Skocz do zawartości

Wygląd faceta a szanse u was.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Tak, jak większość kobiet, która ubrana jest ładnie.

Tylko że spośród tych które są ładnie ubrane ,wiele ma podobny styl, albo i nawet ten sam. Także bardzo rzadko widzę taką która swoim stylem zwraca moją uwagę. 

 

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Obserwuję, jak większość mężczyzn jest zachwycona, kiedy kobieta założy jakąś tam sukieneczkę albo bluzkę z odsłoniętym pępkiem. 

No to pokaż jakieś fotograficzne przykłady odpowiedniego twoim zdaniem stylu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na ulicy dwie atrakcyjne dziewczyny - jedna w podkoszulku i letnich szortach, które opinały jej kształtny tyłek, a druga - bardzo ładna blondynka - w spódnicy do kolan, wpuszczonej w nią bluzce z zapięciem pod szyją. Włosy elegancko upięte. Stylistycznie to trochę lata pięćdziesiąte. Robiła niesamowite wrażenie, nie mogłem oderwać wzroku. 

Wszystkie te bardziej rozebrane niż ubrane mogą się schować przy dziewczynie, która potrafi wyglądać... dziewczęco. Nie jak laska, nie jak suka, ale jak kobieta.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/2/2020 at 11:03 AM, zychu said:

w spódnicy do kolan, wpuszczonej w nią bluzce z zapięciem pod szyją. Włosy elegancko upięte. Stylistycznie to trochę lata pięćdziesiąte.

Właśnie m/w opisałeś mój styl. :P

Ja zamiast upinania włosów czasem po prostu zakładam kapelusz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 12:03, zychu napisał:

Wszystkie te bardziej rozebrane niż ubrane mogą się schować przy dziewczynie, która potrafi wyglądać... dziewczęco. Nie jak laska, nie jak suka, ale jak kobieta.

O to to! Jestem pewna, iż panowie i tak lubią popatrzeć na opięte wyćwiczone tyłki oraz prześwitujące sutki, lecz w świecie połowicznie rozebranych  lasek już zdecydowanie większą (raczej pozytywną) uwagę zwraca elegancka, skromna kobiecość. Wincyj takich, wincyj.  

 

Zgrabne ciało nawet bardziej okryte wygląda bardzo dobrze, a jest w tym jakaś tajemnica kiedy wszystko nie jest pokazane byle obcym ludziom:) Taka trochę burdelowa moda ostatnio panuje, ale w sumie co kto lubi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Hatmehit napisał:

Jestem pewna, iż panowie i tak lubią popatrzeć na opięte wyćwiczone tyłki oraz prześwitujące sutki

A fuj.

 

32 minuty temu, Hatmehit napisał:

zdecydowanie większą (raczej pozytywną) uwagę zwraca elegancka, skromna kobiecość.

Na mnie np coś takiego.

 

d72bca0f47168.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Patton napisał:

Na mnie np coś takiego.

Co prawda takie kiecki też miałam na myśli pod zdaniem 'opinające tyłki' i 'burdelowa moda', ale co kto lubi:lol: Kiedyś lubiłam tak się nosić, dzisiaj tylko w domu/ogrodzie/w przyszłości prywatnie przy partnerze, gdyż poza wolę wychodzić w ciut luźniejszych ciuchach. Z figurą problemu zupełnie nie mam, ona akurat bardziej zazdrość babek wzbudza (no dobra, oprócz cycków), ale zwyczajnie niezbyt komfortowo się tak czuję, trochę jednak zbyt wyzywająco (aczkolwiek na tej pannie to raczej ogół sprawia takie wrażenie- poza, włosy, mimika, a nie sama w sobie sukienka, która jest całkiem całkiem) na moje dzisiejsze standardy. Aczkolwiek wolny kraj, niech każdy nosi co lubi. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patton napisał:

A czy język z zdjęcia miał na to wpływ? ?

