Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.08.2017 o 14:35, Stulejman Wspaniały napisał:
Dnia 23.07.2017 o 19:54, Piter_1982 napisał:

Moim zdaniem warto rozważyć zmianę testu bezpieczeństwa przy rejestracji. Albo mój system coś szwankuje (na dwóch przeglądarkach miałem problem) albo problem leży w czym innym. Ogólnie droga przez mękę. 

 

Ciekaw jestem ile osób rezygnuje, przy problemach z rejestracją. Chyba że to celowy test determinacji.

 

Nikt nigdy się na to nie skarżył. 

 

@Piter_1982 jak widzisz da się cytować post, w którym zawarty jest jakiś cytat, więc problem tkwi u Ciebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały @MoszeKortuxy co robia MGTOW i Red Pill w jednym dziale z reszta rodzimych patusow? Bo te kanaly mi nie pasuja do dzialu dramy.

Moze warto by zrobic jeden dzial na forum "Youtube" i tam poddzialy z pozytywnymi i negatywnymi postaciami. Jest baardzo duzo kanalow na yt, ktore sa bardzo pozyteczne i wartaloby o nich wspomniec. Tam uzytkownicy mogliby wrzuca swoje propozycje.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Johnsons napisał:

Może warto dodać opcję usuwania własnych postów.

 

Nie będzie opcji usuwania postów, to otwarta droga do manipulacji treścią.

 

Użytkownik ma jedynie możliwość edycji posta przez 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut w zupełności wystarczy aby ogarnąć błędy stylistyczne i gramatyczne. Ja tak zazwyczaj robię po wrzuceniu posta, czytam i zaraz poprawiam. Potrzebne jest te 15 minut. Dbajmy Bracia o język, gramatykę i ortografię na Forum. Takie posty są bardziej czytelne i milsze dla oka. Więcej ludzi też Nas potraktuje poważnie i w ogóle przeczyta to co napisaliśmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2017 o 11:23, Stulejman Wspaniały napisał:

możliwość tworzenia własnych klubów... naprawdę genialna rzecz.

nie rozumiem o co chodzi z tymi klubami, mógłby ktoś wytłumaczyć? albo przegapiłem albo nie ma zbytniej wzmianki o tym na forum.

Domyślam się, że to coś podobnego jak grupa tematyczna na fb czy coś w tym rodzaju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę w "nieprzeczytanych" każde zdarzenie z danym youtuberem jest przez @MoszeKortuxy zaczynane jako nowy temat, czasem zajmuje to prawie całą stronę.

@Stulejman Wspaniały czy aż taki nacisk kładziesz na propagowanie tych youtuberów, czy @MoszeKortuxy za mocno się zaangażował?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym wdzięczny za łopatologiczne wytłumaczenie jak zwinąć dział dramy z listy nieprzeczytanych. Robi się to uciążliwe gdy na telefonie muszę z bagna shitcontentu YouTube'a wydłubywać tematy warte zawieszenia oka i które mnie na tym forum najbardziej interesują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reptiljanusz można było normalnie napisać, ale za mocno mnie obraziłeś szyderstwami i oskarżeniami. Przykro mi, ale decyzja mogła być jedna, ban ostateczny. Wiem że przeczytasz, bo korzystasz z setek IP...

 

@Brat Jan postaramy się usunąć to z nieprzeczytanych. Co do Mosze, bardzo dobrze się stara i dba o swój dział. Ja jestem zadowolony.

 

@Chrumkacz daj spokój chłopie, trzech naraz atakuje jedną rzecz, w tym jeden niezwykle agresywnie? Rysiek wam kazał, czy co? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Moje zdanie nt "Dram" jest niezmienne od początku. Widząc, że nie tylko mi wadzi spam w nieprzeczytanych przyłączyłem się do prośby o opracowanie jakiegoś rozwiązania, bo forum czytam głównie na telefonie. Regulaminu z tego co mi wiadomo nie naruszyłem. 

I nie, rysiek mi nie kazał tego napisać, nie trzeba być z nim związanym by uważać że dramy YT są szkodliwą zawartością. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chrumkacz dramy są szkodliwe jedynie dla tych, których piecze pewna część ciała o to, że dzięki temu forum się rozwinie. I dlatego zmasowany atak na dramy - których można PO PROSTU NIE CZYTAĆ. Nigdy w życiu nie korzystałem z opcji o której piszecie, wchodzę na forum i widzę nieczytane jako wytłuszczone.

