Skocz do zawartości

Książe Harry i spojrzenie z innej strony


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając pewien filmik na youtube i przeglądając zagraniczne komentarze wpadłem na pewien pomysł.

A co jeśli Ksionsze CHarry będzie chciał się rozwieść, lub co zabawniejsze będzie miał dziecko z tą babką a ona posądzi go o to, że molestował swoje dziecko lub nie ładnie dotykał ? To dopiero by był syf i gnój na cały świat :D 

Czy w razie podziału majątku, ksionrze będzie musiał oddać połowę swojego majątku - połowę majątku podatników ?. Może wtedy będą ujawnione ile kapusty ma Harold.

Nachodzą mnie te i inne ciekawsze rozmyślania na temat tego zabawnego małżeństwa. 

Zresztą widziałem już pewne przezabawne teksty typu:

 

2013 - Koleś, chcesz by ta kobieta na Ciebie spojrzała i się Tobą zainteresowała musisz wyglądać jak Brad Pitt albo być księciem.

2018 - Koleś, chcesz by ta kobieta na Ciebie spojrzała i się Tobą zainteresowała musisz być księciem.

2023 - Koleś... ?

 

Pozdrawiam i chętnie usłyszę wasze opinie o teoretycznym rozwodzie, i oskarżeniu o molestowaniu przez księcia, dzieciątka królewskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo

 

Ciekawe czy za 10 lat będzie mógł powiedzieć to samo równie przekonująco :D

 

Co do tematu, kobiety są zdolne do wszystkiego, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby świeżo upieczona panna młoda odwaliła taki numer. 

 

Mogę się mylić, ale ten książę to mi wygląda na takiego cipeusza ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SzatanKrieger said:

ksionrze będzie musiał oddać połowę swojego majątku - połowę majątku podatników ?

Jakiego majatku podatnikow ?? Oni (rodzina krolewska) maja swoje majatki w postaci ziemi, nieruchomosci i roznych biznesow.

 

Ksiaze Harry sam pewnie ma (albo dopiero bedzie mial, nie wiem) majatek odziedziczony po rodzicach + to co sam stworzy i to tym majatkiem bedzie sie musial podzielic z malzonka (chyba, ze w umowie maja co innego).

Edytowane przez Unhomme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu:

Różnica pomiędzy Rudym księciem a szarym Jamesem z Anglii czy Januszem z Polski polega na kilku rzeczach.

 

  1. Silne zaplecze rodziny
  2. Wpływy polityczne 
  3. Szeroko pojęta władza
  4. Rozpoznawalność całej rodziny a nie tylko pojedynczego osobnika

Rodzina królewska to szeroko pojęta grupa interesu. Gdyby Pani Meghan chciałaby wywinąć podobny numer to w przypadku zwykłego reżysera hollywood (jak to brzmi) a nie wspominając Janusza kierowcy koleś płynie w 5 sekund.

W przypadku nawet REALNEGO wycieku takiego skandalu (a wątpię żeby Harry był jakimś psychopata choć nigdy nie wiadomo) cała "organizacja królewska" przystąpiłaby do zatuszowania sprawy.

 

W przypadku groźby Pani Meghan nie obrywa tylko Harry lecz cała rodzina królewska a więc cała monarchia a więc cała Wielka Brytania. W takim wypadku Wielka Brytania jest ośmieszana i pogardzana na arenie międzynarodowej.

 

Przeciętny Janusz nie szkodzi nikomu (oprócz mściwej żony). Książe Harry to członek organizacji głownie PR-owej dla królestwa. Każdy poważny gracz w Anglii zadbałby dla własnego interesu (bankier londyński, przedstawiciel służb) aby taka informacja nie wyciekła. Tego typu infomacja uderzyłaby w każdego od samej góry w dół.

 

Taka różnica proszę Pana :)

 

@Gr4nt  - smutne czasy nastały. Jedno zdanie a tak do bólu prawdziwe...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam książe Harry w młodości był skandalistą. Czy to przypadkiem nie on chadzał po klubach go go i zabawiał się z tancerkami? Jaki mąż taka żona czy jakoś tak :P A tak swoją drogą to zastanawia mnie gdzie jego łysina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

To dopiero by był syf i gnój na cały świat

 

Obstawiam, że tak właśnie będzie, gdyż:

 

6 godzin temu, Przemek1991 napisał:

Mogę się mylić, ale ten książę to mi wygląda na takiego cipeusza

Patrząc na Jego decyzję małżeńską - masz rację.

Facet jest KSIĘCIEM!
Nawet będąc z wyglądu "-1", automatycznie w oczach 99,9% kobiet tytuł księcia Sussex robi z niego 10!!.

A facet wziął jakąś przechodzoną, używaną dupę...

 

DODATKOWO - NIE podpisał z nią umowy przedmałżeńskiej (!). Będącej standardem w rodzinie królewskiej!

http://www.businessinsider.com/prince-harry-meghan-markle-prenup-2018-3?IR=T

 

Sumując - gościowi oczy waginą zarosły KOMPLETNIE (!).

Patrząc na niego - wstyd mi za mój rodzaj...

 

6 godzin temu, tomek25 napisał:

W przypadku nawet REALNEGO wycieku takiego skandalu (a wątpię żeby Harry był jakimś psychopata choć nigdy nie wiadomo) cała "organizacja królewska" przystąpiłaby do zatuszowania sprawy.

 

Tyle, że owo "tuszowanie" było realne w latach 50. ubiegłego wieku.
Dziś - jeden tłit, jedna instafocia, jeden post na fejsiku - P O Z A M I A T A N E
 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Megan jest zagorzałą feministką. Jej sztuczny uśmiech wywołuje we mnie ciarki. Ten Harry to mało pewny siebie facet. Powinien szaleć z takimi możliwościami, a nie w coś takiego wchodzić. Dziwaczny typek strasznie. 

 

Wstyd za mężczyzn trochę ;) Jesteśmy pod względem emocjonalnym po prostu debilami. A ona jakaś piękna też specjalnie nie jest. Proszę spojrzeć dokładnie na jej nos. Z bliska to musi być bardzo średnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wierzę, że mogąc mieć praktycznie każdą kobietę na tej planecie, wybiera sobie na żonę starszą od siebie rozwódkę.

Tu musi być jakieś drugie dno, nie może być innej możliwości.

Chyba, że to ta...mityczna miłość.

 

Wyobrażacie sobie jak teraz odwali kobietkom którym się termin przydatności kończy i są po przejściach?

"Co, ona mogła znaleźć księcia to ja nie mogę?".

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.