Nie, do nic do pań zza wschodniej granicy nie mam. Anegtotycznie znajoma Ukrainka prowadza się lepiej i skromniej niż znajoma Polka, więc tym bardziej (choć to nic nie znaczy). Dawniej nosiłam prawie identyczną kieckę tylko bordową, też 'to znam'. Zwyczajnie skomentowałam po swojemu ogólny odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hatmehit napisał:

Co prawda takie kiecki też miałam na myśli pod zdaniem 'opinające tyłki' i 'burdelowa moda', ale co kto lubi:lol:

Mam podobne przemyślenia, co do sukienki @Patton. Wychodzę z założenia, że nie warto pokazywać wszystkich atutów na raz. Wolę zaakcentować jeden, wybrany element figury np. nogi albo biust; traktuję to jako jedno z założeń dobrego stylu. Przykładowo, (wg mnie) gdyby w sukience @Patton zmienić długość na maxi (krój zostawić bez zmian) i pozbyć się tych wyciętych rękawów, to ubiór zupełnie inaczej się prezentuje, sylwetka wciąż jest podkreślona, ale daje to całej osobie nieco inny wyraz. Wciąż nie mój ulubiony, ale lepiej ;) 

Moim zdaniem sporo kobiet się tak ubiera.

Btw. @Hatmehit, wkleisz jakieś zdjęcie stroju "nimfy"; stylu do którego zmierzasz? :) 

 

1 godzinę temu, Patton napisał:

To był tylko jeden z przykładów ?

To daj jeszcze jakiś ;) . Kiedyś wrzucałeś tutaj zdjęcie jakiejś ładnej wysokiej blondynki (chyba modelki), więc wiem, że masz wyczucie ;) 

Sorry, jako baba też musiałam wyrazić swoją opinię :D 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wielokropek napisał:

Btw. @Hatmehit, wkleisz jakieś zdjęcie stroju "nimfy"; stylu do którego zmierzasz? :) 

Nie umiem tu porządnie zdjęć wkleić, więc linki:

 

https://zapodaj.net/c1e312007ae74.jpg.html

 

https://zapodaj.net/9792aad7e0c37.jpg.html

 

https://zapodaj.net/294f5bc23581a.jpg.html

 

https://zapodaj.net/a93ebbb85d3fe.jpg.html

 

Podoba mi się delikatność tych ciuszków. Jednak zbyt wiele nie mogę, gdyż mam ze starych czasów w większości czarną szafę i nie chcę kompulsywnie kupować, ale jak trafiam na coś niedrogiego i dobrej jakości, to właśnie w takim mniej więcej stylu. Pasuje mi on bardzo do sylwetki, typu urody, włosów, ale przede wszystkim jest dość skromny, choć podkreślający kobiecość oraz dobrze mi się wpasowuje w codzienność i zainteresowania. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wielokropek

Może i tak ale jakoś nie zauważyłem by były wysyłane sukienki na kobietach niezbyt atrakcyjnych fizycznie czy tam mało zgrabnych.

Poza tym temat jest o "wygląd faceta a szanse u was" więc i tak jest offtop ;) 

 

Gdyby nie atrakcyjna pani co tam pozuje, mało kto by spojrzał na sukienkę, choćby najbardziej szykowną - no może jakiś nikły procent fascynatek.

 

Usuńmy figury i twarze modelek i wtedy możemy zadecydować lub wstawmy twarze mężczyzny zamiast modelki, to może nagle się okazać, że sukienka już jakoś nie taka:

 

Ładna sukienka? Moim zdaniem, tak.

bf338567c03d9b5d2e91e807355180b7.jpg

 

A ta?

Man_In_A_Dress.jpg

 

 

Może ta?

nintchdbpict000398492682.jpg

 

Czy jedwabisty blask nieba?

a214976c70d83274724523aa39117909.jpg

 

Owocnej dyskusji o sukienkach ? 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

To nie są zwykłe laski (te Twoje Becky) a nieco ponad przeciętne. Dla Ch*da to a przynajmniej na portalach randkowych xD

 

Co do stylów przedstawionych wcześniej to chyba są konserwatywki jakieś bo już nie widuje aby dziewczyny się w ten sposób ubierały. Generalnie mi tam modern style nie przeszkadza byle by nie był przerysowany i wszystko powinno być ze smakiem.

