Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że ten dział "Youtube" jest teraz traktowany jako punkt zaczepienia dla hejterów i wrogów forum pod pozorem "walki z nierozwojowym contentem", ale czy na prawdę tym osobom chodzi o poprawę jakości forum? Moim zdaniem nie, ponieważ wcześniej już było podforum o nazwie "pierdzenie" i jakoś nikt nie inicjował "walki o jakość forum". Wystarczy krótka obserwacja aby zrozumieć co jest celem hejterów ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, wpadłem na pomysł jak możemy rozwiązać problem z nowymi użytkownikami, którzy nie przeczytali regulaminu. Co wy na to, by w miejsce domyślnego awatara, wstawić zgrabny napis "Użytkownik niezapoznany z regulaminem"? Nowicjusz żeby zmyć skazę, pójdzie przeczytać zasady forum i będzie wiedział co zrobić. Przy okazji unikniemy problemu na odpowiadanie przez innych w Świeżakowni osobom niezaznajomionym z regułami.

Edytowane przez koksownik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik To ciekawe ale ja poszedłbym jeszcze dalej i z automatu blokował nowym dostęp do wypowiadania się w innych forach. Wyglądałoby to tak, że nowy użytkownik się loguje, widzi/ma możliwość wypowiedzenia się tylko w świeżakowni - gdy to zrobi i zmieni avatar odblokowuje mu się całe forum. Taka moja wizja, choć pewnie realniejsza do spełnienia jest ta wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko fajnie, ponad rok temu myśleliśmy o podobnym systemie, jednak autorzy silnika forum stwierdzili, że nie przewidują takich opcji wykonywanych automatycznie. Przecież nikt nie będzie siedział 24/7 i nie zmieniał nowym avatara manualnie lub ustawiał blokad pisania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale nadal dział w Rezerwacie "Niedojrzali emocjonalnie faceci - ploty - dupoobrabialnia ;)" ma podtytuł:
"Jak widać po ilości postów :lol: w dziale w znajdziecie to co loszki jara najbardziej ;)"

 

Pora to zmienić, żeby było konsekwentnie w stosunku do nowych zasad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Radek to trzeba ustalić jaki to ma być czas, jestem za. Jak temat schowany np. od tygodnia czy dwóch, mogłaby go ta sama osoba odświeżyć bez warna. Czekam na propozycje dotyczące jaki to ma być czas dokładnie, i wpiszemy to do regulaminu.

 

Co na to @Rnext @Drizzt i @Mosze Red?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak.

 

Aktualizacja (odkopanie) tematu będziemy możliwa ale musi minąć minimum doba od ostatniego wpisu. Wtedy autor postu pisze na górze 'Aktualizacja; i dopiero właściwą treść postu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.