Skocz do zawartości

Moje propozycje odnośnie forum


Gość Dr Caligari

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za regulamin, właśnie wkleiłem. Artur zmienił forum tak, że niezarejestrowani nie mogą pisać - ale i nie mogą obejrzeć jak wygląda forum, to chyba jednak źle wpłynie na poborowych. Musi być stały dopływ kotów, bo sama kadra oficerska się ostanie tylko, komu wydawać rozkazy? :)

Panie Kapralu, kocur Gryf melduje!!! Aby ominąć tą przeszkode terenową należy wydać wojsku rozkaz odnośnie pomocy w pozycjonowaniu. Niech każdy zostawi po kilka sznurków dziennie w różnych miejscach dla zwiekszenia ilości linków przychodzących. Fala za falą wpływać będzie jak to drzewiej było ;) Howgh !
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, może by jakoś skombinować jakieś fanty, zrobić konkurs i dawać rzeczy forumowiczom? Może ktoś za reklamę by takie fanty dał, co o tym myślicie?

Inicjatywa dość zacna, pytanie pomocnicze brzmi kogo forum mogłoby reklamować a kogo by chciało? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich wydarzeniach z kolegą, który występował na forum niczym Bój W Trójcy Świętej Jedyny w 3 osobach - Akwarystyka Tradycyjna, gość i podobno Wrath Of Satan, proponuję, aby na forum mogły pisać wyłącznie osoby, które mają zarejestrowane konto. Ludzie z internetów mogą sobie poczytać nasze zajebiste posty i się pobrandzlować, jacy jesteśmy zajebiści, ale moim zdaniem należy wyeliminować możliwość pisania jako niezarejestrowany "gość". Według mnie to jest nieuniknione, ponieważ w miarę wzrostu popularności forum, będzie ono przyciągało wszelkiej maści trolle, zjebów, desperatów popaprańców itd. Dlatego należy zrobić to teraz, póki jeszcze nie narobili burdelu.

 

Kolega Black namierzył już kolejnego "kwiatka":

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/268-przyszlosc/#entry3506

 

Jak ktoś będzie się chciał udzielać na forum, to dokona minimalnego wysiłku i założy konto.

Przyznaję się że popełniłem błąd ale to z  poczucia troski o bratnią samczą duszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Qurna, na innych stronach, Firefox podkreśla mi błędy, a na tej magicznie nie chce :)

 

Już znalazłem, nie włączył mi się język polski na tej stronie :) Problem zniknął.

Edytowane przez Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Porada: Jeżeli komuś "muli" wczytywanie głównej strony, polecam wyłączenie Shoutbox'a (Shoutbox -> Preferencje) Duża ilość linków do YT powoduje ładowanie podglądów wszystkich zalinkowanych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojawiło się od wczoraj kilka postów przez "guest" boty wygenerowanych. Może pora ograniczyć możliwość pisania postów tylko dla zarejestrowanych użytkowników? Bo już dawno żaden guest nic nie napisał sensownego. Zauważyłem trend, że jak ktoś ma sprawę albo chęć napisania, to się rejestruje, bo widzi, że forum jest dobre. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa odpiął/ęła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.