Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szanowni Państwo

Piszę,w sprawie tego że pogubiłem się, w życiu.Zacznę, od początku.Po 2 latach pracy za granicą,postanowiłem wrócić do Polski.Zatrudniłem się, w fabryce XXX i poznałem tam Kasie.Zaczołem z nią pracować i zaczeło się nie winnie.

Z samego początku były same żarty, później szły komplementy i później zaczeła mnie kokietować,wzbudzanie zazdrosci i "skromość gejszy".Ciągneło mnie do niej i zaczeła mi się zwierzać że ma ch*** meża ,że jest z nim tylko dla kredytu i jak to mówiła patrzyła mi prosto w oczy.Powiedziała mi że niezły jestem.Później uprawiałem z nią seks.Pojawił się później problem,bo pracuję też  jako fotograf senualny kobiet(sesje w bieliźnie)a Kasia tego nie akceptowała potrafiła dzwonić na sesji i robić mi awntury  i czułem że mi chce to odebrać bo z charakteru jest dominatorką.Teraz mam problem bo chcę to zakończyć wiem że rozwaliłem małżeństwo obcemu mi kolesiowi  i nie wiem co robić, facet Kasi pracuje w tym samym zakładzie co ja i Kasia ?

W skrocie to tak wygląda

Jak możecie to dajcie mi radę :)

Pozdrawiam was i dziękuje wam za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego jak to niechlujnie napisałeś. To moje zdanie. 

 

Zabawiłeś się podobała Ci się ok jeżeli ten gość nie był Twoim kolegą to nie miej wyrzutów sumienia to ona powinna mieć nie Ty. Natomiast jeżeli chcesz to zakończyć to całkowicie ucięcie kontaktu. Ona ma więcej do stracenia. Ty jesteś sam ona ma męża. Zawsze możesz napomnieć w przypadku gdy będzie nahalna, że on się o wszystkim dowie. Karty rozdajesz Ty, pytanie jak tą partię rozegrasz. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takich akcjach słyszałem często.

 

Laska ma męża i jeszcze Cię kontroluje? 

Grubo ??

Co do rozwalenia małżeństwa to hmm Ty jesteś sam. Ona powinna się pilnować. 

Wchodząc w romans w pracy, gdzie oboje tam pracują musisz przyjąć na klate tego konsekwencje. 

 

Wiedziałeś doskonale w co się pakujesz. W najgorszym wypadku dostaniesz po mordzie i wyleją Cię z roboty.

 

Możesz zawsze szybciej to sam zrobić. Wtedy unikniesz przykrych sytuacji w pracy.

 

Ps to nie koniec świata ?? 

Ludzie tu mają poważniejsze problemy ?

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia Haze nie przesadzaj nie róbmy z tego forum kółka różańcowego. Facet się zabawił to ona powinna wiedzieć co robi. Gdyby to był jego kumpel byłby śmieciem. Ludzie robią gorsze rzeczy i chodzą spokojnie spać. Co według Ciebie warto propagować dobroć, zrozumienie? Marek nagrał masę audycji do czego ta dobroć go w życiu doprowadziła. Facet skorzystał i nie ma co tego roztrząsać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się czy ci nie podżyruje kredyt ;) bo problemy masz. Albo,że dziwna wysypka cię dopadła i czy u niej "wszystko w porządku" :P 

 

Była audycja sztuka wychodzenia z związku czy jakoś tak ale nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Ramzes
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada, chujowo postąpiłeś Bracie. 

 

Postaw się w sytuacji tego gościa, nie chciałbyś, by podobna sytuacja spotkała Ciebie. 

 

Znasz takie powiedzenie, że gdzie się mieszka i pracuje, tam się chujem nie wojuje ? 

 

Zakończ to. I tak już nieźle nabroiłeś. Takie kobiety nie są warte uwagi prawdziwego faceta. Skoro nie szanuje swojego męża, i publicznie to upokarza, to nie jest warta cienia uwagi. 

