Skocz do zawartości

Co kobiety dały światu ?


Bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mrowka napisał:

Płytkie strasznie jest myślenie, ze kobieta jest tylko do rodzenia a facet tylko do zapłodnienia.

Wszystko jak grochem w ścianę, nie wiem ile razy pisałem, że tak nie jest. Chociaż w sumie może nie czytać moich postów by to wiele tłumaczyło.

No nic...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mrowka napisał:

W drugą stronę to tak nie działa. Samce niestety empatii, wczucia sie w sytuację innej osoby nie mają, za to postępują równie schematycznie jak kobiety.

Widziałem mnóstwo wątków założonych przez kobiety, gdzie mężczyźni wypowiadali się - jak to mężczyźni - obiektywnie, padały rady rzeczowe, włącznie z rzuceniem kolesia (jak to możliwe u mizoginów?).Na przykład temat założony wczoraj przez @deomi. Tu taki drobny wtręt - być może autorka nie zauważyła, ale ten temat jest doskonałą ilustracją, iż mimo pisania infantylnych bzdurek w co drugim poście, gdy Pani założyła temat z prośbą o radę, dostała konkretne rady, wskazówki, świadectwa - nie raz. Co nie przeszkadzało jej w tym chyba nawet temacie poskarżyć się na forum:) Typowe:)

 

7 minut temu, Mrowka napisał:

akos mi udalo sie zrozumieć dlaczego samce na tym forum sa sfrustrowane kobietami i ich postawą.

To gratuluję, bo swój udział w tym wątku zaczęłaś właśnie od tego, że nie rozumiesz:) Ja Ci nawet, jak mi się zdaje, wytłumaczyłem. 

 

Cała reszta Twojej wypowiedzi każe mi się zastanawiać, co też porobiło się z tą dzisiejszą młodzieżą, bo takiego kompostu nie było w tym dziale dawno. Chyba od wczoraj. Nie planuję Cię rzecz jasna przekonywać - z żalem, bo obiektem ilustrującym tezy stawiane na forum jesteś świetny, ale Cię pożegnam:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mrowka napisał:

@Taboo, z forum wynika jasno, ze kobieta musi urodzic przed 30 r.z. bo potem jest stara. Dodatkowo musi byc ustawiona zyciowo, z mieszkaniem zeby potem faceta nie puscic z torbami.  Zeby urodzić musi złapać portki które ją zaplodnia. Musi skakac wokół samca żeby zechciał przekazac z laską swoj materiał genetyczny. Następnie szybciutko musi wrócić do formy, najlepiej juz po połogu i do pracy również.

Z tego forum nic takiego nie wynika, Ty czytasz zupełnie bez zrozumienia i nie rozumiesz o co chodzi w danym wątku. Domyślam się mniej więcej o jakie tematy może Ci chodzić pisząc to, ale nie potrafisz wyłuskać z nich ich sensu ani przesłania autora. Bez odpowiedniej wiedzy tu przekazywanej będziesz nadal rzucać jadem we wszystkich, kto bedzie miał inne zdanie, bo będziesz to podciągała pod swoja wizję, która ma sie nijak do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.