Skocz do zawartości

Wygląd faceta a szanse u was.


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, rentjer napisał:

Bo jak czytałem ukradkiem

My natomiast Ciebie nie rozumiemy, na kit zakładać pincent kont i pisać, że ukradkiem zerkasz na forum. Nami się nie przejmuj @arch

15 minut temu, Wielokropek napisał:

Chodziło mi o to, że na Twoich "Becky" stroju w zasadzie nie widać (no, poza paniami w strojach kąpielowych), bo zdjęcia skupiają się na twarzach

To nie żadne Becky tylko www.google.pl "Russian slavic girls" ?

Becky znaleźć na necie jest cholernie ciężko, a jeszcze bardziej kobietę, którą z własnej nie przymuszonej woli wstawiła fotkę bez mejkaupów, a te które wstawiły to chyba miały pistolet przystawiony do skroni albo karabin M-44 :D 

 

P.S Załóżcie temat o sukienkach @Hatmehit czy @Wielokropek sam był bym ciekaw np jakie wy lubicie czy polecacie. Osobiście lubię kobiety w sukienkach, ale mało które w nich chodzą a szkoda, ma to swój urok. 

Ale oczywiście jak macie ochotę.

 

10 minut temu, Hatmehit napisał:

część sukienek jest ładna, nosiłabym

Też mi się podobaja w sumie :D 

10 minut temu, Hatmehit napisał:

Logiczne jest, że faceci wyglądają w nich źle

Kwestia gustu ?

Ta jest świetna, bardzo mi się podoba - taka żywa :) :

3277e0e5c8164098b3a7c1ff018268f0.jpg

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

My natomiast Ciebie nie rozumiemy, na kit zakładać pincent kont i pisać, że ukradkiem zerkasz na forum. Nami się nie przejmuj @arch

Przykro mi, ale musisz mnie z kimś mylić. Znam tego całego Arch, ale ja to nie on. Zdjęcie mam wysłać, czy co?

 

@SzatanKrieger Ja lubię Cię kolego czytać, widać że jesteś mądrym gościem. Jednak mam wrażenie, że Ty to jesteś taki trochę teoretyk. I któregoś dnia możesz spotkać zawodniczkę, która po prostu Tobą zakręci i Cię przemieli, czego w żadnym wypadku Ci nie życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rentjer

Trochę jestem :D 

 

Ale najważniejsze, byś miał szacunek do siebie to wtedy masz naturalną ochronę nawet przy zawodniczkach ale mną się zawodniczki nie interesują bo nie ma czego ugrać :) 

3 minuty temu, rentjer napisał:

czego w żadnym wypadku Ci nie życzę. 

Spoko dzięki również uważaj na siebie ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ta jest świetna, bardzo mi się podoba - taka żywa :) :

Krój ładny, ale wzór przypomina mi trochę babciną pościel:P Mogłaby być czarna w czerwone kwiaty lub beżowa z koronką. Ależ się we mnie baba włączyła...

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Atutem sukienek jest jeszcze jedno, ale...musi akurat w ten dzień wiać wiatr, czasem po prostu natura nagle może odkryć przed nami widoki ??

Kobiety mają sposoby na powstrzymywanie tego;) Atutem jest z pewnością dla partnera kiedy podciąga tylko i jest dostęp do ciała, a nie tak, że byle random ma widoczki na wietrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ma_ napisał:

:D niektóre sukienki rodem z lat 90.. Panowie świat idzie do przodu, moda też ;)

 

Tak, niektóre pokazali przeraźliwe, ale cóż... Taki gust. Sama za modą komplertnie nie nadążam i preferuję klasyczne lub vintage, więc nie mam pojęcia nawet, że coś było w 90s modne:D Bardziej się znam na modzie 1790-1890. 

 

Adidaski do sukienki fajne, ale ona sama w sobie okropna, jak już taki offtop powstał. Te falbany w okolicy ramion-piersi są 'wieśniackie' oraz wyraźnie źle wszyte, co jest zmorą mody komercyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty, pachnący i musi miec pelne uzębienie (nawet najwiekszy biedak jak ja moze uzbierac na naprawe zębów jesli zaniedbał), wzrost nie ma znaczenia, tusza tez niekoniecznie. Jesli o siebie dba to juz jest duzy plus. 

 

Ale co wam sciemniac bede. Wielkosc członka ma znaczenie. 

I to duże ?

Szkoda tylko ze to raczej się okazuje na końcu, po jakimś czasie spotykania się, bo golym okiem raczyj nie widac ?

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Hatmehit napisał:

Tak, niektóre pokazali przeraźliwe, ale cóż... Taki gust. Sama za modą komplertnie nie nadążam i preferuję klasyczne lub vintage, więc nie mam pojęcia nawet, że coś było w 90s modne:D Bardziej się znam na modzie 1790-1890. 

