Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wpadłem na pewne pomysły.

1. Co sądzicie o utworzeniu w kilku zdaniach lub punktach (skrótowo oczywiście), takich zasad, które przyświecają idei forum, czegoś na wzór haseł reklamowych, które również by oddały charakter tego miejsca. 

Jest dość obfity tekst Marka o zasadach jakimi się mamy kierować, znajduje się on w zakładce REGULAMIN ale sądzę, że przydało by się kilka zdań a może i haseł, które będą gdzieś na wierzchu, coś jak Nokia: connecting people ;) Bracia Samcy: męskość, rozwój, pasja - czy coś w ten deseń jeśli chodzi o hasło. Jeżeli chodzi o jakieś zdania no to coś w stylu: Jest to miejsce gdzie możesz się rozwinąć, pokochać siebie, rozwinąć swoje pasje. Tutaj poznasz jak naprawdę działa kobieta oraz będziesz mógł podzielić się własnymi doświadczeniami. Zapraszamy. 

Brzmi to jak brzmi, trzeba podrasować ale podobnie @Silny reklamuje forum prawie co audycja ;) 

Jeżeli byłoby to hasło to mogłoby się ono znajdować zaraz pod napisem Sekta Samców. Jeżeli byłoby to zdanie lub kilka zdań opisujących skrótowo forum, znajdowało by się to pod tym czerwonym paskiem z zakładkami i napisem Sekta Samców. 

 

Moim skromnym zdaniem pozwoliłoby to nadać Forum fajną markę, podkreślilibyśmy pewne pozytywne cechy forum, ewentualnie takim hasłem zdementowali to, żeśmy mizoginy i nieudacznicy. Nie wiem co o tym myślicie? Fajnie by było pokazać nas z pozytywnej strony, skoro forum ma się rozrastać. 

 

2. Mam pytanie co do nazwy forum. Czy koniecznie musi być to "sekta"? W naszym społeczeństwie jest to słowo raczej negatywnie odbierane. No chyba że FAKTYCZNIE jest to sekta :D Nie wiem jak to odbierają nowe osoby, które tu przychodzą....

 

Czekam Bracia na Wasze opinie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Artem napisał:

ewentualnie takim hasłem zdementowali to, żeśmy mizoginy i nieudacznicy. Nie wiem co o tym myślicie?

Myślę o tym, że jeżeli musisz coś dementować, to znaczy, że traktujesz takie oskarżenia na poważnie.

A to osobiście nie mój problem.

 

53 minuty temu, Artem napisał:

2. Mam pytanie co do nazwy forum. Czy koniecznie musi być to "sekta"?

Tak.

W naszym społeczeństwie jest to słowo raczej negatywnie odbierane.

Zapoznaj się z koncepcją sarkazmu/ironii.

No chyba że FAKTYCZNIE jest to sekta :D 

TAK, TO FAKTYCZNIE SEKTA. BĘDZIESZ *APIERDALAŁ NA POLU ZIEMNIAKÓW, I ODDAWAŁ WUADZY SEKTY CAŁY HAJS.

ZACZNIJ OD DZISIAJ.

Nie wiem jak to odbierają nowe osoby, które tu przychodzą....

To ich problem. Za dużo myślisz co myślą inni ludzie. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Myślę o tym, że jeżeli musisz coś dementować, to znaczy, że traktujesz takie oskarżenia na poważnie.

 

Myślałem bardziej o gościach, którzy tu mają przyjść. Krótka informacja wyjaśniająca po co istnieje to Forum mogłaby być dla nich pomocna. Traktuję takie oskarżenia na poważnie pod tym względem, że mogą odstraszać nowych (którzy się mogą wahać jeszcze czy tu być) od naszego Forum. 

 

Cytuj

Zapoznaj się z koncepcją sarkazmu/ironii.

 

Wiem co to sarkazm/ironia.  O np. to jest sarkazm:

Cytuj

TAK, TO FAKTYCZNIE SEKTA.

 

 

Cytuj

Za dużo myślisz co myślą inni ludzie. 

Nie zaprzeczam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Artem napisał:

Myślałem bardziej o gościach, którzy tu mają przyjść. Krótka informacja wyjaśniająca po co istnieje to Forum mogłaby być dla nich pomocna. Traktuję takie oskarżenia na poważnie pod tym względem, że mogą odstraszać nowych (którzy się mogą wahać jeszcze czy tu być) od naszego Forum. 

Zapraszam do zapoznania się:
http://braciasamcy.pl/index.php?/page/1-credo/http://braciasamcy.pl/index.php?/page/1-credo/

 

23 minuty temu, Artem napisał:

Wiem co to sarkazm/ironia.  O np. to jest sarkazm:

No to jak wiesz, to po co pytasz o sektę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Dzięki. Właśnie ze streszczenia czegoś takiego mogłoby powstać takie hasło. 

 

4 godziny temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

No to jak wiesz, to po co pytasz o sektę?

Bo jak pisałem wcześniej, może to odstraszać kolejnych potencjalnych użytkowników. Dla mnie, dla forumowiczów to jest ironia ale niekoniecznie tak reszta (która przychodzi tutaj) może to odebrać :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Nie wiem jak to odbierają nowe osoby, które tu przychodzą....

To ich problem. Za dużo myślisz co myślą inni ludzie. 

 

Myślę, że o ile @Artem ma teraz jeszcze z tym problem to z czasem ogarnie i tę kwestię ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Loża Samców, też było spoko. Nawet w pewnym sensie lepiej mi się to kojarzyło. Czułem się 'członkiem':D elity, wybranym spośród wybranych.

