Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No taki średni ten eksperyment wg mnie, ponieważ nawet ja jako heteroseksualny samiec widzę, że.. ten gość po prostu jest dosyć przystojny.

17 godzin temu, Bruxa napisał:

założyłam męski profil na badoo, by sprawdzić jak się żyje jako facet i czy faktycznie jest tak źle. Badoo o ile mi wiadomo to portal nastawiony na sex, więc taki też był cel mojego Adama. Oto proszę państwa mężczyzna lat 30, 173cm, 72kg, pali okazyjnie i lubi pić, zna polski i angielski.

No więc.. albo uśredniamy albo nie, bo znowu jeśli uśredniasz wiek, wzrost i wagę (domyślam się) to i wypadało by abyś zdjęcie również przeciętne wstawiła ;).

17 godzin temu, Bruxa napisał:

w sumie zamiast pomyśleć poszłam na żywioł i niestety patrząc po czasie widzę, że chyba wyszedł mi kretyn. Prostaczek. Już po przywitaniu się rzucałam propozycje spotkania

No i z opisu również tym nieco wieje ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? - Tylko, że oceniamy wygląd w skali kobiet a dziewuchy z forum stwierdziły, że facet szału wyglądem nie robi :) Owszem, dla tych z nas, brzydszych niż ten gość jest to... No dość wymowne. Ale oceniając z perspektywy pań to dla nich jest średni, więc chyba może być.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Bruxa said:

Otóż udało mi się dość szybko umówić na bliżej nieokreślone spotkanie

Nic podobnego, zostałaś spławiona klasycznym tekstem typu 'daj kiedyś znać', 'odezwij się kiedyś' itp.

Dla Ciebie to może być nowość, ale każdy z braci może Ci potwierdzić, że był w takiej sytuacji niejednokrotnie.

Tak czy owak szacun, że Ci się chciało, zachęcam do kontunuacji.

 

@Quo Vadis? Czy gość jest przystojny czy nie to można się spierać, tylko to nie ma znaczenia, bo żeby można było formułować szersze wnioski, to trzeba by przeprowadzić co najmniej kilkanaście tur testowych z różnymi zdjęciami. Przyjmijmy po prostu, że jest to część szerszego eksperymentu. Wstęp. Badanie pilotażowe.

Edytowane przez Hydraulik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak zrobię, bo mam pewien interesujący mnie pomysł. Na ruskim badoo, bo stąd się wywodzi pan Adam :) był taki koleś, który wpadł mi w oko (tak, jeden). Ciekawe jakie on by miał wzięcie?

 

A profil usunięty, bo dzisiaj jak nie pisałam moją bajerą to już nikt nie odpisywał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bonzo napisał:

Piszą głównie.... panny i rozwiedzione.

Które w 100% przypadków w opisach mają, że szukają miłości, stałych związków, mężów, a w dodatku - że wszystkim żonatym, w związkach, poszukiwaczom przygód - dziękują.

I dodają z twardością większą od diamentu, że nie są zainteresowane żadnymi przygodami, zabawami na jedną noc a interesuje je wyłacznie długotrwały, stały związek oparty na miłości, szacunku, wierności i zaufaniu. Czyli te wszystkie słynne "jestem tylko dla jednego faceta i szukam mężczyzny, ktory jest tylko dla jednej kobiety"

To logiczne. Kobieta musi zamieścić zdjęcie, bo to podstawa jej oceny, a jak doda foto to może zostać rozpoznana, więc jej profil zahacza o typowe małoocenne standardy. Tymczasem prym wiedzie proza życia: jak się trafi konkretny zainteresowany (książę pod którego jest profil) to optimum, a jak nie to przynajmniej będzie taka tam przygoda i nigdy nie wiadomo co się z niej rozwinie. Może zakłamanie, ale przypuszczam, że czekanie na wyobrażeniowego księcia na portalach randkowych to jak czekanie na Godota, haha.?(dziwne te emotikony nie wiadomo które się rzą a które się śmieją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak chcecie wiedzieć kto się podoba to proszę bardzo, szukam tego gościa na badoo, chyba usunął profil, to po drodze otwieram trzy inne profile, które mi wpadły w oko i wiecie co się okazało, że to... sami geje. :D To nic dziwnego, że mało który facet mi się podoba. To się nazywa natychmiastowa karma.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie takich portali mijają się z celem... Nie wiem czy wiecie ale na takich serwisach realnie 90% to mężczyźni. 
Aby zaangażować takiego użytkownika w wykupienie konta premium (standardowo nie można podglądać profili oraz wysyłać wiadomości) angażuje się roboty, które wstawiają np: serduszka na samym wstępie.
Dalej jadą pracownicy portalu podszyci pod użytkowniczki.
Bardzo rzadko rozmawia się z realnych użytkownikiem płci żeńskiej ?