3e3b81ea5eace93493d6f6810c18c7a6.jpg

 

Chociaż Szatan Serduszko ma racje, ładna dziewczyna nawet w worku na kartofle będzie zachwycała a ta nie ładna to żadna sukienka jej nie pomoże.

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ksanti napisał:

Chociaż Szatan Serduszko ma racje, ładna dziewczyna nawet w worku na kartofle będzie zachwycała a ta nie ładna to żadna sukienka jej nie pomoże.

 

No właśnie, ale spoko niech sobie "sukienkują", chociaż temat nie o tym ale dobra :P 

 

Po prostu jak napisałeś, sukienkę oceniamy na podstawie modelki, która ją nosi. Jakoś nie zauważyłem by ludzie podniecali się sukienką np na otyłej kobiecie, no ale może się mylę nie jestem dziewoją co by nie mówić :P 

 

A te? ładne sukienki czy już tak się nie rzucają w oczy? :D 

82ccd18a76ec79f023b0b7e823b4d46f.jpg

2a5ba1b63605a69c870b5003cb397275.jpg

tenor.gif

main-qimg-4cb1e3b556523534cac0dd2f753602

2012-03-12-220215.jpg'

bearded-man-woman-s-wedding-dress-her-na

3277e0e5c8164098b3a7c1ff018268f0.jpg

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Po prostu jak napisałeś, sukienkę oceniamy na podstawie modelki, która ją nosi. Jakoś nie zauważyłem by ludzie podniecali się sukienką np na otyłej kobiecie, no ale może się mylę nie jestem dziewoją co by nie mówić

Chodziło mi o to, że na Twoich "Becky" stroju w zasadzie nie widać (no, poza paniami w strojach kąpielowych), bo zdjęcia skupiają się na twarzach. Wiadomo przecież, że modelka ma być ładna i przede wszystkim zgrabna, żeby jak najlepiej pokazać ubranie i zachęcić do kupna. To nic nowego.

 

Pan number one to mój faworyt, niewinność zawsze w cenie :D 

 

Ok, z mojej strony koniec offtopu o sukienkach, dostałam co chciałam ;) 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tu nie rozumiem co poniektórych. Wklejacie te zdjęcia tych ładnych dziewczyn, masturbujecie się nimi, a pewnie w realnym świecie problemem jest powiedzenie do kasjerki "dziękuję" jak wydaje Wam resztę. Może zamiast tworzenia kółka wzajemnej adoracji to może byście zaczęli coś działać? 

 

@Patton @SzatanKrieger @Ksanti wy to w ogóle coś robicie poza pisaniem na forum? Pracujecie, dokształcacie się, czy tylko jęczycie jak to źle jest z kobietami? Bo jak czytałem ukradkiem to forum przez jakiś czas to miałem wrażenie, że Wy dobre wodolejce jesteście. Ino wymagacie, a samemu coś dać to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ksanti napisał:

Co do stylów przedstawionych wcześniej to chyba są konserwatywki jakieś bo już nie widuje aby dziewczyny się w ten sposób ubierały

Oj tam od razu konserwatywki, po prostu bardzo kobiece stroje ładnych pań, które nie muszą wiecznie szczycić się wulgarną nagością. Moim zdaniem takie rzeczy wręcz urodę podkreślają, aczkolwiek trzeba mieć dopasowaną. Do mnie wieloletni gotyk nie pasował i w końcu znalazłam coś własnego. Na pewno miał na mnie wpływ pewien tradycjonalizm, ale w żaden sposób nie podciągnięty pod religię/rodzinę. 

10 minut temu, rentjer napisał:

wy to w ogóle coś robicie poza pisaniem na forum?

Powiedział Arch. Chłopcze proszę, uspokój się. Wio do Azjatyki, tylko uważaj, bo będąc po 30 to na młodą nie masz szans...:D 

 

@SzatanKrieger część sukienek jest ładna, nosiłabym. Ale serio nie wiem po co to sugerowanie, że oceniamy je ze względu na urodę modelek. Nie wiem, może my baby to lepiej oddzielamy:P Logiczne jest, że faceci wyglądają w nich źle, a istota o sylwetce i twarzy kobiety wyglądałaby lepiej, zero filozofii.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.