Skocz do zawartości

Prawdziwy matrixowy mężczyzna...


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

A ja wam Bracia powiem, że bardzo się cieszę, że nie jestem "prawdziwym mężczyzną" z definicji kobiet lub białych rycerzy i cieszę się, że jestem na forum z ludźmi, którzy też w zdecydowanej większośći nie są "prawdziwymi mężczyznami" i możliwe, że tak jak ja nie chcą nimi być.

Pozostaje tylko zapodać klasyką.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Znam kobietę która deklaruje, że gdyby przyłapała męża na zdradzie to spakowałaby mu walizki i kazała się wyprowadzić. To jest nieważne, że razem włożyli wkład w jego kupno i nie zawarli intercyzy. Ale jej się należy, bo to On jest świnią, zdradził ją, więc jej jako poszkodowanej należy się mieszkanie, ona w to wierzy i żadne logiczne argumenty o sądowym podziale majątku do niej nie docierają.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, wrotycz said:

Szopen ze swoją George, skończyli marnie

Dlaczego? Przeżyli kawał czasu razem, Chopin będąc z nią napisał wiele znakomitych utworów. Nie zapominajmy że Chopin był nieuleczalnie chory, wcześniej oświadczył się pewnej Polce, lecz oświadczyny z uwagi na jego chorobę nie zostały przyjęte.

 

Na wschodzie prawdziwy mężczyzna to taki co nie pije i nie bije swojej kobiety;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

ona w to wierzy i żadne logiczne argumenty o sądowym podziale majątku do niej nie docierają.  

Ja to wiem, ty to wiesz, sędzia to wie, ale ona nie wie?:lol: Zycie szybko zweryfikuje jej tok myślenia!

 

A pro po :D 

Prawdziwa kobieta nigdy nie ma :

  • Czasu
  • Pieniedzy
  • w co sie ubrac 

Zawsze ma :

  • Rację
  • Genialne dzieci
  • Męża idiotę

Z niczego potrafi zrobić :

  • Sałatkę 
  • Zupę
  • Awanturę 
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Les said:
5 hours ago, wrotycz said:

Szopen ze swoją George, skończyli marnie

Dlaczego? Przeżyli kawał czasu razem, Chopin będąc z nią napisał wiele znakomitych utworów. Nie zapominajmy że Chopin był nieuleczalnie chory, wcześniej oświadczył się pewnej Polce, lecz oświadczyny z uwagi na jego chorobę nie zostały przyjęte.

Dobra, dobra. Niech ci będzie, Chopin się w ten sposób realizował, ale chodziło mi w szczególności o te pisarzyny, które nas raczyły swoimi wywodami na temat niespełnionej miłości i innymi romantycznymi uniesieniami. Skoro tak im "dobrze" szło to mi robiąc to samo co oni pójdzie równie dobrze, więc rozsądek każe mi robić na odwrót, żeby mi szło tak jak ja chcę ale paniom (w ogólności) nauczycielkom (w szczególności) bynajmniej o to nie chodzi. Im chodzi o to że prawdziwy mężczyzna... oddaje wypłatę żonie i tym podobne "mądrości". To ja dziękuje za te mądrości, postoję i popatrzę. A nóż widelec się czegoś nauczę.
Mam nadzieję, że się rozumiemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna będzie

- Bezgranicznie ufał swojej kobiecie, nie wymagając tego jednocześnie od niej.

- Kupował kobiecie prezenty/zabierał ją do restauracji nie wymagając tego nigdy od niej

