Skocz do zawartości

Co droższe: Związek czy bycie singlem?


Dragonis

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do filmku ;) 
 



Od siebie dodam że nie zostały podane KOSZTY generowane przez kobiety tj.:
* Koszty utrzymywania drugiej połówki (jak to jest w przypadku utrzymywania żony przez pracującego męża)
* Straconego czasu i nerwów na kłótni z kobietą 
* Automatyczne nabywanie połowy majątku mężczyzny przez kobietę (w przypadku ślubu), czy nawet większości jego majątku ( w przypadku batali sądowo-rozwodowej)
* Bycie bankomato-beta-providerem, do czasu przeskoczenia panny na lepszą gałąź  (statystyczne min. 2/3 rozwodów w PL )
* i wiele wiele innych.

Także zdecydowanie droższy jest związek od bycia singlem ;)
Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Dragonis
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Dragonis Jezu, jaki żenujący film. Dobry dla beta-providerów by lać miód na ich serce i usprawiedliwić bycie beta-bankomatem. 

Tak jak wspomniałeś, zapomniano o kluczowych punktach. 

Niewiele kobiet decyduje się na takie życie 50:50 z opłatami i kosztami. Wycieczki do tropików? No w moim kręgu znajomych sami faceci stawiali te wycieczki dla swoich bab. Nie słyszałem by wspólnie się złożyli. 

Zawsze bycie singlem będzie tańsze od związku. 

Kino? Nie wyjdzie taniej, wystarczy karta UNLIMITED w Cinema City, a to koszt 500 zł rocznie i możesz oglądać setki filmów w skali roku, a zwróci się to z nawiązką przy cenie biletu 25 zł za seans. 

Jedzenie? Teraz mamy wiele portali do zamawiania, wiele lokacji w mapach google. PRzepisy też wszędzie dostępne to samemu zrobić albo zamówić nie jest problemem. A jak ktoś jest kumaty to na allegro za kilka zeta można zdobyć kupony rabaty -10 -20 złotych i jedzenie za grosze :v. 

Koszta wynajmu. Dziwnie to policzyli, chyba nie sądzą, że panna będzie chciała mieszkać w kaawalerce ??. Większe mieszkanko by móc psiapsiółom się pochwalić, myśleć o rodzince/dziecku więc pokój dla dziecka itd. 

Także facet na kawalerce z rozsądną ceną wynajmu będzie zawsze wygranym w porównaniu z typem co wynajmuje m2/m3 by babka była zadowolona. 

Te hotele/podróżowanie też mnie zabiło. Sam wielokrotnie podróżowałem i wynajmowałęm 1osobowe/2osobowe (jak nie było mniejszych) pokoje w ofertach promocyjnych/last minute za grosze. Koszta dojazdu też potrafię znaleźć za grosze w przyzwoitym komforcie. 

Myślałem nad portalem o tanim podróżowaniu, ale w sieci tego już od groma. 

Teraz podróżowanie wychodzi taniej niż biuro. Taka para, to pewnie facet zrzuca się na jej zakwaterowanie + rozrywki. Naprawdę rzadko, która kobieta składa się na wspólny wyjazd. 

O rozwodach/alimentach to już też nie wspomniał ten wymuskany pajac. Singiel nie ma zobowiązań i obaw o utratę majątku przez kobietę. Nie będzie też miał kredytu 25-letniego na dziecko pt: Alimenty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonis dobrze wypunktował to śmieciowe matrixowo video. Jedyny sensowny argument jaki tam "widać", to prezentowana Pani... Wszędzie muszą wstawiać te manipulacje, szczucie samicą, aby "przekonywać" do związku - to takie naturalne dla nich atakować tym przerostem dupy nad treścią. Co ja piszę, jaki argument, toż to niemożliwe, żeby związek z taką samicą nie był ZAJEkosztowny. Formy płatności znamy: własne wysokie smv ciała (chyba modela z okładki...), zasoby i bogaty lifestyle ($$$$$), koszty emocjonalne (własna supergarda psychiczna przed testami takiej samicy oraz trzymanie megaramy) etc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.