to foto ?

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Otóż najpierw na profil weszło 5 kobiet, dały mi serduszka, czyli Adam się spodobał i dały mu zielone światło (czekały by do nich zagadać).

Ależ przemiał. Jak ja kiedyś założyłem profil na badu to żadna nie weszła. Dopiero jak sam zacząłem szarpać za spódnicę - to się nawet z jedną umówiłem :)

Ale musiałem się nieco urobić.

Nie ma nic darmo :)

Godzinę temu, Bruxa napisał:

powinno się chyba pisać krócej, ale nie tak szybko przechodzić do celu, a może po prostu jego twarz nie jest "ruchable"?

Co jak co ale twarz faceta nie musi być ruchable :)
Co innego u kobiety :)

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Wg mnie raczej "Boshe, chujnia":

Z patatajnią oraz grzybnią na sprężynkach :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa - Ogólnie fajnie, że chciałaś spróbować :) 

 

Problemy są dwa:

 

1. Twarz tego gościa jest moim zdaniem przystojna a zatem jest lipa skoro nie idzie, mniej "ruchable gęba" jak to nazwałaś ma jeszcze bardziej przejebane :) Porażki tego tutaj może wynikają ze względu na trochę taki "chłopięcy" wyraz tej twarzy - kobiety nienawidzą tego elementu u mężczyzn, a i mężczyźni lubią dopierdolić takim (wiem, bo sam tak mam, blisko 30 a wciaż bez dowodu piwa czasem nie kupię). Męskości można byłoby mu dodać wzrostem, no ale skoro 173cm to trudno.

 

2. W trakcie pisania można odnieść wrażenie, że Pan Adam to kurewsko pewny siebie facet, który zapewni samiczce niezapomniany wieczór i rollercoaster emocjonalny :) Zatem trudno będzie wielu z nas wziąć jakieś wskazówki do serca z tych rozmów bo na prawdziwym spotkaniu i tak wyjdzie, że większość z nas to zwykłe chłopaki :) 

 

Ale generalnie szanuję sam pomysł i chęć zobaczenia sobie jak to jest :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgoda.

 

2. W sumie był też jakby w potrzebie. :) Miałam dziś mu zmienić charakter, polepszyć opis, ale bez weryfikacji fotką nie pogadam z nikim nowym. Wczoraj też jakaś dziewucha napisała pierwsza, ale średnia.

 

Ogólnie polecam, wybrać fotkę najlepiej kogoś kto jest w Twoim typie i pisać tak jak się uważa za słuszne i patrzeć na efekty bądź ich brak. :D

 

Jak oceniam kobiety? Nic z siebie nie dają nudziary, no przynajmniej dla Adama.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BruxaA właściwie w jakim celu ta "nauka"? Umówiłabyś się z tym co sama wytworzyłaś, czy niekoniecznie?

Chyba jedyny sposób w jaki "może kiedyś" tego użyję to podobnie jak ta pani, bo też lubię analizować cyferki.

EDIT: link mi się coś po dodaniu posta nie ładuje. Chodzi mi o talk z TEDA: Amy Webb - How I hacked online dating.

Dobra, teraz powinien wleźć :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hayley - Zasugerowaliśmy, że faceci mają przejebane na portalach randkowych, więc samice z forum sprawdzają jak to tam faktycznie jest jako facet :) I chyba tylko tyle. To co pisała Bruxa do tych Pań moim zdaniem większego znaczenia nie ma. Napisać to samo ale wymienić opis, który sugeruje bogatego i ciekawego gościa + wymienić zdjęcie na faceta 9+ i chętnych będzie cała masa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, self-aware said:

@Bruxa - Ja napisałem już do dziesiątek dziewczyn i stosowałem różne zagrywki :) Cóż... chuja dało :P Od 2 tygodni juz prawie nie zaglądam tam bo mi się już nie chce tracić czasu, ale fajnie było popatrzeć na eksperyment :) 

Masz źle "skomponowany" profil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, self-aware napisał:

Opis mam dobry, może zdjęcia kiepskie.

Myślisz, że laski czytają opisy ;) Po miesiącu znajomości, dalej nie będą wiedziały czy pijesz kawę z mlekiem czy bez...