 

Adidaski do sukienki fajne, ale ona sama w sobie okropna, jak już taki offtop powstał. Te falbany w okolicy ramion-piersi są 'wieśniackie' oraz wyraźnie źle wszyte, co jest zmorą mody komercyjnej.

Hatmehit -zgadzam się  i ogólnie kobieta z fotki jest bardziej jak dziecko-dziewczynka niż kobieta w moim odczuciu. 

 

6 minut temu, MalVina napisał:

Czysty, pachnący i musi miec pelne uzębienie (nawet najwiekszy biedak jak ja moze uzbierac na naprawe zębów jesli zaniedbał), wzrost nie ma znaczenia, tusza tez niekoniecznie. Jesli o siebie dba to juz jest duzy plus. 

 

Ale co wam sciemniac bede. Wielkosc członka ma znaczenie. 

I to duże ?

Szkoda tylko ze to raczej się okazuje na końcu, po jakimś czasie spotykania się, bo golym okiem raczyj nie widac ?

soooo true ! :)

A propo bycia pachnącym - to jak idę ulicą zazwyczaj nie patrzę na mijane osoby, ale jak ktoś pachnie taaaaaaaaaaak piżmowo-drzewno to się w zawsze obrócę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MalVina napisał:

 Wielkosc członka ma znaczenie.

No dobra ale to jaka długość,grubość jest dla kobiety ok napisz, bo ważne jest gdy pisze to kobieta żeby wyprowadzić facetów z matrixa, że niby rozmiar się nie liczy i wgl , że tylko charakter się liczy i bla bla i inne białorycerskie pierdolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wzięłam miarkę ?Długość minimum 12 cm ale im krótszy tym grubszy moim zdaniem. Grubość jest na pewno ważniejsza niż długość. Biorąc pod uwagę ze punkt G jest na 7 centymetrze to niby kazdy da rade, ale jak bedzie cienki i malo zwinny to juz nie ? obwod min 10 cm na 100% chociaz taki 15 cm to juz bedzie zdecydowanie za duży. Mam nadzieje ze pomoglam ☺️

Edytowane przez MalVina
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adidasy Superstary, część pakietu dla klonów. Jaka ja jestem oryginalna. :D

 

Z tym czlonkiem to racja. Pewnie to był argument (no i technika) dla panny, która ze swoim przyszłym (obecnym mężem) szla na browarki. Walneła kilka, odprowadził ją na chate. A ona zamykała drzwi i dzwoniła do mnie żebym jej taksówke zamówił i przyjeżdzała na bolcowanie.

 

Wszystkiego najlepszego. Wcale Ci sie nie dziwię, ze nie wiedziałaś "co zrobić". ;)

Edytowane przez Pankoneser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rentjer napisał:

@Patton @SzatanKrieger @Ksanti wy to w ogóle coś robicie poza pisaniem na forum? Pracujecie, dokształcacie się, czy tylko jęczycie jak to źle jest z kobietami? 

No w końcu sobie o mnie przypomniałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozchodzi się i tak o kwestię akceptowalny/ nieakceptowalny. Dla mnie 80 procent mijanych facetów na ulicy jest akceptowalne z wyglądu. I może nawet niektórzy by mnie kręcili w wyrku. Z innymi potrzebowałabym czasu. Co nie znaczy, że nie byłabym w stanie z nimi uprawiać seksu. To zależy od kobiety, czy podnieca ją zwykłe męskie ciałko i czy jest w stanie to robić bez chemii. Bo taką prawdziwą mocną chemię czuje się tylko do jednego w stanie zakochania. Przynajmniej w pewnym okresie. I tych motylków większość by chciała, a nie pierwszego lepszego. Wy powiecie, że chemia tylko z 10% facetów- chadów, ale może to się jedynie zdarza rzadko, a nie że tylko z określonymi facetami. Mnie na przykład zupełnie nie jarają takie typowe przykłady badbojsów podawane przez mężczyzn. Pomijając, że to dziwne i podejrzane, w jaki niby sposób możecie ocenić atrakcyjność drugiego mężczyzny. Wygląd może, ale atrakcyjność to coś innego. 

Ryan Gosling mi się podoba, ale gdy nie jest zarośnięty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MalVina napisał:

Pierwsi dwaj - podzielam Twe zdanie. Ten ostatni za bardzo kanciasty jak na moj gust ?

Ha, a mi najbardziej własnie ten kanciasty, jak go uroczo określiłaś, się podoba :D  Choć nie wiem, gdzie Ty te kanty widzisz. On ma bardzo pociągłą twarz, jak to się mowi czule - końską ;) Do tego krzywe usta i widoczne bruzdy. No, cudo! :) 

Edytowane przez gladia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.