Skocz do zawartości

Od telefonu do Prostytutki - do powrotu na chate.


Rekomendowane odpowiedzi

@Stelkor Czytałem trochę o lodzie bez gumy i jest parę rzeczy, którymi można się zarazić. Ogólnie to ciężko z tym tematem bo jedni piszą, że obowiązkowo guma do każdego loda a inni piszą, że bez sensu bo i tak się niczym człowiek nie zarazi.

 

@Ciekawy123 Żeby jechać 120km w jedną stroną na takie spotkanie to naprawdę trzeba być wytrwałym w temacie :D Ja nie wiem czy chciałoby mi się jechać do sąsiedniego miasta parę km - ale gdyby zaszła taka potrzeba to już trudno. Mnie to też właśnie by kręciło, że ja mam 24 lata a dziewczyna np byłaby 10 lat starsza - wydaje mi się, że to też byłoby fajowe doświadczenie :)

Wy tutaj bardzo często piszecie o jakichś fap testach, flatline cuda niewidy nie wiem w ogóle co to jest.

 

@Król Jarosław I @Pytonga Będzie trzeba się zapytać właśnie o możliwość dojścia x2 oraz czy są dodatkowe opłaty - o tym nie wolno zapomnieć przy telefonie, zresztą nie wiem czy bym doszedł 2x zwłaszcza jakby to była moja pierwsza taka wizyta :)

 

 

Znalazłem jedno ogłoszenie - wchodzę na garso - ludzie piszą, że w mieszkaniu cuchnie fajkami, wódą a do tego słychać rozmowy kobiet w drugim pokoju i ogólnie klimat cieńki

Patrzę drugie ogłoszenie - wchodzę na garso - koleś pisze, że typiara naćpana, i strasznie dziwnie się zachowuje więc lepiej nie iść

Trzecie ogłoszenie - garso - ktoś tam napisał, że kobieta strzela takie fochy, że się wszystkiego odechciewa i jest ochota wyjścia po 5 min

Czwarte ogłoszenie - garso - okazuje się, że dziewczyna ma zdjęcia zrobione sprzed 10 lat i wygląda zupełnie inaczej +15kg wagi

 

No ja nie mogę... jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy w ogóle wypali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unhomme Chyba będzie tak trzeba zrobić :) pół dnia siedzę na tych ogłoszeniach by znaleźć jakąś kobietę i nie ma anonsu, w którym nie byłoby czegoś nie tak... albo fake zdjęcia albo dziwna panna albo z 1 numer tel jest przypięty do 3 różnych ogłoszeń (mimo, że w ogłoszeniu 100% dyskrecja mieszkam sama prywatne mieszkanie) itp.

 

Chcę znaleźć chociaż jedną dziewczynę, która przyjmowałaby w 100% prywatnie, sama beż żadnego bullshitu, czy naprawdę mam aż tak wielkie wymagania? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel93.

To jest znacznie prostsze.

Zadzwon pod pierwszy numer ktory zobaczysz a ktory jest w twoim zasiegu finansowym.

WSZEDZIE dostaniesz to samo, dokladnie wszedzie, i nie bedzie tego wiele.

Poswiec 1000 pln na nauki.

Korepetycje - znasz to slowo?

Zeby dostac to co chcesz brakuje ci dwudziestu lat lazenia po dziwkach.

Z grubsza wtedy zrozumiesz ze nigdy nie dostaniesz tego o czym piszesz.

Nie od tego sa dziwki, pojmij to wreszcie.

One sa zebys nie musial robic FAP bo od rozladowania faceta sa one.

Jak bedziesz mial szczescie moze nawet posluchaja tego co powiesz i zrobia co bys chcial...

 

Unhomme:

W Amsterdamie z jego doswiadczeniem nawet nie obejrzy cipy a juz nie bedzie mial pieniedzy.

Tam maszyna wyciagajaca kase z kieszeni faceta jest o wiele lepiej naoliwiona niz u nas.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue Zdaję sobie sprawę, że u tego typu Pań raczej nie będę miał gorącego wieczoru ze świecami i cudowną kolacją zakończoną namiętnym bzykankiem i oglądaniem seriali do nocy.

Mógłbym wziąć telefon i zadzwonić pod pierwszy numer, problem w tym, że ja chcę się spotkać z kobietą, która mieszka całkowicie sama, bez ,,koleżanek" w pokoju obok, recepcji, poczekalni, składziku czy innych koksów za ścianą nasłuchujących by w razie czego służyć swoją pomocą...

Nawet jak sobie wpiszę jakiś nr tel w wyszukiwarce to nagle się okazuje, że korzysta z niego kilka innych dup - przyjadę i pokaże mi się nie ta co trzeba, po cholerę mi takie komplikacje?

Ja doskonale rozumiem o co Ci chodzi. Chcesz bym przestał pisać, wziął tel w rękę i szedł w pierwsze lepsze drzwi bym nabierał doświadczenia, coś jak pierwsza lekcja pływania na samym środku Pacyfiku bez koła ratunkowego.

Ja po prostu chciałem się do tego porządnie przygotować - lecz co z tego, że mam teorię jak nie mogę znaleźć chociaż 1 ogłoszenia, które nie byłoby bullshitem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle, nie wiem skąd aż tyle negatywnych opinii, ja się może naciąłem ze 2 razy na kilkanaście wizyt. Da się ocenić po opisie, zdjęciach, no i przede wszystkim po rozmowie jak wyżej pisano ;> Raz miałem tak, że miał być zajebisty milf, a no było jakieś skrajne przeciwieństwo, ale tak mnie owa Pani tym zaskoczyła, że już zostałem i dokończyłem dzieła. Nic się nie bój, śmiało atakuj, jakbyś nie szukał zawsze możesz się sparzyć. Powodzenia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel93 dlatego widzisz wolałem pojechać te 120 km, bo;

1) to była sprawdzona opcja. Zero wtopy. Wszystko jak chciałem, tylko gdybym ograniczył wcześniej nofap i to poczuł

2) MILF - a takie mnie kręcą, zresztą ciało to miała 20-latki!

