Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2018 o 19:45, Niepowtarzalny napisał:

Nawet mi przy niej nie stanął. Mam jakąś blokadę do teraz i jestem zły za tą sytuację, mówiłem koledze dlaczego przy mnie zaczął się z nią macać a on mówił : Stary, ona była taka zajebista, że już nie mogłem...

Yyyyy, wyjaśnij mi. Czy dobrze zrozumiałem - poszedłeś po raz pierwszy na dziwki z kumplem i to w dodatku do tej samej ?

No wolne żarty.

 

Na divy chodzi się:

a. samemu (najlepiej)

b. można z kumplem, bardzo zaufanym ale pod warunkiem, że ZANIM pójdziecie - Ty sobie upatrujesz Jolkę a on Gośkę. I tego się trzymacie.

 

Co prawda ja się nigdy o żadne kobiety z innymi facetami nie wykłócałem - ale jest rzeczą znaną, że w facecie (zwłaszcza skażonym matrixem) siedzi podświadoma zazdrość nawet o damę, z którą nie jest się w jakiejkolwiek relacji :)

 

Jesli nie miałeś do czynienia z divami do tej pory - to najlepszym rozwiazaniem jest wybrać sobie kobietę nieco starszą, mniej obleganą. I najnormalniej jej powiedzieć prawdę (ze jesteś świeżak w te klocki)

Jesli dama jest kumata (a doświadczona diva jest) - zrozumie w mig i będziesz przeszczęśliwy :)

 

Cholera. Gdyby moja przyjaciółka nie wyszła za mąż za klienta w zeszłym roku - dostałbys na nią namiar a ja w ramach braterskiej pomocy zaanonsowałbym Cię u niej odpowiednio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.