Stąd biorą się napalone panny z którymi do spotkania nigdy nie dojdzie...

 

To jest czysty biznes dla właściciela takiego serwisu. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę, jeden nawet chce mieć dzieci. :D Nie wiem skąd @Moriarty wie co wie, pewnie był pracownikiem portalu, ale to pewnie prawda, proszę się rozejść. :D 5 pierwszych serduszek to był na pewno automat, bo podejrzanie szybko je dostałam. A nie pisałam, że chu****? @self-aware widzisz nie musisz się załamywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa - To, że jakieś automaty na stronie sa to ja wiem, nie zmienia to jednak faktu, że kobietom podoba się wizualnie bardzo mało mężczyzn, mając mniej niz te 8+ trzeba nadrabiać wieloma innymi cechami i nikt mi nie powie, że jest inaczej.

 

Gdyby automatów było tam z 90% to bym bym się tym nie przejmował, ale tak nie jest :) Wiem jak piszą automaty bo kiedyś byłem na innym portalu gdzie takich automatów było właśnie z 90%. Kobiety mają dzisiaj takie wymagania, że po prostu większość mężczyzn spuszczają w kiblu i tyle. Na dyskotece zauważyć mogę zjawisko, że ci brzydsi Panowie próbują startować do brzydszych kobiet, zaś w drugą stronę to prawie wcale nie działa. Pani może być 1/10 a i tak kręci się koło tego najfajniejszego i liczy, że się uda. Myślę, że na portalach randkowych jest podobne zjawisko, różni się tylko tym, że tam stosunkowo łatwo przeciętny samiec zdobędzie 30letnią kobietę z dwójką dzieci szukającą bankomatu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware

 

No dokładnie, medytacja to świetna sprawa, powodzenia w medytacji jak baba będzie Ci gadać "A ty co nie masz co robić ? tylko siedzisz i nic nie robisz, pozmywałbyś, pozamiatał, zrobił dach, naprawił kałuże, pomalował dom, wymienił okna" Już widzę jak medytacja by szła :D .

Ale jest tak jak mówisz przyjacielu niech szukają, może znajdą ja natomiast zauważam iż wiele kobiet nawet takich 40 stek, mają takie smutne zawiedzione miny. Nie potrafię dokładnie tego określić ale to widać. Zresztą co się dziwić jak chcą mieć jajka to niech używają, tylko szkoda iż nie są świadome iż przez to wielce cierpią. Nie wspomnę już o tym, że tylko w mojej rodzinie to jest tak:

Pra babcia żyje, pra dziadek nawet nie wiem jak wyglądał tak dawno umarł, babcia żyje, dziadek od 8 lat nie, babcia żyje dziadek od 1,5 miesiąca nie. Kobiety żyją znacznie dłużej no i wykańczają facetów, już nie wspomnę o innych przypadkach mi znanych.

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger - " napraw kałużę", nie wiem czemu ale mnie to jakoś bardzo rozbawilo :D takie mocno samiczkowe. Jeśli kiedyś wejdę w stałą relację to znajdę odpowiednie rozwiązanie :) może akurat samiczka będzie fajna to pomedytujemy wspólnie + joga + seks tantryczny. Spróbowałbym. Bardzo mnie podbieca jak kobieta wykonuje niektóre jogowe ćwiczenia, takie wywijasy. Jak nie da rady to sam będę medytowal, a jak będzie darla japsko to znajdę odpowiednie miejsce... Czyli dla mnie na medytacje poza domem lub dla niej poza moim życiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.