- Zaspokajał jej wszystkie potrzeby, nigdy nie wspominając o swoich (bo przecież jej potrzeby są ważniejsze - w końcu jest kobiętą. Prawdziwą Kobietą)
- Nigdy nie wymagał od niej seksu, nawet jeśli od lat go nie miał. 
- Weźmie na siebie winę jeśli kobieta go zdradzi, w końcu jest mężczyzną.
- Sam oczywiście nie pomyśli o szukaniu spełnienia u innej nawet jeśli nie miał seksu dosłownie od lat.
- Zawsze będzie dla niej podporą i nadstawi ramię do wypłakania, oczywiście milcząc na temat swoich problemów, bo jest mężczyzną - więc musi być twardy dla siebie i innych mężczyzn, a czuły tylko dla niej
- Zawsze porzuci swoje pasje dla kobiety, żeby zamiast ich uprawiania wysłuchiwać jej pierdololo.
- Zawsze przepisze swój majątek na kobietę, żeby poczuła się przy nim bezpiecznie.
- Nigdy nie zakwestionuje jej zdania gdyż mogłoby to ją doprowadzić do łez, a przecież łzy kobiety to porażka każdego mężczyzny 
- Będzie słuchał jej we wszystkim ale jednocześnie będzie męski, stanowczy i niezależny.
- Będzie znosił obrażanie go przez kobietę przy innych ludziach. W końcu jest mężczyzną i powinien to po prostu wytrzymać.
- Będzie wychowywał dzieci kobiety z poprzednich związków/ONS - w końcu jest prawdziwym mężczyzną i potrafi wziąść odpowiedzialność (za interesy wszystkich którzy chcą go wykorzystać)
- Pozwoli swojej kobiecie na wszystko, sam jednocześnie ciągle się pilnując aby nie zrobić czegoś co mogłoby się jej nie spodobać.
- Nigdy nie kupi nic dla siebie, lecz jego kobieta zawsze będzie dostawać to co chce, a na dodatek pojedzie na drugi koniec polski aby jej to kupić i przywiezie pod drzwi. 
- Jego celem życiowym będzie aby jego kobieta była szczęśliwa - w końcu szczęśliwa kobieta oznacza szczęśliwą rodzinę/związek.
- Jeśli jest singlem, będzie się nienawidził za to każdego dnia i odda się pierwszej lepszej która raczy na niego zwrócić uwagę.
- Jeśli kobieta jest młoda i niezdecydowana da jej czas na zużycie swojej młodości (cock carousel) i za parę lat jak jej uroda zacznie się zmniejszać zacznie z nią aseksualne randkowanie a ostatecznie uczyni swoją żoną. W końcu młodość ma prawo i powinna się wyszaleć - oczywiście tylko młodość kobiety.
- Jeśli kobieta zażąda rozwodu prawdziwy mężczyzna zgodzi się na rozwód ze swojej winy, odda jej bez walki cały swój majątek i przez następne 10 lat będzie się obwiniał że związek się rozpadł. 
- Da swojej kobiecie pełny dostęp do swojego konta bankowego, pozwoli zarządzać swoimi pieniędzmi, zaś sam będzie wdzięczny za wydzielenie jemu kieszonkowych na paliwo, które pozwoli dojechać mu do pracy.
- Oczywiście będzie zawsze sam sprzątał, prasował, gotował, zajmował się dziećmi w domu, nawet jeśli kobieta nie pracuje lub pracuje na niepełny etat. 
- Jeśli przyłapie kobietę z innym przekieruje swoją złość na tego mężczyznę ale nigdy nie powie złego słowa kobiecie. W końcu ona zdradziła tylko przez niego!
- Nigdy nie dotknie swojej kobiety, chyba że będzie potrzebowała masażu, albo żeby zapiął jej sukienkę kupioną oczywiście za jego pieniądze.
- Odda samochód kobiecie żeby jeździła na zakupy do galerii kiedy on pracuje. Sam w końcu może jechać autobusem. 
- Jeśli ma dwa samochody odda jej ten droższy. 
- Jeśli ma więcej zawsze da jej tyle żeby miała więcej niż on. W końcu prawdziwy mężczyzna nigdy nie pozwoli aby jego kobieta czuła się gorsza. 
- Każdego dnia będzie czuł się niegodny swojej kobiety i mówił sobie że to on ma niesamowite szczęście iż z nią jest.
- Zawsze będzie zmieniał swoje zachowanie, w zależności od humorów i oczekiwań kobiety.

Jak łatwo media/społeczeństwo mogą sprzedać totalną samodestrukcję osobie dając temu ładną nazwę...

Edytowane przez Panther
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/15/2018 at 6:00 PM, Still said:

prawdziwy mężczyzna oddałby mieszkanie swojej żonie przy z rozwodzie

One są z innego komiksu w tym temacie. Mój kumpel prowadzał się kiedyś z typiarą, która miała słaby kontakt z ojcem (jeździł na kontrakty gdzieś wpizdu i bywał w domu parę dni w roku), ale jak w obrazek była wpatrzona w starszego brata. W sumie nie tylko ona, bo też jej siostra, ciotki, babcie - cała rodzina. Jego dziewczyna zerwała zaręczyny, ale w sumie raczej bez awantur, można powiedzieć, że to była wspólna decyzja. Typ w geście białorycerstwa na odchodne dał jej swój samochód (nic specjalnego, ale z 10-12 koła to wart), bo miała przejebany dojazd do pracy, a on miał jeszcze Harleya. Cała rodzina (w sensie baby) wyła z zachwytu, jaki to on wspaniały, szlachetny itepe, itede. Niedługo potem w drodze do pracy staranował go roztargniony kierowca i gostek zginął na miejscu. I żadna, z tego co wiem, nie podniosła nawet tematu, że jakby jechał do roboty jak zwykle, czyli samochodem, to by żył. I dalej było, że taki wspaniały, szlachetny, jaka szkoda, a żadna nie wpadła na pomysł, że po prostu zachował się głupio, za co zapłacił najwyższą cenę.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2018 o 08:51, SennaRot napisał:

Mniej zabawna i bardziej już zaskakująca jest sytuacja gdy mężczyzna/mężczyźni określą zbiór cech - określających w jego/ich mniemaniu prawdziwą kobietę

Prawdziwa kobieta zaczyna się od 80D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.