Skocz do zawartości

Bracia, czy was też kobiety ignorują całkowicie na ulicach ?


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, self-aware napisał:

@tytuschrypus - Nigdy nie interesowałem sie PUA. Patrzę w oczy kobiet bo poprawiam swoją pewność siebie, uczę się uśmiechu do drugiej osoby. Nie zamierzam do nich podchodzić. Robię to tylko dla siebie.

Wybacz, ale tak mi się skojarzyło, bo jest wstęp puasów właśnie do podchodzenia, zapodawany nowicjuszom właśnie z tego powodu, by zyskać pewność siebie, a potem należy się uśmiechać. 

 

Teoretycznie wszystko robimy dla siebie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzą, te atrakcyjniejsze maja wyraz twarzy typu bez kija nie podchodź chociaż tam gdzie teraz mieszkam ludzie są bardzo mili i pomocni. Jak spytam o drogę jakaś młoda fajna niewiastę to mi pomoże z uśmiechem na ustach i można przy tym miło chwile pogadać. Wczoraj  na ulicy zaczepiła mnie starsza Pani i powiedziała że poruszam się jak model i tak wyglądam i mógłbym nim zostać chyba coś w tym jest ? Szkoda tylko ze u staruszek mam takie branie.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BrightStar napisał:

 Szkoda tylko ze u staruszek mam takie branie.

Jak nie mocno pomarszczona, brałbym.

Starsze kobity fajnie gadają o związkach, miłośći. Chłop musi porządnie wyruchać i basta. Młódki gadają o wnętrzu i romantycznosci.

Najstarszą miałem "czterdziestketrójkę" i celuję coraz wyżej. Seks z kobietą dla seksu a z młódką dla korzysci to dwie różne sprawy. 

 

Ogólnie na ulicach można zauważyć matrixowe plony. Dziewczyny z modnymi torebkami, ciasnymi spodniami wręcz z wyeksponowaną piczką i z jebitnymi okularami na twarzy. Zauważyłem, że często takie gwiazdy przeglądają się w szybach sklepowych niczym w lustrze. Ostatnio miałem śmieszne zajście z taką gwiazdą. Nadchodziła z przeciwka. Był poranek, 7 rano, słonce za chmurami a ta w jebitnych okularach "ofkors" przeciwsłonecznych. I przegląda się w szybie sklepowej. Sprawdziła że włosy ok, idzie dalej. Ja powstrzymałem śmiech. Zagaduje!!! 

- hej dziewczyno co tam zauważyłaś?

- że co ja, gdzie? A tam, no na.... buty ten, a co?

- no nie wiem, jest wcześnie, podejrzewam że przed chwilą wyszłaś z domu i na pewno przeglądałaś się w lustrze !!! 

- co jakie lustro, "paczyłam" na wystawę, co śledzisz mnie jaki dom

- chyba nie zapomniałaś jak wygladałaś 20min temu jeszcze w domu

- ale jakie lustro, dziwny jesteś

- wiem

- nie mam czasu

Odeszła, ale obejrzała się bo stałem w miejscu i się gapiłem.

 

Jeśli ubiore się eksponując klatę i bary to mam spojrzenia. Do tego mam 190cm. Ale morda paskudna i w głowach szprotek się sieczka robi. Niby kawał chłopa, ale kurwa ten ryj hie hie

Starsze mają to w D

 

 

Edytowane przez IgorWilk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgorWilkZa 60tki się mam brać? Aż tak zdesperowany nie jestem ? Różnica między zadbaną 40tką a 60tką jest kolosalna. Gdyby mnie taka zadbana Milfa zaczepiła nie miałbym nic przeciwko, też miewałem kilka przygód z 35+ ostatnio w kinie i potem finał w toalecie ? To zaledwie kilka w zyciu i takie Panie to już zwykle mężatki i jak chcą kogoś na przygody to jakiegoś byczka, a ja jestem 175cm, drobna budowa ciała, choć podobno ładna buźka lecz też nie dla każdej i nie wzbudzam tym szału macic niestety ? W moim przypadku, aby taką znaleźć trzeba dużo czasu, energii, nerwów. Ty 190cm, dobrze zbudowany masz pewnie łatwiej.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ty żył w społeczeństwie, gdzie panie zabiegają o mężczyzn, to też byś większą ilość pań miałbyś w dupie.

Niestety, żyjemy w społeczeństwie dla pań, one są ,,atakowane" wszędzie przez panów, to one wybierają same najlepsze modele.

Hipergamia jest taka rozdmuchiwana, że paniom się w głowach poprzewracało.

