Skocz do zawartości

"Mam 28 lat, przesyłam swoje zdjęcia". Kobiety piszą do Tomasza Komendy


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Źródło artukuł https://wiadomosci.wp.pl/mam-28-lat-przesylam-swoje-zdjecia-kobiety-pisza-do-tomasza-komendy-6253120869574785a

 

Dyskusja na wykop https://www.wykop.pl/link/4318665/mam-28-lat-przesylam-swoje-zdjecia-kobiety-pisza-do-tomasza-komendy/

 

Pomijąc kwestie Tomasza Komendy, mamy oczywisty przykład postępowania kobiet - tutaj - byle by był inny niż pozostali.

 

@Marek Kotoński  zdaje się, że już była podobna audycja o postępowaniu kobiet w takich sytuacjach.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile listów dziennie dostawał od tych pięknych napalonych cycatych młodych pielęgniarek gdy siedział w więzieniu? Myślę, że żadnego. Mam pytanie do tych piszących kobiet, gdzie byłyście wtedy?

 

10 baniek to raczej nie przytuli z tego odszkodowania, ale bardzo solidny grosz mu wpadnie do kieszeni. Co i tak nigdy mu nie wynagrodzi tylu lat spędzonych w ZK.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu wiadomo o co chodzi. Z całym szacunkiem do Pana Komendy za to co przeszedł to żaden z niego przystojniak w dodatku z zaburzeniami psychicznymi to skąd taki odzew wiadomo. 

 

 

Sława i kasa. Nic innego tu nie widzę. A Perfidnosc pań jest niesamowita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Nie ma mowy, by nagle w kobietach odezwała się chęć poznania Pana Tomasza. Zrobiło się o nim głośno (słusznie), ale te wszystkie potencjalne partnerki to zwykłe szmiry głodne kasiory.

 

Momentami nie mogę pójść faktu, w jakich pojebanych czasach żyjemy Bracia...

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepsze jest jednak to, że Komenda wziął sobie za adwokata mec. Ćwiąkalskiego, który  przecież był ministrem sprawiedliwości za czasów PO i nawet palcem nie kiwnął w jego sprawie.

Gdyby nie PiS to nadal by siedział w pierdlu i jego jedynymi adoratorkami byliby tylko homo-więźniowie.

No ale co tam, nie omieszkał na dniach skrytykować ten "podły" PiS i ministra Ziobro,który przecież walczy z tą kastą sądowniczą i absurdami wymiaru sprawiedliwości. 

 

Wracając do tematu, oczywiście jak pojawiła się informacja , że Komenda będzie żądał 10 mln zadośćuczynienia to nie dziwie się, że ma teraz grono adoratorek. 

 

 

Edytowane przez Maynard
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie można uznać, że conajmniej 95% kobiet, które do niego leci to mentalne kurwy do potęgi, gdzie były jak siedział? Oh, cieplutkie serduszka tych aniołków, tak bardzo im żal tego człowieka, teraz mu pomogą... Nawet nie chcę wyobrażać sobie prawdopodobnego scenariusza, czyli oskarżeń Pana Tomka o molestowanie, bicie i tego typu rzeczy kilka miesięcy po ślubie, aby wyciągnąć kasę.

 

Ten człowiek został tak cholernie skrzywdzony, a jakaś dziwka jeszcze go dobije, bez żadnych skrupułów, grunt żeby $$$$ była. Obrzydliwe... Ostatnio czuję się taki zrelaksowany, radosny, spokojny... Ale jak o tym pomyślę to mnie skręca.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.