Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem mam wrażenie, że sporo z męskich problemów z kobietami to kwestia miejsca zamieszkania- w dużych miastach mnóstwo babek chadza na jogę i medytuje, wszelakie eventy dotyczące rozwoju duchowego, warsztaty, medytacje w ponad 90 % zapełnione są kobietami. Wiem, bo sama uczęszczam :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2018 o 14:09, self-aware napisał:

Napisać to samo ale wymienić opis, który sugeruje bogatego i ciekawego gościa + wymienić zdjęcie na faceta 9+ i chętnych będzie cała masa.

Jak sądzisz ile procent społeczeństwa posiada te cechy?

1 %? no dobra 5%?
I te kobieciny celują i szukają takiego jegomościa? :D

Naiwne są oj naiwne.

 

Edytowane przez Łapinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łapinski - Niby niewiele, ale poyem można schodzić stopniowo 8+, 7+, itd :) Każda chce najlepszą partię, niektóre po 35 dalej szukają i za chuja nie obniżą wymagań albo lądują w związku z grubo mniej atrakcyjnym gościem niż mogłyby mieć wcześniej, ale też nie chciały bo było za mało. Dlatego ja kobiety po 30 prawie na pewno bym nie wziął bo byłbym prawie pewien, że zostałem wybrany przez nią jako ten ostatni frajer, ktoś tam "żeby w ogóle był".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łapinski napisał:

Też mam takie przemyślenia :(
Ale jakoś trzeba żyć.

 

Tak a ta przed 30-tką gustuje w czarnych i innych ciapatych, byle alfa ją bierze a Ty po nim. Po 30-tce mam większe prawdopodobieństwo, że nie ślizgam się po kimś, przynajmniej z tydzień przerwy. Te młodsze to co drugi dzień inny facet. Jest róznica? ;)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zrobiłem eksperyment :)

 

Zalogowałem się na jeden z większych portali czatowych w Niemczech. Wpisałem jako nick "Aleksandra94PL". W ciągu 30 min dostałem wiadomość od 40!!! zdesperowanych facetów! Oczywiście nic nie odpisałem, ale jak na dłoni widać desperację facetów w krajach zachodnich, którzy polują na "piękne polki" :D  Bez żadnego zdjęcia, bez ujawniania "jak wyglądam". 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, radeq napisał:

@Bonzo działa :)

No niemożliwe :) :) :)

Wpakowałeś sobie zbliżony do mojego opis ?

4 godziny temu, radeq napisał:

Fajnie się gada z nimi, sypią fotkami i od razu seksualne napięcie się tworzy. Sobie człowiek życie ułatwił, z tym, że ja inicjuję kontakt. 

Dodaj jeszcze jakby tajemniczo coś w tym guście:

"Lepiej uroczo zgrzeszyć i tylko przez chwilkę tego żałować, niż w tej niedalekiej już przecież przyszłosci - ustawicznie żałować jak to bezpowrotnie przeminęły przecudnej urody okazje."

 

I ewentualnie:

"Grzecznym to nigdy nie byłem, nie jestem i już raczej nie będę. Ale grzesznym być - gdy mnie troszkę pokusisz - mogę spróbować"

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.