3) chciałem zobaczyć jak to jest i to nic specjalnego :)

 

skąd jesteś tak w ogóle? Jak 3miasto, to opcji masz sporo

Edytowane przez Ciekawy123
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe. Tak obserwuję ten wątek autora bo mnie zainteresował czytając te wszystkie komentarze (sam jestem prawiczkiem) i sam się zastanawiałem nad pójściem do divy ale teraz mam ciągle mętlik w głowie że tyle trzeba się przygotowywać, patrzeć na to i na tamto. Już chyba łatwiej minę rozbroić na polu albo polecieć Raptorem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz po polsku.

Nic nie trzeba robic, wydasz stowe i nie bedziesz zalowal, mozesz przez godzine (odejmujac czas na kąpiel i ubranie sie) bawic sie cipką, mozesz jej powiedziec zeby bawila sie malym, jesli bedzie sztywny mowisz zeby zrobila szpagat i sobie wlozyla malego.

Nawet to mozesz JEJ zlecic i bedzie wiedziec lepiej niz ty jak to zrobic, w koncu zna swoja p-zde od dekad.

Jesli skrzypki nie zagraja powiesz zeby zrobila ci loda bo dzis tak sie czujesz, przegrany nie wyjdziesz tak czy owak.

 

Tak na moj gust najlepsze sa czterdziestoletnie Ukrainki.

Wciaz sexy, mile, usmiechaja sie i sa uprzejme, bez oporow i juz widzialy wszystko co dupa powinna widziec wiec nic ich nie dziwi.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2018 o 21:25, JoeBlue napisał:

Chyba nie rozumiesz po polsku.

Nic nie trzeba robic, wydasz stowe i nie bedziesz zalowal, mozesz przez godzine (odejmujac czas na kąpiel i ubranie sie) bawic sie cipką, mozesz jej powiedziec zeby bawila sie malym, jesli bedzie sztywny mowisz zeby zrobila szpagat i sobie wlozyla malego.

Nawet to mozesz JEJ zlecic i bedzie wiedziec lepiej niz ty jak to zrobic, w koncu zna swoja p-zde od dekad.

Jesli skrzypki nie zagraja powiesz zeby zrobila ci loda bo dzis tak sie czujesz, przegrany nie wyjdziesz tak czy owak.

 

Tak na moj gust najlepsze sa czterdziestoletnie Ukrainki.

Wciaz sexy, mile, usmiechaja sie i sa uprzejme, bez oporow i juz widzialy wszystko co dupa powinna widziec wiec nic ich nie dziwi.

 

 

Doskonale już wszystko rozumiem :) Jeszcze tylko mam parę oporów psychicznych przed udaniem się do Prostytutki, muszę sobie najpierw w głowie poustawiać a potem lecę do bankomatu :D

 

W dniu 3.06.2018 o 18:48, CastoR napisał:

Boshe. Tak obserwuję ten wątek autora bo mnie zainteresował czytając te wszystkie komentarze (sam jestem prawiczkiem) i sam się zastanawiałem nad pójściem do divy ale teraz mam ciągle mętlik w głowie że tyle trzeba się przygotowywać, patrzeć na to i na tamto. Już chyba łatwiej minę rozbroić na polu albo polecieć Raptorem

 

Gdybym był dalej prawiczkiem to bym w ogóle nie myślał by iść w takie miejsce, ale odkąd straciłem cnotę i poznałem co to są te całe seksy - mam ochotę raz na jakiś czas tego posmakować...

Edytowane przez Pawel93
Rozwiązałem część problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Right.

Caly czas sie nie da ale zamiast tanczyc miesiac koło wieloryba mozna miec sprezynke za 2 godziny.

Cholernie budujaca swiadomosc.

Zwlaszcza ze nie wyda sie wiecej niz przez miesiac na tamta i to wyda bez gwarancji sukcesu.

A jeszcze jak sie wie ze mozna miec dwie naraz albo za kazdym razem inna laseczke jesli tamta nie odpowiadala albo po prostu z ciekawosci - marzenie.

Nie ja jeden do tego doszedlem.

Nie nalezy tylko rozpuszczac bab finansowo.

Zadne 150 za loda czy 500 za spotkanie.

Ja mowie: "Co masz takiego czego nie dostane za 200 a za co chcesz 500?"

Sporo polawiaczek diamentow sie ulatnia ale poki to JA mam 500 w kieszeni - wciaz morze jest moje a rybek w nim duzo.

Kwestia nauki łowienia.

"Nikt nie rodzi sie żołnierzem" jak to brzmial tytul jakiejs powiesci o radzieckich bohaterach.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sztuka.

Wytrop te dobre.

To stabilnosc gotujacej sie wody.

Sa, znikaja z dnia na dzien, biora ze soba tylko najlepszych klientow gdy zmieniaja nr telefonu (to nie to samo co tych co najlepiej placa, baby tez potrafia zadurzyc sie w kliencie i dopiero wtedy sprawa sie komplikuje).

Jednak dla nas najwazniejszy jest fakt ze to czy bedzie sex nie zalezy od tego co odwali jakiejs niestabilnej niuni (zna ktos stabilne niunie?) ale od naszej decyzji.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.