Skocz do zawartości

Walka o prawa ojca, konferencja z detektywem Rutkowskim


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Bracia, 

 

korzystając z odrobiny wolnego czasu, surfując po internecie, natknąłem się (na wykopie) na dość intrygujący materiał video z konferencji prasowej (?) detektywa Rutkowskiego. Nie wiem, czy wątek był już poruszony na forum i omawiany, jeśli tak, to proszę o usunięcie go przez administratorów.

 

Chciałbym poznać wasz punkt widzenia jeżeli chodzi o zachowanie poszczególnych osób na tym nagraniu. Jak najbardziej pozytywnie podchodzę do tego, co zostało powiedziane (a wręcz wykrzyczane) przez Pana, który tam odgrywa główną rolę. Mimo tego, że widać, że stres, nerwy, ogólnie trochę brak doświadczenia w robieniu burd u chłopaka, to jednak poklepałbym go po plecach i wyraził swoje uznanie dla idei, którą reprezentuje. Naprawdę ciężko zrozumieć tę pogardę, reprezentowaną przez pozostałych uczestników wydarzenia, te durne teksty odnośnie "posikania", "nie unoszenia się", itp. W niektórych momentach nóż się w kieszeni otwierał! Rozumiem, że niektóre z tych tekstów można wyłapać łatwo ze strony kobiety, ale wtedy to nie dziwi i krótko i na temat riposta leci i sprawa załatwiona. Tutaj nadawcą tych tekstów jest facet (biały rycerz?).

 

Ogólnie ciekaw jestem waszego spojrzenia na sprawę.

 

http://www.youtube.com/embed/XNdBNCpBdgk

Edytowane przez pawell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozumiem idee, ale chłopak chyba podszedł do tego od złej strony.

 

Oskarżenia o walkę ideologiczną, grubo. Za grubo.

 

Widać, że ma jakiś osobisty związek z tym brakiem ojcostwa, może sam się wychowywał bez taty i ma to za złe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty koleś, odważny, opanowany, asertywny, merytoryczny. No i powiedział smutną prawdę, że dzieci wychowywane bez ojców będą miały problemy w życiu.

Chilijski partyzant to stary UBek, Rumcajsowi zbroja lśni, ochroniarzowi z kominiarki słoma wystaje, a pani nic nie pomogła ta szkoła specjalna.

Edytowane przez Wikary
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze pod filmem też ciekawe.

 

'' Popieram, kobiety są w naszej kulturze traktowane jak święte krowy. W przypadku rozwodów nie ma możliwości prawnego wynegocjowania spotykania się z dzieckiem nawet jeśli wyrok sądowy jest w tej kwestii jasny, ponieważ za niewykonanie wyroku kobieta nie ponosi żadnej kary. Proszę to sprawdzić u kuratora sądowego. ''

 

'' Zobaczcie jak Rutkowski z góry patrzy na tego człowieka, samemu wyglądając jak idiota. Dodatkowo matka zatrudniła głupka do sprawy rodzinnej, więc kto to ma nasrane w głowie? Znam takie przypadki rodzinne. Kurwiszcze pewnie zdradzało i żąda teraz 50% majątku i prawa do dziecka, robiąc z siebie ofiarę, a z partnera przestępce. Oj znam takie sytuacje, z własnego podwórka ;) Nie ważne co powiesz w sądzie, kurwisko będzie kłamać i tak wygra. ''

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zrobiłem notatki z tego filmu ale nie całego.

Co ciekawsze:

Facet w Moro do siedzącego Ojca:

- byleś w Wojsku?

- Nie byłem, a co to ma za znaczenie, 3.5 miliona Dzieci wychowywanych bez Ojca, rozumiesz?. od 89 w Ministerstwo Sprawiedliwości Podało

- wy jesteście z przemysłu rozwodowego , a tamten regularnie niszczy Ojców. Ile pan już zrobił krzywdy Dzieciom?

- Pan jest z tego znany, że krzywdzi Dzieci. Te Dzieci będą wychowywane bez Ojców na maminsynków, mięczaków, lalusiów.

-Pan jest przedstawicielem marksizmu antykulturowego. Pan niszczy kulturę w Polsce.

Dzięki temu co Pan robi, później jest tak, że wszyscy w Sądach myślą, że Dziecko ma iść do Matki.

-4% Dzieci idzie do Ojców. Kultura bez Ojca. bez Menszczyzny i Ojców.

-Menszczyzna jak się złości. to nie oznacza, ze ma iść do Psychiatryka. Złość jest po to, żeby walczyć.

 

Ja jeszcze dorzucę artykuł z Onetu na temat Praw Ojca:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pozwol-mi-byc-tata/mbfsk9h

Była żona ma dziecko z księdzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.