 

Dziękuję ! 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 Załóżmy, że ta historia jest prawdziwa. Gość wiedział, że samica jest mężatką i mimo tego wpierdolił się między wódkę a zakąskę. Mało tego - jej mąż pracował z nimi w jednej firmie. 

 

" Ludzie robią gorsze rzeczy i chodzą spokojnie spać" - świetne usprawiedliwienie :) 

"Co według Ciebie warto propagować dobroć, zrozumienie?" - jasne, że tak. Jest różnica między byciem dobrym a naiwnym kretynem.

" Marek nagrał masę audycji do czego ta dobroć go w życiu doprowadziła." - i co? w związku z tym facet dla faceta powinien być chujem? A słyszałeś o czymś takim jak męska solidarność? O niej też mówił wielokrotnie Marek. Sęk w tym, że zawsze zapamiętuje się to co dla nas najwygodniejsze. 

Edytowane przez Amnesia Haze
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tytuschrypus napisał:

przecież to ewidentny troll

Nie wiemy tego. Poczekajmy aż moderacja ustali adres IP czy nie z Częstochowy. Give him the benefit of the doubt. Nie znam moderacji ale wiem że oni są sprawni. Bardzo sprawni.

 

I prawda, że nowy kaleczy mój język ojczysty straszliwie. Moje serce krwawi.

 

Załóżmy, że facet jest szczery. Moja rada: zerwać wszelkie relacje, zero kontaktu, zero sexu. A nawet zmiana pracy. Na tym forum nie promuje się sexów z mężatkami. Niech kafeteria o tym wie.

 

Wiem, że od trolli się aż roi. Ale nie możemy traktować tak każdego. Ale to już nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia kobiet, bo pije, bo bije itd są dla mnie śmieszne...

 

Zakończ najpierw związek, małżeństwo, relacje a później zaczynaj coś nowego. 

 

Wiele kobiet nie zakończy jednego a już inne zaczyna. 

 

To chore i omijać lub edukować kobiety w tym temacie.

 

Zamkniesz przeszłość. Ok możemy wchodzić w relacje. Innej opcji nie ma. 

 

Tzn jest, ale ma sie wtedy przeje.... ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dostaniesz sowicie po mordzie od jej męża i ona z resztą też.

Pierwszą i najważniejszą zasadą powinno być, że zajętych kobiet się nie rusza. Trzeba było anonimowa poinformować męża o jej krzywych ruchach i dać sobie spokój.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Przemek1991 napisał:

Postaw się w sytuacji tego gościa, nie chciałbyś, by podobna sytuacja spotkała Ciebie.

Nie chciałbyś, więc się delikatnie odpierdol od tej laski.

 

Godzinę temu, Mateusz2min napisał:

Kasia

To mnie przeraża. Co i rusz mówisz o niej zdrobniale. To tylko kobieta, Katarzyna, jak 3,5 miliarda innych kobiet. No i mężatka.

 

Autor wątku się nie odzywa, nie reaguje. Może to jednak troll, jak mniemał @tytuschrypus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Magician napisał:

Nie chciałbyś, więc się delikatnie odpierdol od tej laski.

 

To mnie przeraża. Co i rusz mówisz o niej zdrobniale. To tylko kobieta, Katarzyna, jak 3,5 miliarda innych kobiet. No i mężatka.

 

Autor wątku się nie odzywa, nie reaguje. Może to jednak troll, jak mniemał @tytuschrypus

Jaka Kasia , jaka Katarzyna ??? To tylko i wyłącznie Żona innego faceta! Z grzeczności nie użyłem wulgaryzmu- synonimu słowa Diva ! A tobie chłopie @Mateusz2min cipka oślepiła świat ! I tak z ciekawości ..... te 2min z awatara to co oznaczają ??? B)

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mateusz2min napisał:

W skrocie to tak wygląda

Jak możecie to dajcie mi radę :)

Pozdrawiam was i dziękuje wam za pomoc :)

W skrócie tak to wygląda, że niuch, niuch, trąci trollem.

User 0 repsów a w dodatku nick wskazuje na jak długo tu wpadł.

Bo tyle mniej wiecej potrzeba by napisać naprędce posta z literowkami i błędami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.