Skocz do zawartości

Ona chce FwB, a ja związek


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia samcy,

mam miłosny problem, z którym chciałbym się z Wami podzielić i wysłuchać opinii.

Poznałem na organizowanej przeze mnie domówce koleżankę, od razu fajnie sie rozmawiało, całuski i przytulanka. Praktycznie spędziłem z nią 3 dni pod rząd. Tydzień później spotkaliśmy się u mnie i uprawialiśmy seks. Wszystko fajnie, tylko że ona cały czas mówiła, ze nie wierzy w miłość i że robimy to friends with benefits.
Problem polega na tym, że bardzo ją polubiłem. I ona chyba mnie też - piszemy z sobą, spotykamy się po prostu żeby spędzić czas, poprzytulać. Świetnie się dogadujemy i wydaje mi że pasujemy do siebie.

W jaki sposób mogę rozwinąć tą znajomość? Nie ukrywam, że BARDZO mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to Ci oczy piczką zaszły. Za szybko się chcesz z nią związać, daj sobie czas na lepsze poznanie tej dziewczyny, bo teraz działa na Ciebie haj hormonalny i dostrzegasz tylko to co w niej dobre. 

 

Jeśli ona nie chce związku i jak to mówi nie wierzy w miłość, to próbując ją przekonać do siebie możesz narobić tylko więcej szkód niż pożytku.

 

Działaj na spokojnie, pośpiech w takich sytuacjach nie jest wskazany Bracie ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.