Skocz do zawartości

Głośnik mobilny Bluetooth


Perun

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem recenzję jakiegoś chłopaka na YT, o tę: KLIKNIJ MNIE, i wydaje się całkiem spoko, biorąc pod uwagę, że kosztuje tylko stówkę.

 

Co prawda, sam mam troszkę inny głośniczek, o taki: KLIKNIJ MNIE, i jestem w szoku, co to małe gówienko potrafi. Jakość dźwięku, głośność, żywotność baterii, szybkość ładowania, design - wszystko na plus. Wcześniej miałem dwie pokaźne kolumny od Creative, ale pozbyłem się ich, bo zajmowały za dużo miejsca w porównaniu do malutkiego, kompaktowego głośniczka. Kolumny górowały nad nim jedynie basem, ale w ogólnym rozrachunku głośniczek bił je na głowę.

 

Ze sprzętem od JBL nie miałem do czynienia, więc nie mogę go polecić lub nie, ale zaryzykowałbym na Twoim miejscu, bo nada się do wszystkiego: telefonu, tabletu, komputera itd., jeśli nie jesteś audiofilem.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Perun napisał:

o sądzicie o zakupie JBL Go lub innego głośnika na BT ?

Posiadam, to zależy jak duża powierzchnia Ci potrzebna - ja na przykład używam go w łazience, bo lubię jak mi muzyka gra. Takie głośniki są generalnie znacznie głośniejsze, niż mogłoby się wydawać:)

Miałem też inny, jakiejś bezfirmówki, różnica ogromna - nie polecam.

 

JBL mam jeszcze słuchawki i nie narzekam.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.