 

Kiedyś pisałem że moja znajoma pasztet (2/10) miała... już co najmniej dwóch narzeczonych. A ci to mieli poziom co najmniej 5/10.... LOL.

Jak do pasztetów idą faceci z poziomem +3, to co się dziwić, że panie nie zwracają uwagi na facetów, którzy są równi w SMV czy nawet +2 do SMV?

Tak jak poprzedni bracia pisali, internety, Facebooki, istagramy, spowodowały, że nawet pasztety mają atencję większą od średniej urody faceta. :(

I mamy teraz niż demograficzny. Panie chcą ideała - a ideałów jest mało - więc panie nie dopuszczają ,,przegrywów" do siebie.

Zresztą były badania że kobiety wolą być którąś tam z rzędu dziewczyną zajebistego faceta, niż być tą jedyną u średniaka.

 

Takie życie.  

Ja już dałem sobie spokój z szukaniem atencji wśród pań. Nie z moim wyglądem. :(

Ten świat jest dla facetów 10/10 z osobowością ekstrawertyków.

 

Brzydsi faceci introwertycy są olewani, bo media programują społeczeństwo że są nudni.

A panie im wierzą na słowo.

 

Matrix zbiera żniwo - co możemy z tym zrobić?

a) nic

b )Zwiększyć SMV -> co nie zawsze jest możliwe, bo na genetykę nie mamy wpływu.

 

Moja rada? Olać to. Bo skończy się wkurwieniem.

 

Co do otwartości pań +30.... kończy się młodość, więc chcą po korzystać, ale one tylko lekko zmniejszają wymagania...

Ja tam wolę laskę 25+, ale zanim skorzystam to będę miał 35 lat XD

 

A co do babć, one były całkiem inaczej wychowane - bez faceta jesteś niczym, umrzesz z głodu - nie to co dzisiaj, że to faceci muszą mieć kobiętę:

Dziewczyna bez faceta -> ma wymagania, nie znalazła tego jednego, nie bierze byle czego, czeka na jedynego (taaaa)

Facet bez dziewczyny -> gej, ciamajda, przegryw, żadna laska go nie chce

 

No a u babci to było tak:

Dziewczyna bez faceta -> stara panna, umrze z głodu, dzieci nie będzie chciała, nikt jej nie chce. Ogólny strach przed samotnością -> musiały więc się starać o faceta.

Facet bez dziewczyny -> kawaler, ale nie miał czasu szukać kobiet bo pracował (w PRL był ciężki zapierdol) -> facet musiał tylko mieć wolę na kobiety.

 

Trochę inny wydźwięk, prawda?

 

Jak miałeś kasę, to panny się pchały, bo chciały uciec od biedy, więc było ,,ważne że to chłop" -> (a to, że i tak hipergamia dawała znać, to w tajemnicy skakały na lepszych, jednak w PRL to było tabu).

a dziś nie wystarczy że jesteś chłopem, masz spełniać wymogi, a jak nie, to będziesz sam.  (tu już mamy ,,przyzwolenie" społeczeństwa na skakanie z gałezi na gałąź, więc one korzystają)

U babci było odwrotnie.

 

Więc dlatego babcia mówi że jesteś przystojny że możesz mieć dużo dziewczyn, bo za jej czasów pewnie by tak było. Ona żyje przeszłością.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale na chuj się tak nakręcać i to w kółko rozkminiać i się dołować. Nie chcą to nie chcą. Ja tam mam mnóstwo planów i pomysłów na siebie bez kobiet na kolejne 10 lat co najmniej. Zauważam że im bardziej latam za kobietami tym wpadam w większą frustrację i zaniedbuje inne sfery życia i swoje marzenia, po chuj mi to jak korzyści praktycznie nie ma. A energię seksualną staram się przekierowywać w co innego, choć nie jest to łatwe i czasem upadam.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BrightStar napisał:

No dobra ale na chuj się tak nakręcać i to w kółko rozkminiać i się dołować. Nie chcą to nie chcą. (...)

Zauważam że im bardziej latam za kobietami tym wpadam w większą frustrację i zaniedbuje inne sfery życia i swoje marzenia, po chuj mi to jak korzyści praktycznie nie ma. A energię seksualną staram się przekierowywać w co innego, choć nie jest to łatwe i czasem upadam.

No dokładnie, nie ma co szukać atencji, panie chcą ideałów, a tych jest może 20% na świecie...

Olać to, i skupić się na siebie. Pamiętajcie, ich cnota jest warta 200 zł, to już lepiej zainwestować, niż się wkurwiać olewaniem przez panie.