A teraz jestem 'sekciarzem'.:D No i stulejarzem, chłopo-robotnikiem, pomocnikiem, pomocnika o zjebanym spojrzeniu na życie.

Cóż, taki koszt przynależności do sekty.:lol:

Edytowane przez Adolf
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Z racji pozwolenia "nadzorczyni" @SLV pisać poza rezerwatem może dostosować regulamin zezwalający "zasłużonym" kobietom pisać w dziale weterana?

2) Z racji ostatniej gównoburzy zrobić zapis w regulaminie, że " starsi moderatorzy i Admin" mają prawo zbanować bez podawania przyczyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest przywilejem a nie obowiązkiem, dlatego też na większości znanych mi forów jest pisana bądź nie, zasada, że administracja

może usunąć dowolnego użytkownika bez podania przyczyny.

Oczywiście w papierach porządek musi być, więc Admini w panelu jakiś powód sobie zapiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

1) Z racji pozwolenia "nadzorczyni" @SLV pisać poza rezerwatem może dostosować regulamin zezwalający "zasłużonym" kobietom pisać w dziale weterana?

 

Nie na całym forum, tylko w dziale dla "zasłużonych", nie wymaga to zmiany regulaminu.

 

Osoby, które mogą pisać w dziale weterana mają tą opcję włączaną z poziomu panelu administracyjnego i są umieszczane na liście, czyli jeśli jest to kobieta, a zostanie umieszczona na liście = ma pozwolenie do pisania w wydzielonym miejscu poza rezerwatem. 

 

Zasada ta była stosowana już wcześniej, zezwalano na pisanie kobietom poza rezerwatem np. w dziale o manipulacjach.   

 

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

2) Z racji ostatniej gównoburzy zrobić zapis w regulaminie, że " starsi moderatorzy i Admin" mają prawo zbanować bez podawania przyczyn. 

 

Jaki w tym sens, zawsze można napisać szczerze za co wylatuje.

 

Aczkolwiek idzie nowe panowie, koniec z publicznymi dyskusjami nad zasadnością banów, wszystkie sprawy z moderacja załatwia się na [email protected]  

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mosze Red napisał:
  2 godziny temu, Brat Jan napisał:

2) Z racji ostatniej gównoburzy zrobić zapis w regulaminie, że " starsi moderatorzy i Admin" mają prawo zbanować bez podawania przyczyn. 

 

Aha, albo wysłać do psychuszki z schizofrenią bezobjawową.

Skąd ci się biorą takie pomysły?

 

Już i tak się dziwnie zrobiło bez okrzykiwania kogoś Wrogiem Ludu bo..., bo tak, bo mogę, bo chcę, a jak się nie podoba to wypierdalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red @wroński

Właśnie chodziło mi o uniknięcie publicznych dyskusji i nieporozumień, jako przykład podam @GluX i jego kandydaturę na moda, został odrzucony i koniec sprawy. Nie było zamieszania i dyskusji na temat powodów.

Jaki jest sens podawać publicznie powód banowania, przez to rodzą się tylko plotki i insynuacje, podawać tylko czy perm czy czasowy.

Oraz do kiedy ktoś dostał urlop jeżeli był to czasowy, bo czasem ktoś się o coś kogoś zapyta na forum, a tu brak odpowiedzi, jest "na urlopie" i nie wiadomo kiedy wróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy mi się wydaje czy jednak wykorzystano moje pomysły? 

Co prawda proponowałem ten podpis pod tytułem forum ale tak jak jest w sumie nie jest źle:

http://imgur.com/a/FP9T1

 

Tylko proponuję tam zmienić trochę ten podtytuł z "Męskie forum nie tylko dla mężczyzn o kobietach i samorozwoju", na: "Męskie forum o kobietach i samorozwoju. Nie tylko dla mężczyzn". Albo jakieś przecinki tam wstawić, żeby bardziej logiczne to zdanie było :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Można by zwizualizować stopnie wojskowe odpowiednią grafiką. Prowadzę amatorsko stronę ze stopniami wojskowymi, jeśli szef będzie zainteresowany mogę podesłać grafiki do każdego stopnia.

A jak może to wyglądać? Zrobiłem kilka przykładów:

 58c3bd8460144_BSStopnieG.gif.0888dabb461d1aadbd4841263e73eddb.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie można dodawać załączników graficznych.

Wcześniej było dość duże ograniczenie co do wagi pliku, da radę je podnieść? Nie lubię wrzucać zdjęć z serwisów hostingowych, bo po pewnym czasie zdjęcia znikną i tematy się posypią. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, moja sugestia w prawdzie nie dotyczy forum ale samczego sklepu. Nie znalazłem lepszego tematu gdzie mógłbym to napisać; do rzeczy - chciałbym aby za książki i nagrania można było zapłacić w Euro. Nie wszyscy maja polskie konta i niektórzy mieszkają na obczyźnie a chcą nabyć produkty. Ułatw nam to o Stulejmanie Wspaniały. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej mam propozycje kosmetyczną.

Dziś się zarejestrowałem i trochę czasu zajęło mi znalezienie miejsca gdzie mam się przywitać. Może po prostu wkleić linka w wątku http://braciasamcy.pl/index.php?/announcement/16-zapoznaj-się-ułatwisz-życie-sobie-i-moderacji/ do powitania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.