Skocz do zawartości

Witajcie.


Królowa Śniegu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jak łatwo można się zorientować jestem tu nową personą. Podobno zimną jak lód, ale to pozory. Raczej pełna dystansu.

O tym jak słusznie zauważyła moja poprzedniczka specyficznym forum dowiedziałam się od mojego baaaardzo serdecznego przyjaciela, który wysłał mi link z nadzieją, że wyprowadzi mnie z równowagi. Poczytam trochę i się przekonamy czy miał rację.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Królowa Śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łapinski napisał:

Brzmi bardzo kusząco

Nie wiem co w tym kuszącego, chyba, że próbujecie czytać między wierszami :D Ale nic z tego, typowa przyjaźń damsko - męska. Często sobie dogryzamy i u nas ma to głównie charakter przepychanki między płciowej. Zachęcał mnie do założenia forum "siostry samice", ale brzmi to fatalnie. Ale sama idea wydaje się dobra. Pożyjemy, zobaczymy. Jak na dzikie stworzenia przystało potrafimy być nieobliczalne :D Więc mogę czasami pokazać pazurek, zobaczymy jak szanowna brać ma dystnas do siebie.

 

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

To na starcie od razu pisze, że Twój przyjaciel prawdopodobnie czegoś od Ciebie chce ale ty tego nie widzisz

Nie sądze. To ja raczej widzę więcej od niego. Ale taktownie mu tego nie wypominam :D

Edytowane przez Królowa Śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.