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, self-aware said:

może tak, nie wiem. Opis mam dobry, może zdjęcia kiepskie. Aaa,  moje SMV jest mniejsze niż kolegi, którego Bruxa wybrała do testów :)


To może być tylko Twoja opinia, a faktycznie profil jest słaby. W takim natłoku jaki jest na portalach randkowych, pierwszym co przyciąga uwagę jest foto. Nawet jak to Ty piszesz do laski, foto musi czymś przyciągnąc uwagę. Ona pewnie dostaje z 50 maili dziennie, więc otwiera tylko te które zainteresują ją zdjęciem, lub niesztampowym tytułem maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hayley napisał:

@BruxaA właściwie w jakim celu ta "nauka"? Umówiłabyś się z tym co sama wytworzyłaś, czy niekoniecznie?

Godzinę temu, self-aware napisał:

@Hayley - Zasugerowaliśmy, że faceci mają przejebane na portalach randkowych, więc samice z forum sprawdzają jak to tam faktycznie jest jako facet :)

 

Właśnie tak + @deomi chciała pisać poradnik dla internetowych podrywaczy, więc chciałam najpierw sprawdzić realia od drugiej strony buaha. Koleś mi się nie podoba, ładna ciepła klucha, ale specjalnie nie zrobiłam ideału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq - niektóre czytają bo mi mówiły, że bardzo je rozbawił. 

 

@AR2DI2 - Zdjęcie mam zwykłe bez przeróbek :) Nie lubię takich zabaw w oszukiwanie. Wyglądam bardzo młodo, jak taka ciepła klucha jak to Bruxa napisała. Kobietom się to bardzo nie podoba.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AR2DI2 napisał:

więc otwiera tylko te które zainteresują ją zdjęciem, lub niesztampowym tytułem maila.

Tożes mnie Bracie @AR2DI2 znów skłonił do opowiastki :)

Mianowicie - na wiodącym portalu zaposiadam kont kilka. Jedne aktywne, inne nie. Na zmianę :)

 

No i swego czasu wpakowałem do jednego z nich ciekawie skomponowany opis. Wisi nawet do dziś, właśnie się zalogowałem by go Braciom w oryginale przytoczyć.

 

O taki:

"Mile widziana mężatka. Zwłaszcza gdy mąż z rzadka.
Jak również kobieta bez przekonania do stałych związków (są nudne, czyż nie ?), za to skłonna przeżyć cudowny epizodzik, ktory może mieć charakter cykliczny.
Gdyby jeszcze ceniła intelekt, rozmowę, konwersację, wymianę poglądów, myśli, idei... to byłby strzał w dziesiątkę.

Wszystko na luzie i dla zabawy.
Masz ochotę przeżyć coś ciekawego - napisz.
Co z tego wyniknie - nie wiem, ale na pewno będzie wesoło :) Dłużej, krócej, średnio, nie wiem. Ale na pewno humor Ci się poprawi :)
Wymagasz dyskrecji ? Załatwione już w tym momencie :)
Zdjęcia nie mam z oczywistych powodów. I preferuję profile bez zdjęć, ale skoro już je u siebie powiesiłaś - nie będe się kłócił.
"

 

No i co ciekawe - zdjęcia nie ma a damy - same piszą !

Najlepsza jednak jest analiza opisów autorek korespondencji kierowanej przez nie do mnie.

 

Otóz tak - mężatki i owszem są, ale nie jest to podstawowa reprezentacja. Może z 10% a może i nie.

Piszą głównie.... panny i rozwiedzione.

Które w 100% przypadków w opisach mają, że szukają miłości, stałych związków, mężów, a w dodatku - że wszystkim żonatym, w związkach, poszukiwaczom przygód - dziękują.

I dodają z twardością większą od diamentu, że nie są zainteresowane żadnymi przygodami, zabawami na jedną noc a interesuje je wyłacznie długotrwały, stały związek oparty na miłości, szacunku, wierności i zaufaniu. Czyli te wszystkie słynne "jestem tylko dla jednego faceta i szukam mężczyzny, ktory jest tylko dla jednej kobiety"

 

Wniosek jest taki - nie wierz nigdy kobiecie :):):)

 

Zresztą - niech sobie Bracia sami to sprawdzą. Załozyć konto, zrobić podobny do mojego opis, ale nie kopiować bo zrobi się to oklepane jak dupa tahitańskiej tancerki dwupośladkowej - i spokojnie czekać.

Edytowane przez Bonzo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.