Skocz do zawartości

Coś na koncentrację i spokój jednocześnie, szybko! ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Asian Ginseng - naturalny nie wiem jak po polsku.

 

Both American ginseng (Panax quinquefolius, L.) and Asian ginseng (P. Ginseng) are believed to boost energy, lower blood sugar and cholesterol levels, reduce stress, promote relaxation, treat diabetes, and manage sexual dysfunction in men.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone osobiście. Dla mnie działa znakomicie.

 

 

@Bruxa Czytając twoje posty mam wrażenie,że jest w tobie coś szorstkiego co trzyma na dystans. Może to cię uwiera albo to tylko wrażenie ;) . 

 

I tematy z forum. Polecam zwłaszcza triki dla samca czy jakoś tak ;) 

 

Edytowane przez Ramzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomogło... W sensie.. że próbowałam to i owo aż poczułam, że i tak nie dam rady i miałam wywalone - no i sukces. :))) Ta cała koncentracja i parcie na sukces powoduje frustrację, która się zamienia w nerwowość. Miej wyjeb***, a będzie Ci dane działa.

 

4 godziny temu, Ramzes napisał:

Sprawdzone osobiście. Dla mnie działa znakomicie.

 

 

@Bruxa Czytając twoje posty mam wrażenie,że jest w tobie coś szorstkiego co trzyma na dystans. Może to cię uwiera albo to tylko wrażenie ;) . 

Filmik sprawdzę.

 

A Was nie uwiera? Postarałabym się bardziej, ale na forum ma być pełna kultura. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niacyna (wiatamina B3) w dawce 3 g dziennie (ale dochodź do niej stopniowo, począwszy od 500 mg w dawkach podzielonych) – 3 x 1 g. Powoduje przejściowe rozszerzenie naczyń krwionośnych, ale uspokaja i wyostrza umysł, choć tylko w końskich dozach. U mnie się sprawdza. Miłych wrażeń :D!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie kupy- na trochę masz spokoju no i koncentracja też się podnosi przy robieniu klocka.

A tak na serio, to wyciszanie myśli i bycie w teraz. Nie możesz doświadczyć lepszego spokoju i koncentracji bez potrzeby forsowania koncentracji.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.