Przynajmniej zdrowie psychiczne wam nie padnie.

 

Ta sytuacja jest dla nas koszmarna, ale prędzej czy później się skończy (natura nie lubi próżni + Islam) i panie będą mniej warte od rzeczy martwych.

A one będą w ciemnej dupie. :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, CzarnyR napisał:

Panowie kur.. :D wszystko jak krew w piach. To, że się patrz nie znaczy, że jej się podobasz !!! To trzeba zapamiętać. Samiczka sprawdza czy patrzysz na nią z pożądaniem i podbija sobie ego jeszcze bardziej. Przynajmniej tak jest w większości co do procentów był tu taki co rzucał na lewo i prawo ale chyba go pochłonęło :D 

To też, ale to nie jedyny aspekt, po prostu od przystojnego faceta który wpadł jej w oko ego bardziej puchnie jak się spojrzy, uśmiechnie niż od internetowego walikonia z dziewiczym wąsem i tak dalej.

Ja systematycznie zbieram spojrzenia od lasek, każdego dnia :)

Zresztą co to kurwa za temat? kafeteria?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zły_Człowiek napisał:

Ten świat jest dla facetów 10/10 z osobowością ekstrawertyków.

Z tym to chyba trochę jednak przesadziłeś :P Jasne, jak najbardziej jestem z tej ekipy, która uważa, że geny definują Twoje życie w bardzo mocnym stopniu i jak ktoś urodził się wysoki i przystojny no to miał, ma i będzie miał po prostu łatwo, no ale sa na forum chłopaki z niższym SMV i też sobie radzą. Przy czym przez niższe rozumiem powiedzmy 7+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi wpadło do głowy. 

 

Jeśli chcecie kultury, odwzajemnionych uśmiechów, życzliwości...

 

... polecam wybrać się na szlak zdala od miejskiej dziczy. I dzień dobry i uśmiech jest, nawet pogadać można.

 

Człowiek obcując z przyrodą pozbywa się tego boku codziennego życia.

 

Pozdrawiam leśnych dzików.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2018 o 21:02, SzatanKrieger napisał:

czy was też kobiety ignorują gdy jadą na rowerze, idą pieszo, coś tam robią w srajfonie ?

Kobieta, która ma SMV o wartości 3 i wyżej jest w swoich oczach boginią, którą trzeba zdobywać każdego dnia od nowa. Może być zezowata i mieć krzywe nogi, a i tak się uważa za 8 cud świata. Samce, no skakać na mój widok! Ona ma cycki i cipkę i myśli, że tylko ona może stawiać warunki. Nie, tak nie jest. Świadomy facet też stawia warunki a one są wtedy w szoku. Jak to? On coś wymaga ode mnie? Niedojrzały emocjonalnie. Wkurwia mnie trójka, która wymaga coś od siódemki. Gdyby odwrócić role, to miałbym desant feministek na skrzynce.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tak po prostu na ulicy to z 90% ludzi wzajemnie się ignoruje, co może prowadzić do błędnego wniosku 'kobiety mnie ignorują'. Na ulicy ludzie są na chwilę, dokądś idą, czasem się spieszą, prawie nikt nie nastawia się na interakcje towarzyskie. Co innego np. w knajpie.

13 godzin temu, Magician napisał:

On coś wymaga ode mnie? Niedojrzały emocjonalnie.

I ma problem z kobietami. Ktoś go skrzywdził. Mizogin. A w ogóle to nie jest prawdziwy mężczyzna.

Edytowane przez krzykwers
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, krzykwers napisał:

prawie nikt nie nastawia się na interakcje towarzyskie

A te wszystkie nastolatki paradujące po galeriach handlowych? One chyba są chętne na interakcje. Taka 16-letnia 'prawie' kobieta z kilogramem tapety na twarzy i wściekle czerwonymi ustami dumnie kroczy po galerii i zastanawia się ilu frajerów będzie chciało mnie dziś poderwać. Do tego szpileczki, obcisła kusa sukieneczka. Oczywiście pewnie z żadnym się nie umówi ale będzie kosmicznie dumna z tego jak duże zainteresowanie generuje wśród facetów. Bo chyba tak wyzywająco ubrana nie przyszła do galerii kupić nową ekierkę i cyrkiel na matematykę.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Magician napisał:

Oczywiście pewnie z żadnym się nie umówi ale będzie kosmicznie dumna z tego jak duże zainteresowanie generuje wśród facetów.

No właśnie, chyba o to głównie chodzi - żeby się na nie gapić. Jakbyś do takiej zagadał, to pewnie by się zapowietrzyła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.