 

A co do Ryśka to proszę, nie obrażaj naszej inteligencji, oczywiście że masz z nim kontakt i jesteś przez niego kierowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245269ba_o.png

Szczerze? to co Wam przeszkadza? ;) zróbcie tak jak nie chcecie widzieć. Dla mnie troszkę bez sensu..bo rozumiem, że komuś może się nie podobać ale żeby z tego takie "teatrzyki" robić? To jak z tymi piosenkami na YT gdzie hejterzy wbijają pod artystę, którego nie lubią i minusują i hejtują. Mogli nie wchodzić, nikt im tego nie kazał robić, a weszli. Wytłumaczy mi to ktoś? Prawdopodobnie (zakładam), że to forum jeszcze poszerzy sie o niejeden rodzaj tematyki, gdyż rozwój będzie tego wymagać. Po prostu, więcej osób, więc jeśli nie chcemy stać w miejscu a przyciągać no to taki krok jest konieczny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Jak to o co chodzi? O robienie szumu i wrażenia, że oto forum upadło kompletnie. A jest wręcz odwrotnie, i są osoby którym się to nie podoba. Co do likwidacji newsów z "nieprzeczytanych", niestety nie mamy takiej możliwości, sprawdzaliśmy to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak coś jest dobre dla forum, nagle kilka osób zaczyna atakować pomysł. Przerabiane to już było masę razy - w efekcie ja traciłem kupę czasu na dyskusję z ludźmi, którzy otwarcie ze mnie szydzili; nerwy, stres, spadała moja wartość w oczach ludzi, którzy widzieli jak bezradnie się miotam, tłumacząc oczywiste rzeczy szydercom. Było to żałosne w kontekście tego, że całe dnie zapierdalam by zarobić na te forum.

 

Teraz zmieniłem taktykę. Komuś się nie podoba mój pomysł? Niech przedstawi GRZECZNIE swoje niezadowolenie, i da lepszy pomysł. Chętnie skorzystam i nagrodzę taką osobę. A tu mamy jakieś jęki, żale, pretensje kierowane do mnie osobiście (!), sugerowanie co mam robić w życiu i co sobie robię, po prostu ktoś agresywny mnie atakuje - więc ja taką osobę wypraszam z forum. To moje forum, i ja ustalam zasady. Ponad trzy tysiące osób nie ma z tym najmniejszego problemu, ale nagle trafia się ktoś, komu wszystko się nie podoba i narzeka na wszystko, nie wnosząc nic na forum.

 

No to papatki.

 

Takie ataki są zawsze w grupie. Dlatego sugeruję że stoi za tym Rysiek. Dlaczego? Bo pojawił się w ataku Chrumkacz, który na zlocie miał z pozoru nieprzyjemną przeprawę z Tarnawą. Zrobiłem DOKŁADNE śledztwo, by dowiedzieć się czy było to coś złego, i nie było.

 

Ale szansę wyczuł Rysiek, i podkręcał Chrumkacza że został skrzywdzony przez Tarnawę - sam pisał o tym kilka tygodni temu na wykopie. W ten sposób przedstawił się jako przyjaciel Chrumkacza który się o niego troszczy, i pewnie rozmawiają sobie na skype, i Rysiek manipuluje Chrumkaczem. Dlatego każda akcja niezadowolenia przyciąga Chrumkacza, który zwiększa swą osobą wrażenie jakiegoś buntu, rewolucji i mas ludzkich które się buntują przeciwko tyranowi.

 

@Chrumkacz - Rysiek to manipulator, który podkręcił Twoje poczucie krzywdy, i w ten sposób się wkręcił w Twoje życie jako przyjaciel by Cię użyć do swoich celów. Ale Rysiek przyjaciół nie ma - to mściwy, samolubny, przekonany o swoim geniuszu cwaniaczyna, który wyciska - bez obrazy - wrażliwych chłopaków takich jak Ty - jak cytrynę. Użyje Cię tak jak użył Vincenta. Gdy zaczną się lata sądów to pierwszy sprzeda Vincenta, gwarantuję Ci to. 

 

Pomyśl logicznie - Rysiek był na forum szanowany, wkręcał się w moje życie jako kumpel/osoba przyjazna, a na zlocie zbierał o mnie info i przyznał się Tarnawie że chce rozwalić forum. Podlizywał do każdego, a jak ktoś się nie dał jak np. @Assasyn to go olał i już nie zauważał, bo Assasyn był za silny psychicznie i miał w nosie jego komplementy i bajki. Mało tego - wiedział o mojej przyjaciółce lekarce że jest po trzech zawałach, i walił z nią bluzgami z całej siły, aż ona płakała - wykorzystał ją żeby mi dosrać przez wykop za wywalenie z forum. A ja go nie wywaliłem ot tak, tylko zasłużył sobie solidnie za Ryśka Judasza itd.

 

To nie mędrzec filozof determinista piszący z pogardą o ludzkim stadzie, a bezmyślny baran z tego stada. Efektem jego geniuszu jest to, że popisał sobie, a będzie się tłumaczył przed sądem. Nie ma co, nieprawdopodobny strateg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może moja sugestia, taka do dopracowania ale pomysł, myślę, że jest OK. Mamy ścianę hańby, to proponuję również ścianę.. chwały? Można by tam wpisać osoby, które zasłużyły się dla forum jak np: Długowłosy (za arty i nie tylko) etc ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.