Skocz do zawartości

Bracia, czy was też kobiety ignorują całkowicie na ulicach ?


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, krzykwers napisał:

No właśnie, chyba o to głównie chodzi - żeby się na nie gapić. Jakbyś do takiej zagadał, to pewnie by się zapowietrzyła.

One sycą się atencją wzrokową samców, bo swoją wartość/samoocenę podświadomie opierają na płodności/atrakcyjności ciała (zwłaszcza w wieku rozrodczym), co nie przeszkadza im obwiniać facetów o bycie świniami (gra społeczna, ich świadomość w ten sposób maskuje niskie instynkty, chcą czuć się lepiej ze sobą...). To jak w przypadku, gdy świadomie chwalą dziewictwo, a podświadomie nienawidzą prawiczków i pragną "doświadczonych".

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamPogadam napisał:

One sycą się atencją wzrokową samców

To prawda, od kiedy niewinnej kobietce wyrosną cycki to chodzi dumnie po ulicy i galeriach i bada jakie wrażenie robi na samcach. Testuje co może ugrać w zamian. Jak faceci ją zaczepiają to ona udaje, że jest niewzruszona, ale jej ego rośnie. Z każdym kolejnym zaczepieniem jest rzekomo zniesmaczona ale jednocześnie cieszy się, że tak wielu facetów chce ją poznać. Zaczyna się uważać za boginię. Nie, nie jesteś boginią, droga pani, jesteś zwykłą kobietą, której się wydaje że jest niezwykła.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale cały temat jest w ogóle od czapki zupełnie. Dobrze napisał @PewnySiebiekurwa, to tylko ulica - nawet jak się uśmiechają to właśnie do siebie bo mają atencję - tak naprawdę. Nie polecam nikomu się tym przejmować, bo przez takie rzeczy właśnie normalni faceci wpadają w kompleksy - bo żadna nie odpisuje na portalach, bo się nie uśmiechają, bo podejścia nic dają... Panowie - zazdroszczę wam zmartwień. Szczerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia Dokładnie jak napisał Tytus – na forum pojawiło sie dużo temat ó w negatywnych – jestem niewidzialny, ignorują mnie kobiety, aplikacje randkowe nie mają sensu, bo nie odpisują  to pokazuje:

 

-ciagłe żebranie o atencję ze strony kobiet

-nierozumienie działania kobiet I ich procesu myślenia

-cos robicie źle I trzeba zmienic taktykę a nie ciagle działać tak samo

 

Zacznijcie traktowa ć kobiety jak kumpla I w ten sposob rozmawiać bez parcia na związek bez idealizowania ich I podniecania sie wizją szparki.

 

Nie przejmować  się niepowodzeniami – to ludzkie I atakować nastepna dalej

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pytonga Trzeba mieć też trochę empatii, bo jak ktoś ma x porażek z rzędu, to normalne że zaczyna powątpiewać.

Dodatkowo czyta niektóre posty na forum, które piszą przystojniaki - "wystarczy dobrze się ubrać" i już powód do zmartwień gotowy.

 

Jednakże trzeba przełknąć gorzką pigułkę. Jak jesteś 5/10 (razem z zasobami), to nie oczekuj kobiety lepszej od Siebie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, rozumiem to doskonale PewnySiebie.

Dlatego Bracia powinni rozważyc w ramach treningu interakcje z kobietami o  niższym SMV lub Milf-y trenować gadkę, zachowanie – oswajać sie z nimi plus jak bedzie okazja zamoczyć pytonge.

 

To nie są święte krowy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PewnySiebie napisał:

Trzeba mieć też trochę empatii, bo jak ktoś ma x porażek z rzędu, to normalne że zaczyna powątpiewać.

Albo trzeba mu wprost napisać, że jeśli jako porażkę traktuje to, że kobieta nie odwzajemnia uśmiechu na ulicy, to musi sobie coś przestawić w głowie.

 

Są takie zabawki dla dzieci, gdzie klocki o określonym kształcie trzeba wrzucić do środka przez odpowiednie wycięcie. I mamy tutaj przykład kogoś, kto wciska w kwadratowy otwór w krzyżyk. I frustruje się, że nie idzie. Gdyby to, co proponujesz przełożyć na ten przykład, to trzeba wykazać się empatią, podejść i powiedzieć: "nie przejmuj się stary, nachodzą Cię wątpliwości, ale kiedyś się uda". 

 

Ja wolę wskazać, żeby jedna spróbował ten krzyżyk wcisnąć w otwór w kształcie krzyżyka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PewnySiebie napisał:

"wystarczy dobrze się ubrać"

Moim skromnym zdaniem ubiór faceta nie jest najważniejszy. Jak facet jest niski, chudy, pryszczaty, cherlawy, nieproporcjonalny, zaniedbany, z brudnymi pazurami, to żaden garniak od Armaniego ani złoty gangsterski łańcuch na szyi mu nie pomoże. Ważniejsze od ubrania jest to na co to ubranie zostanie założone. I aspekt kluczowy: by laska Cię nie olała to musisz mieć coś ciekawego, niebanalnego, nieszablonowego, zaskakującego do powiedzenia, więc teksty typu "hej, malutka, fajną masz dupcię, idziemy na lody?" raczej furory nie zrobią.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem tak zniesmaczony realiami, że to ja w tej chwili ignoruję kobiety, więc bywa, że one zerkają, żeby się zorientować czy spojrzę.

W pomieszczeniach zamkniętych, gdzie dłuższy czas przebywamy razem i ja robię coś w ciszy, przychodzą i przepraszają, gdy głośno rozmawiały.

Nie lubią jak się lekceważy ich obecność, więc wolą zaczepić, żeby jakiś kontakt wzrokowy jednak nastąpił.

Może mi przejdzie:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stradi

 

Powiem Ci, że też coś takiego mam akurat.

Po prostu ilość kłamstw, którymi człowiek był karmiony oraz zachowania kobiece, teoretycznie nie logicznie nie jednemu narobiły siwych włosów.

Ja teraz patrzę nawet jakoś z politowaniem jak widzę bogatych facetów z którymi na przykład kobiety są tylko dla klasy.

Pozdrawiam bracie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stradi napisał:

że one zerkają, żeby się zorientować czy spojrzę.

W pomieszczeniach zamkniętych, gdzie dłuższy czas przebywamy razem i ja robię coś w ciszy, przychodzą i przepraszają, gdy głośno rozmawiały.

Nie lubią jak się lekceważy ich obecność, więc wolą zaczepić

 To prawda, tak jest sam tego doświadczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2018 o 21:02, SzatanKrieger napisał:

czy was też kobiety ignorują gdy jadą na rowerze, idą pieszo, coś tam robią w srajfonie

Tak, szczególnie irytujące jak jadę samochodem - przez to stanowią zagrożenie w ruchu drogowym dla siebie i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgorWilk starsze są najlepsze!

Starsza to chce się po prostu ruchnąć z Tobą jak facet... Przy tym widać, że one czerpią 100% satysfakcji z seksu, jara się Tobą jako Tobą, nie oczekują cudów- tylko emocji.

 

Młode łaski seks traktują jako inwestycje, co było poruszane wiele razy. Znam niektóre nimfy co to po prostu lubią, ale zawsze jak mam jakąś młodą to widzę ten niepewny wzrok: ,,dobrze dam mu co chce, ale żeby mnie nie zostawił". Są sztywniejsze, bardziej kwadratowe w łóżku. Tak jakby z musu to robiły.

 

Stuknijcie taką 45-48, jazda bez trzymanki ?, jednak najlepsze są około 40-tki. Miodzik

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.